Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz po mnie

najprawdopodobniej jestem w

Polecane posty

Gość to sem ja
lololo dokladnie tak jak mowisz, osoby ktore jawnie podjudzaja do samobojstwa moga za to odpowiadac, ja tylko chce dziewczyne pocieszyc i udowodnic,ze jest masa ludzi ktorzy maja takie złe warunki jakich sobie nie jest w stanie wyobrazic a jednak zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
kurde ale to chyba malo prawdopodobme zebym byla w ciazy nie? do tego nie skonxzyl we mnie... ale czemu nie ma okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
juz po mnie dajse na luz, spozniac sie okres lubi jak sie stresujesz itp jest masa powodow wez nie panikuj bo chyba nie ejstes wiatropylna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 16lat
ja miałam 16 lat jak urodziłam dziecko.jak wpadłam ani przez mysl mi nie przeszło aby skonczyc z soba ani tym bardziej zabic nienarodzone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie jezeli na poczatku pojawily sie delikatne plamienia i trwaly ok 2-3 dni a teraz pojawila sie miesiaczka ze tak sie zalala krwia ze masakra to ona moze byc w ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie olejcie tego buca
pawla. przeciez to debil po co z nim gadac. niech sobie pisze sam ze soba:) najlepiej bedzie mu sie dyskutowalo z dobilem tkim jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on86
nie raczej nie jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie kochasz z facetem, potocznie: idziesz z nim do lozka to musisz liczyc sie z ewentualnoscia ciazy. A to dziecko nie jest niczemu winne. Szczerze mowiac watpie zebys byla w ciazy, ale nie mysl o zadnych glupotach. Zabic dziecko, czastke siebie to chyba najwieksza zbrodnia dla kobiety. Nie bede tu opowiadac o plusach macierzynstwa, bo sa i minusy, ale skoro jestes wierzaca, zachowaj sie jak czlowiek honoru, i wypij piwo ktorego sobie sama nawarzylas. Zycie jest brutalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 16lat
ale dziecko to nie koniec swiata.to wkroczenie w inne zycie,nowe zycie,nowe obowiazkicos sie konczy,a cos innego sie zaczyna.ja podołałam i jestem z sibie zadowolona kocham moje dziecko i nie wyobrazam sobie zycia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
moze to antybiotyki sa powodem tego ze sie spoznia, bo jakies 1,5 tyg temu, moze 2, wzielam pare tabletek na przeziebienie - Novamox teraz kombinuje co by mu napisac.... przeciez nie napusze mu ze musimy pogadac bo od razu pokapuje o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nic Ci sugerować, ale powiem Ci że mozesz iść do gina i poprsić tabletki na wywolanie miesiączki, to tyle. a nastepnym razem to po takiej akcji prosto na pogotowie i proś o tabletkę \"po\". Trzymaj sie i nie załamuj. Rob cos, albo czekaj na dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
poszlam do gina - babki, ale mi nie dala postinoru, bo raz ze ona nie przepisuje a dwa ze male prawdopodobienstwo zebym zaciazyla potem poszlam do znajomego gina, zrobilam test na beta hcg(ujemny, ale byc moze to za wczesnie zeby cos wykryl), gin kzal czekac na miesiaczke i zrobic jutro test z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi w Twoim teście wyszło że jestem w ciąży z dziewczynką a ojcem jest Fabio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowilam zrob test ale wy ze
za wczesnie. jesli mialabys zajsc to z poprzedniego cyklu. ale nie moglas bo owulacja jest na 14 dni przed miesiaczka. jak masz regularne okresy to kilka dni przesuniecia to nie problem. swoja droga wkurzaja mnie lekarze z tym postinorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowilam zrob test ale wy ze
i jak robilas ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co z autorka
chyba do tej pory juz wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×