Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

hej ONA***TAK JA ZAWSZE UBIERAM TAK PO MIKOŁAJU A TERAZ MALUDA W DOMKU NO TO TROSZKE SOBIE POŚWIECI CHOINECZKA DŁUŻEJ :D :D :D co do apetytu to nie martw się ja też tak miałam kiedyś pare dni tak było i pewnego dnia sięgałam chyba nawet po ciacho i w pewnym momęcie powiedziałam DOŚĆ!!!! było ciężko ale pamiętam że minęło :D powodzenia nie martw się będzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ marcelinka to znowu ja i znowu jesteśmy same !!:D jak ci idzie picie szejków????:D czyżbyś była następny dzień bez słodyczy?? pozdrawiam Zapraszam reszte kobietek!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ no co pozostało mi również dołączyć się i oczywiście pogratulować gosi -1kg. sukces:D A JA MAM SMUTNĄ WIADOMOŚĆ NIE WIEM DLACZEGO ALE MA PU KG.WIĘCEJ JESTEM PRZED OKRESEM CZY TO MA JAKIEŚ ZNACZENIE CZY POPROSTU SZUKAM RATUNKU!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no mi w koncu waga poszla w dol :) 1 kg ale zawsze cos :P tak poza tym to pracuje, sprzatam wiec ciezko z czasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, u mnie jest 68 kilo :) jestem przed okresem, takze mysle, ze to ta gorna granica wagi mam do Was pytanie - Wam tez tak puchnie biust przed okresem? bo mi ostatnimi czasy, troche po polowie cyklu puchnie i robi sie obolaly... hehe jedynym plusem jest to, ze wyglada jak rozmiar wiekszy :D i jeszcze jedno pytanie dotyczace antykoncepcji hormonalnej - stosujecie moze? bo chce zaczac zazywac, tylko nie jestem pewna czy tabletki czy plastry wybrac.. mozecie mi pomoc? powiedziec o plusach i minusach, i skutkach ubocznych na poczatku ;) Gosia - gratuluje kilograma ;) Iza - to na pewno przedf okresem, mi zawsze przybywa tez jak mi sie zbliza - to woda, ktora sie zatrzymuje w organizmie ;) Marcelinka - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI menia ---za odp. więc co do twojego biustu nie martw się ja też tak mam w połowie mnie zaczyna boleć strasznie no i jest powiększony! ja do tego mam jeszcze duży biust więc............:D POZDRAWIAM WSZYSTKICH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) no bede musiala strasznie uwazac jak bartka rodzice przyjada, swieta swietami ale nie chce znow przytyc. ja mam zawsze przed okresem nawet 1 albo 1.5 kg wiecej ale potem od razu spada. jesli chodzi o antykoncepcje to ja od zawsze bralam pigulki :) i jestem zadowolona, a Filipek byl swiadomy wiec nie bojcie sie wtedy pigulek nie bralam, hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja narazie nie tyje , ale i nie chudne .....nie stosuje zadnej diety , staram sie poprostu ograniczac,,,,,mysle ze tym razem sie uda , przynajmnie troszku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA ---GRATULACJE! ALE MASZ FAJNIE NO TO TERAZ JA CZEKAM AŻ USŁYSZE MAMA MÓJ MALUDA SKĄCZY 6 MIESICY 22 CIEKAWE KIEDY POWIE??? A TWÓJ ILE MA MIESIĘCY? ALE CI ZAZDROSZCZE GOSIENKA WIESZ NAPRAWDE! JESZCZE RAZ GRATULUJE:D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial 8 grudnia 6 miesiecy, wychodzi mu ada, mama, baba, ada nie i aua jeszcze nie wie co to znaczy no ale sie stara jak moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ GOSIA-----no mój maluda też powiedział kiedyś mama jak płakał kilka krotnie jak mąż go ubierał ale nie utkwiło mi to bardzo bo wiedziałam że to jest takie nie świadome to najprostrze słowo więc tak mu pewnie tylko wyszło chociaż nie powiem że byłam dumna i zadowolona:D :D :D :D nieraz powie... ała ała ała tak pare razy pod rząd eła,dada,, be,nie,a guuuuuuuuu itp.ale wiadomo że to też jeszcze nie świadomie!! twój maluda mógł powiedzieć mama już całkiem świadomie no bo to prawie 7 miesiąc się zbliża!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny 🌻 fajnie ze Wy jakos trwacie w diecie.. ja dziś miałam Wigilie klasowa ( ostatnia :( ) i tyle zjadlam, ze brzuch mi wysadzilo... nie umiem sie powstrzymac przed swietami a studniowka coraz blizej :o Jak tam przygotowania do świąt?? u mnie sprzątanie, jutro pieczenie, gotowanie.. nie lubię tego. Wesołych świąt, pełnych miłości i radości! Dużo prezentów i miłych chwil w rodzinnym gronie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak tam swiateczne obzarstwo?? ja mam 1kg mniej no ale zobaczymy jak to bedzie po swietach :) skorzystalam z chwilki wolnego i sie melduje, sa bartka rodzice wiec trudno mi pisac do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny zaglądam tylko na chwilke aby wam powiedzieć że mam coś ok 1 kg.więcej i jstem zła nie moge się opanować ale za to dziś już zjadłam mniej pozdrawiam do usłyszenia gosiairlandia------------- ładnie ładnie super no to gratuluje za to ty schudłaś a ja po świętach pewnie znowu lida i dietka sama sobie zasłużyłam pozdrawiam pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiunia nie mogę za bardzo nic pisać bo ktoś znajomy może przeczytać i będzie źle.. jak narazie znowu rozpoczynam walkę, waże znów 56-57 kg. to obłęd. na razie chcę uśpić sprawę i wiem ze będzie dobrze. bo musi być. trzymaj się słonko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NO TAK WAŚNIE SOBIE MYSLE O WAS WSZYSTKICH I PRZEPRASZAM BARDZO ALE NIE DOPUSZCZE DO TEGO ABY NIKT TUTAJ JUŻ NIE DYSKUTOWAŁ BO NIBY DLACZEGO gosiairlandia---- co u ciebie :Djak maleństwo mój mały niedługo skączy 7 mies.ale nadal niedoczekałam się słowa mama;) marcelinka75---gdzie jesteś?? :( halo reszta dziewczyn wruccie tu jeszcze???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×