Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruda kaśka

czy to normalne ze ozaczeli mi sie podobac inni faceci?

Polecane posty

Gość ruda kaśka

jestem z facetem 3 lata... a teraz zaczeli podobac mi sie inni faceci... czy to normalne? czy jestem jaks innna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoFacet
Napewno tak nie powinno byc ale co zrobisz jak tak jest. Ja jeszcze mysle ze jak jest zdrowy zwiazek to inny ludzie nie podobaja sie, ale naj lepiej poczekac i zobaczyc jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie zgadzam z \"przedmówcami\" - to zupełnie naturalne, że Ci się podobają inni mężczyźni, że ich dostrzegasz, reagujesz jak zdrowa kobieta na to, co Cię otacza. Tak samo jak dostrzegasz piękny krajobraz, tak i w ludziach widzisz interesujące, pociągające, piękne rzeczy - w tym róznież w mężczyznach. I to wcale nie musi oznaczać, że jest w tym coś złego Normalny zdrowy człowiek nie jest jak głaz, myśli, odczuwa, odbiera bodzce zewnętrzne i reaguje w różny sposób na to, co sie dzieje wokół niego. Wręcz nienaturalne jest mieć kplapki na oczach i patrzeć w życiu tylko w jedną stronę - na swojego mężczyznę. No bez przegięć. Nie daj sobie wmówić, że robisz coś złego, ważne tylko, żebyś potrafiła panować nad swoimi emocjami, żebyś umiała znaleźć tzw. zoty środek i nie robiła głupot, żebyś ufała samej sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwgwgwreg
Mmh... gadam się z obiema przedmówczyniami, że tak może być i nie onacza to nic złego póki nie angażujesz niezdrowo emocji... Dodam że ja kocham mojego partnera, z którym jestem trzy lata prawie, a od czasu do czasu jacyś inni mi się podobają: doceniam te czy inne ich cechy a gdyby nie mój dystans do emocji może by mnie nawet przelotnie zauroczyli ale bez przesady - nie martwią mnie takie fenomeny odczuciowe i szybko mijają a ślepa na innych przecież nigdy nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoFacet
A ktos mi kiedys powiedzial ze nie mozna sie spodziewac od innych ludzi to co od siebie sam nie dajesz. Nie bede sie klucil czy to jest zdrowe czy normalne tak miec, ale napewno same chcieliscie zeby wasze faceci tylko na was patrzyli. Jest wtedy zwiazek bardziej intensywny i daje wiecej satisfakcji. Moze wy takiej bliskosci i zaufania nie mozecie osiagnac. Moze jest nie mozliwe. Nie wiem. Ale to pierwsze jest madre powiedzenie. Zalezy tylko od nas jak chcemy miedzy sobie ulozyc zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×