Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sweeeet

Tipsy żelowe Kraków.

Polecane posty

Gość lopatkaja
Polecam tu studio-piekna.pl. Sama tu robię, moja mama i siostra - rodzinnie polecamy :) Ola, Kaja, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny salon, mieszkam niedalko więc chodzę tam od momentu otwarcia i poleciłam go już wszystkim przyjaciółkom. Manicure trzyma bardzo długo, odkąd tam chodzę mam zadbane i zdrowe paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Artnail ( ul. Zwieryniecka). Świetny salon, mieszkam niedalko więc chodzę tam od momentu otwarcia i poleciłam go już wszystkim przyjaciółkom. Manicure trzyma bardzo długo, odkąd tam chodzę mam zadbane i zdrowe paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligas
Polecam dziewczyne z purediamont. Nikt jeszcze tak rewelacyjnie nie wyciął mi skórek i nie zrobił tak ładnego frencza. SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modo.mania
Kosmetyczka na krowodrzy z salonu pure diamond jest super. Byłam na tipsach i pedicure. Bardzo dobrze mi usuneła zrogowałciały naskórek frezaką, ładnie opiłowała usuneła skórki. Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrze zrobionego pedicure. Cena 70 zł na kosmetykach Opi lakiery tez maja Opi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modo.mania
polecam tipsy purediamond. Zrobiłam migdałki czerwone. Jestem mega mega mega zadowlona :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Kiedyś chciałam sobie zrobić paznokcie na wesele siostry i szukałam porządnego salonu. Przypadkiem trafiłam na PureDiamond. Jeszcze nigdy nie byłam taka zadowolona z paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Ogladałam galerię purediamond. Drogie Panie te paznokcie są po prosto okropne. Długo szukam już perfekcyjnej Pani od żeli i na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria678
Polecam salon Black Pearl kolo galerii krakowskiej :) robia tam swietny manicure, bardzo mila kosmetyczka :) jestem bardzo zadowolona z paznokci, jakie mi zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stookrotka19
No właśnie ostatnio rozglądałąm się po forach za dobrą kosmetyczką, znalazłam kilka pozytywnych komentarzy o tym Black Pearl i postanowiłam zaryzykować. Za tipsy zapłaciłam 100 zł, wiec cena znośna a z efektu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tipmark ja jestem zainteresowana. Tylko mam dwa problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaZ
Apropo manicure hybrydowego to w Magmus na Wielickiej maja super promocje za 39 zl jest pelny zabieg z wycinaniem skorek, ksztaltem, masazem i wlasnym pilnikiem tylko dla Ciebie. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tipsiary juz nie są na topie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj robiłam paznokcie żelowe w Black Pearl w Krakowie i wyszly bardzo ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam panią Edytę wilczy pazoor Robiłam paznokcie na slub - pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robilam paznokcie zelowe w Black Pearl i sa sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam 100 % Paulinkę z Krakowa nie dość że nie droga to z ogromnym doświadczeniem (miała swój własny gabinet kosmetyczny w Poznaniu) to link do jej ogłoszenia na gumtree http://www.gumtree.pl/cp-pielegnacja...czaj-608520387 i nr tel: 793 555 551 przyjmuje codziennie od 10-21 a także można umówić się indywidualnie na inne godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrewka
Byłam u tej p.Edyty wilczy pazoor , nie zawiodłam się :) mam króciutkie mega naturalne przedłuzenie żelem bez tipsów , trzymają się super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataNo
Mi bardzo fajne zele Opi zrobili w Black Pearl, zchodziłam już wiele Krakowskich salonów i jestem załamana tym co potrafią kometyczki. W tym salonie dziewczyna jest na prawdę kompetentna i do tego przemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do kilku salonów w Krakowie i rożnie to bywalo z jakościa usług, ale ostatnio robilam u Pani Ani w Instytucie Zdrowej Skory na osiedlu Kuźnicy Kołłątajowskiej i trzymają mi się już 3 tygodnie i nadal są piękne! także polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne paznokcie zrobiono mi ostatnio w Black pearl w krakowie i nie zaplacilam duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia90k
Mi ostatnio bardzo ładne tipsy zrobili w salonie na ul Szlak, obok Pura w tym apartamentowcu. Trwałe i bardzo porzadnie wykonane, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z Black Pearl przy ul szlak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka09
Ten obok Pure to właśnie Black Pearl, dobry salon, potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie polecam Izy Hajek. paznokcie zrobiła mi tak, że sama chyba zrobiłabym sobie lepiej. nawet porządnie ich nie wypiłowała. zostawiła praktycznie każdy inny. ze wzorkami miała taki problem, że zastanawiała się czy nie robi ich po raz pierwszy... naprawdę nie polecam. ponad to policzyła sobie też jak za złote żele... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie zawsze paznokcie robie w black pearl, super salon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka00
W Krakowie tylko salon Vici, a w nim Pani Elena :) Robiłam u niej trzy razy żele, za każdym razem pięknie wychodzą i długo się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 89
Robiłam ostatnio paznokcie w tym Black Pearl, bardzo porzadnie i ładnie zrobione, trzymaja sie juz drugi tydzien. Polecam, sama napewno tam wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×