Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania001

Duzy biust

Polecane posty

Jestem młoda dziewczyna mam doży biust 90D czy podobają sie faceta takie biusty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co musztarda nie pasuje ci coś pewnie ty tam nic nie masz i jesteś zakompleksiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy chłopak ma inny gust.... ;) IMHO nie liczy się w biuście tak bardzo wielkość tylko jakość - czyli piękny kształt itd..... :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia najprawdopodobnie masz źle dobrany biustonosz, albo naprawde masz nadwage. Ja mam duży biust i wzrost 170cm, dodajac że jestem grubej kości, z nadwagą 10 kg. i pod biustem mam 80cm a miseczkę G i ja mam naprawde duży. Podobają się facetom takie biusty, ale są też tacy co lubją małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja partnerka w zależności od producenta nosi rozmiar biustonosza 75D lub 80C. Jest trochę niższa od Ciebie. Uważam, że proporcje są bardzo dobre. Mnie się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma 75-80E-F. Wzrostu ma jakieś 165 cm. Nieco krąglejsza, ale apetycznie. Faceci nie mogą oderwać wzroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem grubej kości i nie mam dużej nad wagi u mnie duże piersi to rodzinę bo moja mama tez ma duże piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie biust inaczej wygląda w staniku a naturalnie... :P ...jeśli mówimy o samej \"naturze\" to wtedy liczy się kształt.... :D bo jak w staniku to wtedy prawie każdemu facetowi będzie się podobał duży biuścik!.... ;) Oczywiście mówimy tylko o piersiach.... bo biust może się podobać ale ciało nie itd...... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tymbardziej proponuje ci o sprawdzenie centymetrem ile masz pod biustem, jak będziesz miała dobrze dobrany biustonosz to będziesz czuła się lepiej i wyglądała. Wmoim przypadku duże piersi też są rodzinne. Ja przymierzałam wiele biustonoszy zanim znalazlam odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko , pijesz do musztardu, ze jest pewnie jest zakompleksiona bo nic tam nie ma, a sama zakladasz temat, czy taki biust sie moze podobac wez sie zastanow nad soba, zalozylas temat po to zeby sie toba zachwycali, czy sama masz kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od początku chciałam
wejść na ten top ale się wstydziłam. bardzo. strasznie. otóż, powiem wam, ja z tych co uważają że cycki mają nieproporcjonalne do reszty. niestety. odessać z nich tłuszcz - e tam, wtedy dopiero będą okropne. Dodać nieco wypełnicza? e tam będą jeszcze bardziej nieproporcjonalne. Operacja? a co ja jestem sado maso? koniec końców czekam na raka piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyly1989
a ja mam 170 wzrosty D85 z biuscie troche pypy ładna buzie ...i jeszcze normalnego faceta nie znalazlam. I jakos sie tym nie załamuje ..przynajmniej sobie z życia skorzystam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autroki.......
Nie masz wcale aż tak dużego biustu i najprawdopodobniej masz nadwage skoro pod biustem masz 90.Ja ma 163 miseczka C lub D zależy jaki krój stanika a pod biustem o wiele wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie biust jest duży
tylko DZIEWCZYNA miseczka D jest może duża przy obwodzie 70-75, kiedy dziewczyna jest szczupła a ma duże piersi, ale jak masz 90 pod biustem to miseczka D się jakby "rozmywa" w tym.. jeśli autentycznie masz ok 790cm pod biustem to jesteś zzwyczajnie GRUBA przy 90cm pod, to dużym biustem byłoby powiedzmy G, może H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyly1989
laski duzy biust to nie wszystko.....ja mam ładne jedrne D 85. I zamienilabym sie z dziewczyną co ma B75 i jest zdrowa. Ja mam Atopowe zapalanie skory ..i mam to na szyji i dekolcie , wiec nawet jak zaloze bluze z ladnym dekoltem..to i tak musze wsyztsko zakryc;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże cyce
są obleśne.Najlepsze są średnie czyli b b+. Są proporcjonalne,jędrne i słodkie-takie w sam raz.Duże cycole są ohudne, kojarzą mi się ze starymi babami a raczej babciami, zwłaszcza że duży cyc to sam tłuszcz (gruczoł u kobiet jest mniej więcej taki sam), reszta to sama słonina,już nie wspominając i ich okropnym wyglądzie i zwisielub rozłażeniu się na boki.Poza tym takie wymiona bardzo psują i deformują sylwetkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muckom dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksion latoś
zatrzęsienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: -nie mam nadwagi po drogie: -moje piersi maja ładny kształt po trzecie -te które zazdroszczą niech glupot5 nie piszą po czwarte: -wiadomo ze w piersiach jest tluszcz ale bez przesady po piąte: to zależy od hormonów a nie od tłuszczu po szóste: -płaskie dziewczyn tu nie zapraszałam wiec dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze ja nie jestem z tego powodu zakompleksiona spytalam sie tylko o zdanie bo mojemu chlopakowi bardzo sie podobaja te ktore maja male nigdy tego nie doswiadcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja osobiscie tez jestem zadowolona z sowiego biustu mi on nie przeszkadza przynajmniej mam sie czy pochwalic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×