Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania001

Duzy biust

Polecane posty

Super, ale chyba nigdy się nie mierzyłaś, prawda? I kupujesz staniki w sklepach nie z bielizną, tylko pewnie z ubraniami... Te cyferki to jest obwód pod biustem, więc skoro nie jesteś gruba, to nie wiem, na czym to 90cm Ci się opina, bo szczupła kobieta nie ma w żebrach pod biustem 90cm.... A te rozmiary sa podawane bez rozciągania. W praktyce oznacza to, że żeby stanik w rozmiarze 90D nie zjeżdżał Ci na piersi kiedy podnosisz ręce czy się ruszasz, musiałabyś mieć ok. 95-100cm w żebrach:) Z tego wniosek, że albo wyglądasz jak Danuta Rinn albo nie umiesz kupic bielizny w odpowiednim rozmiarze. Miski staników kończą się na K. Moim zdaniem powinnaś wybrac taki z większą i z mniejszym obwodem pod biustem, chyba że naprawdę masz 100cm w żebrach... D to nie jest duży biust, tylko oznaczenie rozmiaru miski. Ja mam małe piersi i noszę stanik 60D. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem...trzeba dbać o cycki..małe czy duże z wiekiem mogą przeistoczyć się w uszy jamnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona co uwielbiasz sex mam większe to i to od ciebie ty rozumem tez nie świecisz jeżeli sie w trącasz w rozmowę idź do sowiego prosiaka niech cię zerznie locho może ci sie humor poprawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosze dobrze przypasowane staniki już to mówiłam i nie trzeba mi tłumaczyć może i wyglądam jak Danuta riin a to już moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty zono co uwielbiasz sex idź stad bo nikt cię tu nie zapraszał wieprzkiem śmierdzi od ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha jak coś to ty jej nie masz wiec przynajmniej ja mam sie czym zachwycać, bo przypuszczam ze jesteś plaska jak deska, a tak dla twojej wiadomości krytyka rożni sie od ubliżania wiec idź jeszcze do szkoły i sie dokształć, bo dużo z ciebie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty chu.ju a ty to sie pochwal swoim rozumem ile razy mam powtarzać ze ja tu NIEPROSZONYCH GOŚCI nie zapraszałam wiec wyjazd mi z tak jak ty byś napisał ze masz dużego f.i.u.t.a to ja bym ci takich morałów nie prawiła jesteś jakiś inny ja ta żonka co sex lubi idź do niej i ja przeleci obu wam sie to przyda tylko nie utop tam swojego bo jak znam zycie to p.i.e.r.d.o.l.i. sie codziennie to ma taka r.o.z.j.e.b.a.n.a wiec powiem krotko w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.c a co do tego filmu głąbie to sa sztuczne cyce jak cię takie rajcują to sobie zwal patrząc na nie chyba ze nie masz co zwalić wszystkich innych za wyrazenia przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do pytania, myślę , że sie podobają większości facetów z wyjątkiem tych, którym sie nie podobają:):) Ale biust to nie wszystko , moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLE_CAM
heh :) to się popisałaś ;) ładne ciało to za mało, jak mawiają niektórzy faceci, a jak jeszcze nieładne tylko ociekające tłuszczem to mogiła.. w pewnym wieku wielkie cyce małolaty są dla niektórych fajne, ale potem się wyrasta i zaczyna doceniać estetykę. i zadbanie 90cm pod biustem świadczy o strasznej nadwadze (lub męskiej klacie) więc nie wiem, o czym my tu rozmawiamy.. czy duży biust moze się podobać? może jeśli jest duży i ładny ale nie kiedy jego właścicielka po pierwsze jest więsza niż moja lodówka, i po drugie - kiedy jej znajomość słów ogranicza się do kilku niewyszukanych przekleństw itp. a forum jest miejscem publicznym i nie wiem czy wiesz, ale cię uświadomię, nikt nie musi mieć niczyjego pozwolenia aby tu wejść i napisać oc myśli właśnie na podstawie twego przypadku widać, że tak jest i że nawet nie trzeba myśleć, aby coś na forum napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male nara
mam beke z ciebie jak mam biust 80 G a ty z marnym D wyjeżdżasz przy takim obwodzie jeszcze?! kto ci powiedział ze twoj biust jest duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×