Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

Co najgłupszego robiłyście w pracy??

Polecane posty

Gość pluplu
czatowalam i masturbowałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrobiłyscie jakiś psikus komus? Ja ostatnio napchałam papieru toaletowego kolezance do torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyłam orgazm pod prysznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rano od wstania
ja to "tylko" piwo pilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvv
pracowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojego czasu pracowałam w pewnej firmie- praca typowo biurowa, stanowisk w pokoju 8. Sami młodzi ludzie:) Ile psikusów my tam odstawialiśmy to przechodzi ludzkie pojęcie:D Kiedyś opiszę, teraz nie mam czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koledzy
włożyli dziewczynie cegłę do torby, bo chodziła z taka dużą, skórzaną torba jak listonosz, az się prosiło podobno... przysłali paczkę koledze, z napisami imitującymi jezyk jakim mogliby posługiwac się islamscy terroryśći (hahahaha) tak naprawdę to były tylko jakieś znaczki i jak on chciał to otworzyć, to go straszyli, ze to WĄGLIK !!!! hahaha śmiechu było co nie miara, tamten gościu chciał zgłościć wąglika na policję, ale nie zrobił tego bo jak już wszyscy leżeli na ziemi ze smiechu to ktoś się przyznał... firma to hurtownia budowlana, są tam duże samochody typu "Star" wepchnęli koledze malucha na stara i udawali, że ktoś mu go ukradł z podwórka przed firmą...też już chciał dzwonić na policję, ale w koncu zauważył ślady na ziemi... niektórym to się nudzi w robocie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się wysiliła
czaty i masturbaty, phii też coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×