Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abecadło

komu pasuje kolor turkusowy/niebieski lazurowy?

Polecane posty

Gość abecadło

kolor bluzki dobiera sie go pod kolor włosów czy cery ? jestem blada brunetka bedzie mi pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pod kolor cery i włosów :) turkusowy bosko wygląda przy lekko brzoskwiniowej cerze osoby rudej - mam taką koleżankę, naprawdę wygląda w turkusie/lazurze bosko.. blade wyglądają już w takich kolorach niefajnie, ja jestem brunetką o brzoskwiniowej cerze i w zasadzie też już tak fajnie w turkusie nie wyglądam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj nie zgadzam sie z koleżanką :) blondynki, brunetki... w lazurze --- bardzo na TAK :)) pod warunkiem, że cera nie jest blada... :) bo truposze odpadają ;) jednak rude włoski i turkus --> trochę jak paw :)) jesli ktos lubi rzucac sie w oczy - prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ja z naturty jestem szatynka, po farbowaniu wloskow brunetka i mam lekko ziemista cere...która mimoz e jest w jakis sposb blada to nie ejst jasna..i mi wszelkie niebiskosci i turkusy pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
no i mam szrao niebeiskie oczy..moze to tez dlatego mi pasuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfurggg
ja uwielbiam turkus ale taki jeden konkretny odień... tzn nasycony kolor, i neibieski też ale także tylko takie głebokie asycone odcienie. Jestem brunetką (mam kilka jaśniejszych refleksów we włosach) i mam jasna karnację. Czyli tzw zima. Dobrze wyglądam we wszytskich ciemniejszych nasyconych kolorach, oraz tych takich "czystych" i "zdecydowanych' tzn: czerwieni, niebieskim/turkusie, zieleni, ciemnej sliwce oraz w bieli i czerni itp. Brąz już nie jest u mnie taki twarzowy, choć bardzo go lubię... Źle wyglądam we wszelakich pastelach, beżach, ecru, żółci (nawet tej intensywnie nasyconej), pomarańczu itp. A wracając do pytania myslę że niebieski to bardzo twarzowy kolor a a pasuje każdemu jesli jest dobrany odpowiednim odcieniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem brunetką o brzoskwiniowej cerze i podobno pasuje mi turkusowy kolor :) sama też tak uwazam :D a co do tej dziewczyny o brzoskwiniowej cerze i turkusie to zgadzam się, wygląda to pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
moja siotra jest blondynka i wyglada pieknie w turkusowych rzeczach a kolezanka jest brunetka i pasuja jej niebieskie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzkakkkk
Ejj, ja mam rudawo-brązowe włosy i jasną karnację i bardzo mi pasuje taki soczysty turkus. Oczywiście jeżeli wszystko jest z umiarem i elegancko, to każdemu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×