Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sweeeet

Tipsy żelowe Kraków.

Polecane posty

Gość olafa1
Regularnie już chodzę na żele do Pani Eleny z salonu Vici. To pierwsza moja manicurzystka, której nie mam nic do zarzucenia :) Paznokcie są pięknie wykonane, błyszczą się i trzymają idealnie. Nigdy jeszcze żaden mi się nie uszkodził. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna0
W Black Pearl - ladne, trwale i w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze regularnie do black pearl na paznokcie zelowe i zawsze jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ostatnio robilam w Black Pearl tipsy, ale w tym nowym, przy Królowej Jadwigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie lepiej hybrydy. Na hybrydzie new nails nawet przez kilka tygodni nie robię żadnych poprawek, cały czas paznokcie wyglądają ładnie i zdrowo, tak więc zakładam, że o uzyskanie efektu trudno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.ladnamama.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Black Pearl przy Szlaku, tipsy ładne, trwałe i dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manicure jest swietny w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manicure w krakowie robie tylko w black pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko0980
Typsy robie w Black Pearl, maja zdolna kosmetyczke, porzadny sprzęt i kosmetyki, to widac, bo paznokcie sa bardzo trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz się dobrze nauczyć robić tipsy i hyrbydy to polecam szkolenie w szkole sukces edukacja w krakowie, kurs jest niedrogi a trenerka naprawdę świetna i z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na manicure chodze tylko do Black Pearl, to świetny salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Rococo na Dauna jest naprawdę profesjonalna stylistka robi cuda na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia817
szczerze polece zrobienie paznokci stąd: http://sztukawyceny.pl/ są naprawde ladne, najwazniejsze, ze french wyglada jak naturalne, dlugie paznokcie. nie rozszerzają sie jak namioty usmiech.gif i sa solidne, sama tam chodze i spokoj na pare tygodni usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina09krk
W Black Pearl na Szlaku rzeczywiscie kosmetyczka robi bardzo ladny manicure, staranny i trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 miesięcy robię sobie żele w Pure Diamond i póki co jestem bardzo zadowolona. Pięknie urządzony salon, pani kosmetyczka regularnie się szkoli i jest w stanie namalować na paznokciach absolutnie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tipsy polecam Ci w Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia090
Ja robie żele w Black Pearl, w miare regularnie od roku. Jestem bardzo zadowolona z efektu, paznokcie sa starannie wykonane i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze na paznokcie zelowe do Pure Diamond na krowoderskich zuchow. Dziewczyna robi piekny kształ bardzo naturalny. Pracuja na Indigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam salonik Magja indywidualne podejście do klienta, trwałość i estetyka na najwyższym poziomie. Cena - jakość, top 1 w Krakowie, jestem zawsze mega zadowolona. https://www.facebook.com/miracle.nails.krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne paznokcie robią kosmetyczki w Black Pearl w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annelia
Sama chodziłam początkowo na paznokcie żelowe, byłam pewna, że skoro obgryzam to tylko coś takiego będzie w stanie utrzymać się na moich pazurkach. Aktualnie przerzuciłam sie na hybrydę i jest naprawdę ok! Paznokci nie noszę długich, jakieś 3 mm za opuszek. I jak na razie jestem w stanie wytrzymać 3 tygodnie bez uszczerbku ( no raz mi się zdarzyło, ze złamałam pazurka ale przyznaję się,ze z mojej własnej winy). Na pazurki w Krakowie chodzę już od prawie roku do Mtt Estetica: https://www.mttestetica.pl/ Wcześniej skakałam od stylistyki do stylistki. Albo nie podobało mi się wykonanie paznokci albo pazurki zupełnie się nie trzymały. Tutaj nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko wykonane naprawdę na wysokim poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Hayo :) Jeśli chodzi o mnie to manicure hybrydowy robiłam sobie sama jeszcze rok temu, ale odkąd został mi polecony salon paznokci MAGJA w Krakowie https://salonmagja.pl/ zdecydowałam że sprawdzę jak wykonują te zabiegi profesjonaliści.. i powiem szczerzę, nie żałuję. Naprawdę ekipa stylistek paznokci tam pracująca to ludzi z pasją, czy to przedłużenie żelem, hybryda, czy manicure japoński żaden z zabiegów nie ma dla nich tajemnic. Szczerzę polecam ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatent

https://salonmagja.pl - Wydaje mi się, że ten salon to świetny wybór dla osób zainteresowanych dobrymi zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę wam tipsy? Do grzebania sobie w dupie? Długie paznokcie są niewygodne, niepraktyczne. Trzeba być ...ą by sobie utrudniać podstawowe czynności tylko dla jakichś głupich paznokci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×