Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinna

KOCHAŁAM SIĘ PIERWSZY RAZ PO PORODZIE...

Polecane posty

Gość ale glupoty piszecie
po pierwsze 6 tyg to za wczesnie to ze tyle trwa polog wcale nie znaczy ze zaraz po trzeba sie kochac ja z mezem wspolzylam 3 miesiace po porodzie i bylo cudownie... na poczatku moze byc uczucie ze w srodku jest troszke luzniej ale potem to czulam sie jak dziewica....aktualnie mam 2 letniego syna wszyStko jest w porzadku tam na dole:) temperament tez dopisuje:classic_cool: autorko wstrzymaj sie z glebsza penetracja okazujcie sobie narazie przyjemnosc w inny sposob:) nie prawda w ogole rozmawialam z kolezankami ktore maja dzieci i wszystkie zgodnie twierdza ze sa luzniejsze, dlatego nieprawda jest ze bedzie sie taka sama po porodzie, ewelinna nie łudz sie!!!!!!!!!!!! OPINI TAKICH OSOB NIE SLUCHAJ BO KOBIETA KTORA NIE RODZIAL NIE WIE JAK TO JEST WIEC NIECH ZAPYTA SIE KOLEZANEK O CO INNEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kochałam 11 dni
po porodzie... Fakt to głupota ale miałam tylko 20 lat więc troszkę się usprawiedliwiam... Mnie nie było rewelacyjnie ale zrobiłam to dla meza a on nie narzekał...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowcie sie
a tak lubiecie rodzic , faceci was robią na boku a wy im dzieci rodzicie i jeszcze sciemniacie ze poród o taaka piekna chwila a dziecko to bajka a okazuje ze w domu po katach płacza i po co ta hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidias24
dziewczyny jest rada:D moj lekarz mi powiedzial ze nalezy sciskac pipke tak samo jak powstrzymujecie siuski np. i robic to np 2 minutki na godzinke, pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to cwieczenie mięsni kegla:) do zastanówcie się - a kto tu napisał o zdradach placzach itp, poza tym to ze nawet cipka bedzie troche luzniejsza to chyba nie powod do zdrady, a ja jecze ze martwie sie ze bnedzie luzniejsza bo lubilam ja taka jaka byla i mojemu facetowi tez odpowiadala, a wiadomo, ze dziwnie sie odnalezc zaraz po porodzie jak sie mialo super figure, z obwisłym brzuszkiem, co poniektore cellulitem i rozstepami, czy luzniejsza cipka, dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a porod to piekna
chwila widac kolezanko ze nie rodzilas i nie ma w tym zadnej sciemy, ja mimo porodu 24 godzinnego zakonczonego kleszczami tak uwazam bo zapomnialam o bólu liczy sie tylko synus, a porod uwienczony jest widokiem malej bezbronnej istotki i dlatego jest taki piekny a apropo"DOŁU"wszystko wroci do normy zobaczysz-daj sobie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto
jaka luźniejsza co wy gadacie wszystko wraca do normy potrzeba czasu ja i mój mąż nie widzimy żadnej róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguna kombi
ewlina ja rodziłam dwa razy, po pierwszym porodzie pierwszy seks był 6-7 tyg po i nie miałam na niego kompletnej ochoty, było źle nieprzyjemnie, sucho, zero przyjemności, po jakimś czasie wszystko zaczęło wracać do normy, po 2 latach urodziłam drugie dziecki, po tym drugim porodzie było inaczej bo nawet nie wytrzymaliśmy tych 6 tyg i kochaliśmy się wcześniej, było inaczej -cudownie, mielismy na siebie ogromna ochote i tak jest do tej pory, także myśleze jeżeli to jest twoje pierwsze dziecko to dużą winę za to jak jest ponosi stres i zmęczenie, to tez sprawia że jest jak jest, trzeba troszkę czasu i będzie ok, a co do ciasnosci cipki to chyba jest ona luźniejsza, tak mi się wydaje przynajmniej, mój maz nigdy nic ta ten temat nie powiedział, wię chyba dla niego nie ma różnicy, zobaczysz sama jak będzie, cierpliwości i nie myśl o tym za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzka
czy jest luzniejsza? moze na początku, na wszystko potrzeba czasu, ja pierwsze miesiące po porodzie odczuwałam dyskomfort zwiazany z seksem, bolało, piekło, było sucho, szeroko, ale teraz po pól roku, nic z tych rzeczy, seks jest super, a moj facet mowi ze jestem tak samo waska jak bylam wiec głowa do gory, daj sobie i mezowi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cwiczysz
i regularnie uprawiacie seks to wszystko wroci do swoich rozmiarów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nieeeeeee
nic nie wraca:( jestem za szeroka, mimo cwiczen i dbania o siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×