Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sweeeet

Tipsy żelowe Kraków.

Polecane posty

Gość Sweeeet

Czesc kobietki - potrzebuje zrobic bardzo ladne tipsy zelowe na slub w Krakowie, moze polecicie mi jakis dobry salon lub studio gdzie mozna je wykonac, oczywiscie cena rowniez jest dla mnie bardzo wazna. Z gory dziekuje za namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeeet
Cześć Sweeeet - zdecydowanie polecam salon - www.tipsy.krakow.pl Robilam tam na swój ślub i byłam w 100%zadowolona, do tej pory tam przychodzę co miesiąc na uzupełnianie, a co najważniejsze cenny konkurencyjne i tipsy juz od 80zl ! Nie spotkalam się jeszcze z taka ceną w krakowskich salonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman777
Hello, ja rowniez polecam, robilam tam pazurki sylwestrowe, sa rewelacyjne i jestem zadowolona w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Klinike Pieknych Paznokci na Al. 29 listopada,robia tam genialne paznokcie , Jestem bardzo zadowolona.Polecam wlascicielke Pania Agnieszke (zajmuje sie przedluzaniem i zdobieniem paznokci juz od 10 lat) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessis
Tipmark, jesteś z Krakowa? I czy byłaby możliwość zrobienia tipsów w innym miejscu, bo np. ja nie mam warunków u siebie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka566
idźcie na panokcie stad: www.estilonails.pl są naprawde ladne, najwazniejsze, ze french wyglada jak naturalne, dlugie paznokcie. nie rozszerzaja sie jak namioty :) i sa solidne, sama tam chodze i spokoj na pare tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_83
Hej! Wiem, że wątek nienajnowszy, ale szukając informacji o tipsach na forum, natknęłam się na niego i... chciałabym gorąco polecić panią Kingę. Wykonuje ona stylizacje u siebie w domu, robi to baaardzo dokładnie i tylko na porządnych produktach. Nie wiem czy mogę podać numer telefonu, ale możecie się z nią skontaktować przez mail: nailscreation@wp.pl. Często też wrzuca ogłoszenia na gumtree (szukajcie po mailu najlepiej). Pozdrawiam!! Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataes
Przepraszam,że się wtrącę - ale jeżeli dziewczyna robi tipsy bez zdobień za 20 PLN, to nie może to być dobra , wartościowa usługa. Wiem co mówię, bo sama wykonuję tipsy i wiem,że tanie materiały mogą zniszczyć płytkę. Na pierwszy raz wszystko jest w porządku , ale płyny z dużą domieszką alkoholu, kwasów , nieprzyjazne dla paznokcia, tanie żele ,które strasznie się obkurczają ściągając i zniekształcając płytkę a także nie trzymają się na paznokciu - to nie jest warte oszczędności 20 - 40 złotych ! Nie polecam siebie, bo nie potrzebuję tego robić tutaj w tym wątku . Mam rzeszę klientek i to mi wystarczy. Ale apeluję do Was - niech cena nie będzie dla Was priorytetem (liczy się jeszcze to, co za nią dostajecie ) Ja kiedy zaczynałam - też robiłam tanim żelem - żeby dobrze się trzymał, trzeba było porządnie zmatowić płytkę - z miesiąca na miesiąc paznokieć był coraz słabszy! Uważajcie na taniochę! 50 złotych - to już początkująca, ewentualnie konkurencyjna zaawansowana tipsiara - taką ceną bądźcie zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaloveeee
Witam:) Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz stylistką paznokci (certyfikat), posiadam spore doswiadczenie w swoim zawodzie:) Serdecznie zapraszam na TIPSY, manicure, pedicure, hennę, oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy (algi). Chcesz być piękna na te święta i sylwestra? Przyjdź, i oddaj sie w moje ręce:) Usługi wykonuję u siebie w domku lub po uzgodnieniu w domu klientki. Usługi mojego autorstwa są solidne, estetyczne, trwałe i zrobione zgodnie z życzeniem klientki :) Mam bardzo dużo ozdób do paznokci więc napewno coś wybierzemy:) PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Tipsy żelowe: 45zł !!! Żelowanie naturalnej płytki paznokciowej: 45zł !!! Żelowanie płytki paznokciowej u stóp: 45zł !!! Manicure -25zł !!! Pedicure - 35zł !!! Henna brwii - 7zł Henna rzęs - 8zł Zabiegi pielęgnacyjne twarzy (peeling + ampułka + maska algowa) - 70zł Zapraszam serdecznie :) Lokalizacja: Kraków , Wola Duchacka zadzwoń i umów się na dogodny termin. Stałe rabaty -10% dla stałych klientek :) Kontakt: 518-302-667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaloveeee
Witam:) Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz stylistką paznokci (certyfikat), posiadam spore doswiadczenie w swoim zawodzie:) Serdecznie zapraszam na TIPSY, manicure, pedicure, hennę, oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy (algi). Chcesz być piękna na te święta i sylwestra? Przyjdź, i oddaj sie w moje ręce:) Usługi wykonuję u siebie w domku lub po uzgodnieniu w domu klientki. Usługi mojego autorstwa są solidne, estetyczne, trwałe i zrobione zgodnie z życzeniem klientki :) Mam bardzo dużo ozdób do paznokci więc napewno coś wybierzemy:) PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Tipsy żelowe: 45zł !!! Żelowanie naturalnej płytki paznokciowej: 45zł !!! Żelowanie płytki paznokciowej u stóp: 45zł !!! Manicure -25zł !!! Pedicure - 35zł !!! Henna brwii - 7zł Henna rzęs - 8zł Zabiegi pielęgnacyjne twarzy (peeling + ampułka + maska algowa) - 70zł Zapraszam serdecznie :) Lokalizacja: Kraków , Wola Duchacka zadzwoń i umów się na dogodny termin. Stałe rabaty -10% dla stałych klientek :) Kontakt: 518-302-667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaloveeee
Witam:) Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz stylistką paznokci (certyfikat), posiadam spore doswiadczenie w swoim zawodzie:) Serdecznie zapraszam na TIPSY, manicure, pedicure, hennę, oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy (algi). Chcesz być piękna na te święta i sylwestra? Przyjdź, i oddaj sie w moje ręce:) Usługi wykonuję u siebie w domku lub po uzgodnieniu w domu klientki. Usługi mojego autorstwa są solidne, estetyczne, trwałe i zrobione zgodnie z życzeniem klientki :) Mam bardzo dużo ozdób do paznokci więc napewno coś wybierzemy:) PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Tipsy żelowe: 45zł !!! Żelowanie naturalnej płytki paznokciowej: 45zł !!! Żelowanie płytki paznokciowej u stóp: 45zł !!! Manicure -25zł !!! Pedicure - 35zł !!! Henna brwii - 7zł Henna rzęs - 8zł Zabiegi pielęgnacyjne twarzy (peeling + ampułka + maska algowa) - 70zł Zapraszam serdecznie :) Lokalizacja: Kraków , Wola Duchacka zadzwoń i umów się na dogodny termin. Stałe rabaty -10% dla stałych klientek :) Kontakt: 518-302-667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaloveeee
Witam:) Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz stylistką paznokci (certyfikat), posiadam spore doswiadczenie w swoim zawodzie:) Serdecznie zapraszam na TIPSY, manicure, pedicure, hennę, oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy (algi). Chcesz być piękna na te święta i sylwestra? Przyjdź, i oddaj sie w moje ręce:) Usługi wykonuję u siebie w domku lub po uzgodnieniu w domu klientki. Usługi mojego autorstwa są solidne, estetyczne, trwałe i zrobione zgodnie z życzeniem klientki :) Mam bardzo dużo ozdób do paznokci więc napewno coś wybierzemy:) PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Tipsy żelowe: 45zł !!! Żelowanie naturalnej płytki paznokciowej: 45zł !!! Żelowanie płytki paznokciowej u stóp: 45zł !!! Manicure -25zł !!! Pedicure - 35zł !!! Henna brwii - 7zł Henna rzęs - 8zł Zabiegi pielęgnacyjne twarzy (peeling + ampułka + maska algowa) - 70zł Zapraszam serdecznie :) Lokalizacja: Kraków , Wola Duchacka zadzwoń i umów się na dogodny termin. Stałe rabaty -10% dla stałych klientek :) Kontakt: 518-302-667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znakomite paznokcie robią w Face&Body. Myślę,że jak ktoś chce mieć dobrze zrobione paznokcie żelowe, akrylowe, precyzyjne wzory, czy nawet klasyczny manicure, to jak najbardziej warto to miejsce odwiedzić. Cenowo wygląda to atrakcyjnie, myślę, że opłaca się wydać takie pieniądze. bo to naprawdę niedużo, a efekt końcowy naprawe fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronboze
Witam dziewczyny Pisze bo dwa tygodnie temu szykowalam sie na oczekiwany przez caly rok wyjazd na wakacje do francji. Bardzo wazne dla mnie 10 dni i chcialam wygladac pieknie. Dzwonilam do wielu dobrych zakladow kosmetycznych w sprawie tipsow ale niestety nie bylo terminow, wiec zapisalam sie do pierwszego lepszego. Stojac na swiatlach kolo jubilat zobaczylam po drugiej str ulicy salon fryzjerski/ tipsy, spisalam numer i zapisalam sie. Odziwo przyjely mnie na drugi dzien :-/. Ucieszylam sie i pojechalam. Weszlam do srodka, baaaarrrrdzo skromny salonik, miedzy fotelami do strzyzenia maly stolik do robienia paznokci i mila pani blondynka czekajaca z pilnikiem w reku. I tu zaczyna sie tragedia. Zdecydowalam sie na paznokcie z samym zelem, bez tipsow. Kiedy zobaczylam jak ona to robi myslalm ze sie rozplacze. Caly czas czekalam i tlumaczylam sobie ze to tylko na poczatku tak wyglada a potem beda piekne. Ale kiedy po 1,5h moje paznokcie wygladaly jak przyklejona guma do zucia na koncach paznoci zapytalam czy to juz efekt koncowy czy ona mi jeszcze cos z nimi zrobi!? Biale koncowki byly tak krzywo zrobione ze naprawde uwierzcie 90cio letnia babcia z powazna wada wzroku w jednym oku bo drugie ma juz nieczynne, poradzilaby sobie z frenczem na pewno lepiej niz ta pani. No az zaczelam sie rozgladac po tym pomieszczeniu czy tam przypadkiem gdzies nie ma ukrytej kamerki i zaraz nie wyskoczy pan z mikrofonem i krzyknie mi w twarz "mamy cie!" KOSZMAR. Z "kamykiem w gardle" poprosilam ja zeby mi wyrownala te biale koncowki, i tak tez zrobila. A raczej straala sie robic bo i tak nie wygladalo to najlepiej. Juz prawie konczyla ostatniego paznokcia i chciala spilowac koncowke i odpadl mi caly. postanowila przykleic tipsa. Rece mi opadly. Najgorsze ze byla przemila i az szkoda bylo mi ja za przeproszeniem opieprzyc. Zrobila mi tego paznokcia. Zaplacilam, wyszlam, doszlam tylko do samochodu zlapalam za klamke i pękly mi dwa pazn. Juz nie mialam czasu wracac i kazac jej poprawiac. Jadac do domu zadzwonilam i powiedzialm ze przyjade na drugi dzien. I pojechalam, wszystko zgonila na moje paznokcie ze sa marniutkie dlatego sie zel nie trzyma, smiac mi sie chcialo bo dzien wczesniej zachwalala ze taka plytka piekna. Poprawila mi 5 pazn bo przez noc tyle mi popekalo. Przez caly wyjazd trzymaly mi sie, ale powrotu juz nie przezyly. Tak wiec dziewczyny odradzam i zaklinam, jesli tipsy to nigdy w "www.salonfryzjerskikrakow.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeeet
kocham swoje tipsy :D to mój cały świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeeet
wole kupić sobie tipsy, niż jeść za tipsy oddam wszystko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zajmuje się robieniem paznokci żelowych w cenie której nie znajdziecie w Krakowie. Jesli byłybyście chętne napiszcie na gg: 9171928 moge wysłać zdjęcia zrobionych przeze mnie paznokci (Prokocim/ Wola Duchacka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka00a
Jezeli jestescie chetne na tipsy zelowe to ja sie tym zajmuje , profesjonalnie w domku . Tipsy zelowe u mnie tylko 40 zł!!!!!!!!! wiecej info na gg : 31377593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny - chyba nie wszystkie z Was lubią tipsy? ;) Są tu jakieś zwolenniczki naturalnych paznokci? ;) Moje są naturalne ale ostatnio postanowiłam zrobić coś, co by je wzmocniło i poszłam (właśnie w Krakowie) do stylistki, która zrobiła mi tak zwany manicure hybrydowy - czyli nałożyła na paznokcie lakiero-żel i utwardziła go lampie UV. Nie wiem czy któraś z Was miała robiony podobny zabieg, ale ja jestem nim zachwycona i w razie czego podam namiary na mailu - nike.19@interia.pl. Nie muszę męczyć się z malowaniem paznokci co dwa dni i to jest suuuper ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP Edukacja Oddział Kraków
Witam serdecznie! Drogie Panie zapraszam na szkolenie : TIPSY METODĄ ŻELOWĄ Szkolenie trwa 3 dni (razem 30h) Najbliższy termin: 19 marca, 20 marca i 2 kwietnia 2011 Koszt kursu: 600 zł (materiały dydaktyczne zapewnia AP Edukacja) Miejsce zapisu: Sekretariat ul. Szewska 14/1 AP Edukacja Po ukończeniu szkolenia uczestniczki otrzymują Zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej uprawniające do wykonywania zabiegów na klientach. Szkolenie prowadzi szkoleniowiec z 10 letnim stażem pracy w tej dziedzinie! Więcej informacji pod nr tel. 604-464-511 Zajęcia w grupie 6 osobowej! Zapraszam serdecznie! Pozdrawiam Anna K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukunia
godnie polecam dziewczyne u ktorej ciagle robie rozne zaieg w cenie musicie sie zorientowac;)ale dziewczyna jest swietna tyle ze z krk;) 531901846 polecam;)))na moj slub mialam piekne paznokcie z pomyslec i nic mi sie nie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelatunia
WItam, jesli robic pazurki to nie w all4nails.pl Robilam u nich i masakra.Nie dosc,ze "kupfony" mi zrobili,to skasowali za to duzo a potem poodpadaly (po kilku dniach-2,3 podeszlo powietrze pod akryl i zaczely odpadac,reszte sama zeskrobalam,bo wygladalo to ochydnie)wiec nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fugalka
Hm.. a może manicure hybrydowy? Ostatnio jest dość modny - to nowość rynkowa. Jest bardziej elastyczny i nie odpada tak szybko. Ceny w Krakowie są różne w salonach z tego co szukałam to najtaniej, pomijając groupery itp. znalazłam tu: http://purediamond.pl/stylizacja-dloni-i-stop/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWisniewska
Ja byłam w tym Pure diamond. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Dziewczyna zrobiła mi bardzo ładny kształ tipsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Saska
WITAM ! Polecam szkolenie z TIPSÓW (metoda żelowa) w AP EDUKACJI Krakow, jestam zadowolona bo dużo się nauczyłam! Zajęcia są w grupie max 6 osobowej. Ja trafiłam na kurs na którym były 4 osoby i było naprawdę super! mogłam o wszystko zapytać trenerkę! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojaA
Dzieki za polecenie dziewczyny z Pure Diamond :) Jestem bardzo zadowolona z moich nowych paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×