Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spacer

FACET! - CHCE PRZYTYĆ 10KG ! =Pomoc+

Polecane posty

mam 194cm wzrostu , brunet, niebieskie oczy i .... ważę 85kg :| chce przytyć z 10 kg . nie jestem chudy ale jeszcze szczupły i chciałbym przybrać trochę na wadze jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal+
jesc słodycze batony cukierki nic nie robic jesc fast foody nie meczyc sie :) na pewno pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żreć przed kompem i siedzieć po co najmniej 12 godz ,przed nim. reszte czasu siedzieć przed telewizorem. Do pracy broń Boże na piechotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo obzeranie sie wysokokalorycznymi rzeczami moze wcale nie pomoc, a na pewno nie jest zdrowe. Najlepsze wyjscie to chyba silownia, tam maja rozne specyfiki na przyrost miesni no i plus cwieczenia oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie zaszkodzi przytyć troszkę :) DO skinhead21 myślę że jakbyś mnie spotkał w ciemniej ulicy nie zdążył byś podnieść ręki :) nie takie cwaniaki internetowe przerabiałem :) ,,I,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet tez jest chudy. Kiedys byl niezle zbudowany bo codziennie cwiczyl na silowni no i jadl jakies bialka w proszku czy cos tam... Poza tym wstrzykiwal sobie sterydy, ale tego Ci nie polecam. Teraz nie cwiczy i znowu jest chudzielcem, taka juz ma budowe, moze jesc najbardziej kaloryczne rzeczy, a i tak nie przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×