Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

czesc bardzo chce mi sie jesc.......ale jak sobie pomysle ze jutro wstane i bede pusta to mi przechodzi ..i tak w kolko ...jesc nie jesc Mnie to dietowanie wykancza , ale jak sobie poluzuje to bede ryczec ze gruba jestem , straszne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu baby co ja z wami mam... :P wy ciągle o tym żarciu!!!nie macie innych problemów,zainteresowań,hobby???wszystko kręci się wokół żarcia...ja juz was nie mogę czytać czasami...chcecie byc grube czy chude???Macie zamiar stękać całe życie???Przecież to wy jesteście mądrzejsze i macie przewage na d głupiąbułeczką/czekoladką/chipsami... Ale i tak Was kocham 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah witaj .... to logiczne ze jak czlowiek jest glodny to mysli o jedzeniu , niestety jak sie ma nalogi to mozna je rzocic a bez jedzenia nie idzie, jak bym nie byla glodna to bym nie pisala tego i nie prosila o wsparcie , a opd tego jest to forum , pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka🌻 to nie doprowadzaj do tego,żeby poczuć głód :)jedz mało i często :) pewnie,że mamy się wspierać i pomagać sobie,ale ja widzę,że od czasu do czasu muszę was opieprzyć :) cudowne jesteście i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak tam dietka ? ja sobie wiele przemyślałam wczoraj i stwierdziłam że nie będe się głodzić ani nic, poprostu będe jadła mniej wszystkiego na co mam ochotę, w ten sposób nie będe marzyła o frytkach czy zapiekankach, bo przecież moge to zjeść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - ja tak robie, jem normalnie tylko w mniejszych ilosciach.. Ale nie wiem co sie ze mna stalo, nie moge w ogole jesc, to chyba przez problemy i mature... Kolezanki na mnie krzycza ze sie odchudzam, ja po prostu chce miesc to 50 kg i je caly czas utrzymywac.. annah - ja tez Cie kocham 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co samo cwiczenie nic nie daje :( kurde nie jem duzo, na sniadanie platki, potem obiad i na kolacje salatke a tu ani grama nie chce zleciec!!!! dobijajace, mam nadzieje ze jak wroce do pracy to cos zrzuce, ale bede musiala swoje jedzenie nosic, bo to ich irlandzkie to mozna pasc trupem czasami, najgorsze jest to ze nie mam juz czasu zrobic zadnej diety :( kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia , ja mam to samo nic nie dziala hahahahhaha juz mnie to smieszy , bo jak wpieprzalam to rozumiem ze mam brzuchol i tluszcza teraz malo jem a wygladam tak samo a moje samopoczucie fatalne , wogole jakad deüprecha mnie lapie dosc wszystkiego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! 😘 wpadam na chwilke, sprawdzic co u Was :D dziewczyny, to pewnie jakis chwilowy zastoj :) ruszy, ruszy w dol :) co do mojej diety, to nie bede sie wypowiadac :P mam tyle rzeczy na glowie, ze na myslenie o diecie nie mam czasu (kazde wytlumaczenie jest dobre :P ) wezme sie za siebie jeszcze ;) milego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to mam dzisiaj okropne wzdęcie :/ źle się czuję ... a wypiłam dzisiaj herbatkę czerwoną wodę i 1 l soku pomidorowego. do tego zjadłam ciastko francuskie, taki rożek, z twarogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz się czym cieszyć, w tej chwili mi sie tutaj uśmiechnij bo jak nie to przyjde tam do Ciebie w przeciągu 3 sekund i zrobie Ci krzywde hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cieszę się bardzo bo taki miałam zamiar żeby ten post podziałał :) kurcze mam ochotę cos zjeśc, ale nie mogę. no i składam obietnicę że nie będe się przeczyszczać przynajmniej do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls 🌻 Szkoła uczuć.. świetny i wzruszający film.. Główna aktorka - Mandy Moore świetnie odgrywa role.. Jak tam dziewczyny dietowanie?? Ja dzis sobie na za duzo pozwoliłam (baton kitkat, 3 nalesniki, pol kanapki i jajecznica na sniadanie) ale w koncu raz na kiedys mi nie zaszkodzi :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się trzymam,choć pozwalam sobie na małe szaleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka-coś się z Tobą dzieje niedobrego dziewczyno :(,nie możesz się obżerać, a potem przeczyszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja rano zjadlam platki owsiane z mlekiem i miodem, a na obiad w nagrode pol malej pizzy wiec chyba nie tak zle ;) na kolacje zjem salatke, pomylam okna, popralam i poprasowalam firany i zaslony bo w srode ide do pracy wiec nie bedzie juz czasu na takie pierdoly zaraz biore sie za okap szafki i lodowke w kuchni i na dzis juz starczy, jutro szafy i tzw pierdzielnik ;) no i pon wtorek bede sie byczyc troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×