Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdkdhfgkfhgk

czy chłopcy lubia pluszaki?moj 15 sto m-czny synek ich niecierpi-czy jeszcze prz

Polecane posty

Gość fdkdhfgkfhgk

yjdzie czas ze sie nimi zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawidlowo
a dlaczego musi lubić?:) przeciez tak naprawde one są nudne.Moja córka nigdy ich nie lubiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdhfgkfhgk
no nie musi tylko mnostwo ich nadostawał -niektore baaaardzo fajne i sie zastanawiam czy komus nie sprezentowac bo tylko sie na nich kurz osadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawidlowo
ja spakowałam i na strych,bo przez rok tylko kurz był na nich.Zostawiłam z 5 ,ale nawet nie zwraca na nie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma mase pluszaków i olewa je. A i tak na kazda kolejna okazje od rodzinki dostaje pluszaka :o A mnie juz to wkurza bo sie zbiera cala kupa nieuzywanych zabawek... a rodzince sie jeszcze wydaje ze im wiekszy tym lepszy prezent. Niektore sa od corki niemal wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś
poniżej jest topic pani,która zbiera takie zabawki dla dzieci z przedszkola na wsi.Może pomożecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oddac nie moge bo to nie moje tylko córki. Jak bedzie wieksza i bedzie chciala oddac to odda. Czesto w szkolach sa takie akcje oddawania na domy dziecka, jak ja chodzilam to tez pamietam ze klasą kilka worków maskotek uzbieralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
moje dziecko tez mam mnostwo pluszowych a bawek ale nie bawi sie mnimi i wcale mu sie nie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn ma maskotki pluszkai i stoja w witrynie za szkłem zeby sie nie kurzyły bo woli..... bawic sie samochodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×