Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamyczek56

jak mu powiedzieć, że mam wirusa opryszczki narządów płciowych?

Polecane posty

Gość kamyczek56

hej, pytanie kieruję głównie do osob które znalazły się kiedyś w podobnym kłopocie. Mam wirusa opryszczki na wargach sromowych, zaraziłam się od byłego faceta. I teraz mam problem, muszę i chcę powiedzieć o tym nowemu chłopakowi odpowiednio wcześnie, i nie bardzo wiem jak. Boję się reakcji, boję się, że on może się przestraszyć. Czy możecie mi poradzić, jak i kiedy mu to powiedzieć? Jeśli macie za sobą takie doświadczenie, jaka była reakcja? bardzo prosze o nie robienie sobie ze mnie jaj, dla mnie to naprawdę poważny problem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybekk
ja mam grzybice i tez nie wiem jak mu to powiedziec. nie jestesmy ze soba bardzo dlugo, nie spalismy jeszcze, ale jak on wklada mi reke w majtki to od razu go powstrzymuje. pewnie mysli ze nie jestem gotowa czy cos, a ja mam duza ochote ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a leczycie to
?? przeciez da sie to wyleczyc. choc wiem ze grzybica powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek56
Ja tez zawsze mialam ochote robic to z facetami. Nawet ktorych nie znalam. Stad ta opryszczka :o Ciekawe, jakie jeszcze niespodzianki siedza w moich narzadach plciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozkakak
Grzybica to pikuś - przecież to się leczy. Opryszczka - całkiem inna sprawa. Wirus zostaje na całe życie. i nawet jak ci zmiana zejdzie, wciąż będziesz mogła go zarazić. Więc niestety pozostaje ci długa, szczera rozmowa i nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jji
ble jak z kazdym spicie jeszcze sie nie wyleczylescie z syfow od poprzednich partnerow a juz macie nowych to sie cieszcie ze to tylko takie choroby zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
i wyleczyc to porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jji
i uwazajcie do cholery opryszczka moze zaatakowac mozg a waszym zmartiewiem jest jak powiedzec to chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek56
wypowiedz z 14.40 to podszyw. może jest jeszcze ktoś, kto ma taka sytuacje za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jji
kamyczek zlituj sie to jest b niebezoieczna choroba nie rob z tego wstydliwej rzeczy normalnie powiedz ze jestes chora bo ktos cie zarazil przeciez nie zarazaj tym zdrowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek56
jasne że nie chce zarażać, dlatego chcę porozmawiać. to jest niebezpieczna choroba, ale da się z nia żyć. pary z tym normalnie zyją a ja po prostu pytam o doświadczenia. to że mam wirusa nie znaczy przeciez ze nie moge sie z nikim wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj Raa
Moze i tak, ale jaki chlopak chcialby zyc z czym takim na penisie? http://tinyurl.com/rusgn Kiedy powiedziec? Skoro juz jako tako blisko jestescie, to jaknajszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
powiedz mu że pojawiła sie tam samoistnie bądź przeniosłaś ją sobie przez przypadek z ust!takie przypadki są dość częste.Nie radze Ci mówić prawdy bo jak sama wiesz faceni są niewyrozumiali i by Ci to wypomniał ze 100 razy w przyszłości i wyzwał od dziwek itp.szczerość nie popłaca niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie mialas objawy
opryszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek56
Raczej nie mam czego ukrywać, zaraziłam się od chłopaka z ktorym byłam w stałym i poważnym związku i to z ust. To mnie nie martwi, boję się raczej niezrozumienia. To inteligentny facet, na pewno nie okłamię go, ale boję się że może.. no sama nie wiem. Że sie przestraszy o siebie samego. Co do objawów to takie typowe, za pierwszym razem miałam nawet wysoką gorączkę, no i teraz mam czasem nawroty, choć nie bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialas przyt tym swedzenie
lub pieczenie i czy pecherzykow bylo duzo, czy pojedyncze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada jest tylko jedna
powiedziec o tym otwarcie, powiedziec ze to zaraźliwe i że musicie używac gumek chyba nie chcesz go zarazic i by on zaraził kogoś innego najlepiej powiedz mu że musicie się oboje przebadac przed rozpoczęciem współżycia może się zdarzyc tak że on też ma wirusa (bo to dośc częsta infekcja) a wtedy problem zabezpieczania będziecie miec z głowy poczytaj na www.hpv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek56
swędzenie, pieczenie a potem potworny ból. dużo pęcherzyków, z nawrotami jest różnie bo czasem pojedyncze, czasem wysyp. "rada jest tylko jedna" dziękuję, jakoś podniosła mnie ta Twoja wypowiedź na duchu :) nie wiedziałam że to częsta infekcja, myslałam że trzeba mieć wyjątkowego pecha :) dziękuje Wam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi24
nie przejmuj sie tym sex jest dla ludzi. Powinnas normalnie z nim porozmawiac i juz. jak mu na tobie zalezy i kocha to opryszczka czy grzybica na pewno nie beda problemem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliga22
to może uda Ci się pozbyć szybko tego wirusa? ja miałam taki problem i udało mi się go pokonać. a to wszystko dzięki temu, że zastosowałam lek Heviran. Szybko bardzo uporałam się z problemem opryszczki i to na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×