Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wybralam zycie bez prysznica

wybrałam życie bez prysznica...

Polecane posty

moje drogie Panie, zapraszam do pakistanu, nasze prysznice sa specjalnie przystosowane do waszych potrzeb. Oplywowe ksztalty zapewnia wam doglebne doznania oraz niezapomniane wspomnienia. Moge takze zagwarantowac iz oprocz prysznicow posiadamy takze ciekawe bomby w ergonomicznej formie (co jest nowoscia na rynku), ktore gwarantuja wybochowe orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały_zarzyganiec
Pakistańskirolniku a co jest potrzebne, aby dostać taką pakistańską, ergonomiczną bombę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga. Dzis mamy promocje, pierwsze 1000 kobiet dostanie je za darmo! Potrzebny jest tylko paszport (to nic trudnego!) Koszta podrozy sa wliczone w promocje. Takze goraco zapraszam do wyprobowania tegoz to wspanialego wynalazku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały_zarzyganiec
A na czym dokładnie polega działanie ergonomicznej bomby? Czy można stosować ją doodbytniczo czy tylko w klasyczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ergonomiczna \"bomba\" ekscytujace doznanie ma wiele mozliwosci zastosowania. Mozna ja wepchnac w kazda dziurke dzieki jej oplywowym ksztaltom. Posiada 5 stopniowy regulator przyjemnosci przy czym 5ty jest niesamowicie wybuchowy. Polecam goraco! Jednak nie zapominajac o temcie prysznicow chcialbym jeszcze o nich wspomniec: nasze prysznice nie pozostawiaja zednych czynnikow ubocznych. Dziurki w prysznicach sa specjalnie uformowane tak aby strumien wody nie wyzadzil zadnych nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury,prysznic w niczym nie przeszkadza..tyle tylko,że człowiek robi się wygodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×