Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dewe

nakładki na penisa, zdanie Kobiet

Polecane posty

Gość ogolony h
Ja mam taki specjalny pierscien gumowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Kupilem sobie ostatnio nowy pierscien gumowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako że moja żona nim się ze mną związała miała faceta bardzo hojnie obdarzonego więc obecnie używa bardzo chętnie takiej nakładki. Członek z nakładką ma 23cm długości i w najszerszym miejscu 20cm obwodu! Oczywiście wchodzi cały i właściwie tylko wtedy ona dochodzi do orgazmów. A jeśli dochodzi do seksu bez nakładki to zwykle trwa to kilka minut bo twierdzi że nic nie czuje i każe zakładać osprzęt. A tak na marginesie to kobieca pochwa jest bardzo rozciągliwa bo żona jest bardzo drobną osobą a możliwości ma wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko naturalny k***s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup agregat Atlas copco i młot pneumatyczny o i starej swojej dziurę wywal solidną i po problemie :-) A swoją drogą laski jak się ch em pobawia to potem puchna i wyglądają jak wieloryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma 15cm to wiecej nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 cm obwodu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpłunie we mnie krew
no ja niestety nie mogę się pochwalić pipkiem nawet na 15 cm. mój w ostrym wzwodzie ma 13, ale przeważnie 12. nawet nie zdajecie sobie sprawy jak to może facetowi złamać życie, odebrać pewność siebie mimo, że poza tym nic mi nie brakuje. " boje się przez to kobiet" że mnie wyśmieją. kobita zawsze może sobie powiększyć biust itp - to kobiety w tych sprawach są zawsze w bardziej komfortowej sytuacji bo nie mają czego się wstydzić. Mężczyzna nie obdarzony przez naturę już nic nie może z tym zrobić - taka prawda. A marzeniem każdego mężczyzny jest zadowolić partnerkę - jak nie może tego zrobić popada w jeszcze większe kompleksy i żadna gadka mu nie pomoże. zamówiłem nakładkę i poczekam - może będzie le[piej, choć moja żona od 1,5 miesiąca nie chce się ze mna kochać ( dodam tylko, że dbam o chigienie itp. żeby ktoś zaraz nie napisał, że to dlatego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież są środki żeby temu zaradzić spróbuj kuracji Titan Gel trwa trzy miesiące i daje rewelacyjne efekty masz większego penisa możesz więcej i dłużej a doznania są .... tylko pamiętaj żeby kupować oryginalny polski produkt a nie chińskie czy rosyjskie podruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frredy
Niestety - wielkość - a konkretnie grubość MA ZNACZENIE - przekonałem się o tym jak kupiłem dla mnie i mojej żony nakładki na penisa. Nie polecam wszystkich tych które mają przedłużać , bo kiepsko się z nimi manewruje, polecam za to te przylegające, mogą być z wypustkami - koniecznie takie które pogrubiają członka. Moja żona nigdy nie narzekała na sex - ale teraz dopiero widzę jakie ma odloty oczko.gif Bardzo polecam nakładki także dodają mi pewności siebie przez co sex także jest bardziej namiętny. Dodam, że mój penis ma 14,5 cm obwodu - więc niby statystycznie średnio - ale nakładki robią robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×