Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia74

betterware

Polecane posty

Gość madzia 15
Witam serdecznie zapraszam do współpracy BETTERWARE. zachęcam i polecam ,sama byłam do końca nie przekonana ale teraz nie żałuję ,moje zamówienia są zadowalające ,grono moich klientek powiększa się .Postanowiłam budować swoją gr.przedstawicieli,Więc jeśli chcesz to prosze napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ninka
Jestem przedstawicielką Betterware i jeśli chcesz zapisać się do klubu to zapraszam, wytłumaczę ci jak to działa oraz rozwieje twoje wątpliwości, jeśli masz pytania na temat produktów również możemy to obgadać , szczerze mówiąc jestem przeciwna wszelkim avonom i tym innym nigdy nie chciałam być przedstawicielem....tu jest zupełnie inaczej zainteresowanie produktami jest ogromne podsumowując zapraszam wszystkie osoby zainteresowane nr gg 8060755 (pisać czasem jestem niewidoczna) mail: kasia_ninka@tlen.pl nr przedstawiciela PL-23086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaw6ę
Witam! Jako konsultantka firmy BETTERWARE - zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy http://www.betterware.pl/produkty Jeżeli spodobały ci się te produkty, proszę o kontakt: mail: betterwaredom@o2.pl Gadu - Gadu: 3393576 Odpowiem na wszystkie pytania o produktach oraz na pytania dotyczące współpracy - ja jestem konsultantką BETTERWARE od niedawna, ale wyniki jakie osiągam na dzień dzisiejszy przeszły już moje oczekiwania i widzę bardzo dobrą perspektywę na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz pracy dorywczej lub stałej to zachęcam do nawiązania współpracy z angielską firmą Betterware, oferującą rewelacyjne produkty do domu: drobne produkty AGD, środki czystości i pomysłowe gadżety. Betterware działa na zasadach podobnych do Avon, czy Oriflame, jednak nie ma jeszcze konkurencji. Produkty są w przystępnych cenach i cieszą się dużym zainteresowaniem. Aktualny katalog produktów znajduje się na stronie: www.betterware.shop.pl Korzyści współpracy z Betterware Poland dla Ciebie: - Współpraca z renomowaną firmą - Lukratywny Plan Marketingowy: a) zysk natychmiastowy 30% b) rabaty indywidualne do 15% c) rabaty grupowe do 15% d) premie i nagrody - Ty sam/a decydujesz ile czasu poświęcasz, ile zarabiasz - Jesteś własnym szefem - Nie ma konieczności składania zamówień - Zamówione produkty kurier dostarcza Ci do domu - Za zamówione produkty nie musisz od razu płacić, możesz skorzystać z odnawialnego kredytu od firmy - Gwarancja Jakości – w ciągu 30 dni możesz zwrócić produkt do Betterware Poland, jeśli nie spełni on oczekiwań klienta. - Gwarancja na wady ukryte 1 rok Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą wejdź na stronę http://www.betterware.shop.pl Po zakończeniu rejestracji prześlę katalog, wszelkie potrzebne informację i formularz zgłoszeniowy. W razie pytań napisz do mnie na maila: betterware.marta@wp.pl, numer GG 19664255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia2108
witam wszystkich. Dołączylam niedawno do Betterware, myslalam że bedzie to kolejna firma naciagajaca ludzi do wspolpracy i wciskania dziadostwa znajomym. Ale jednak sie mylilam!! Klientów jest duzo, zarobki bardzo dobre! Nie bede nikogo naciagać tak jak poprzednie osoby, po prostu polecam tą firme. W razie pytan prosze pisać na GG: 10930338 lub e-mail Renia2108@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga do sukcesu?
Witajcie. Mogę tylko potwierdzić zdanie przedmówczyni. Produkty z Betterware są w większości dobrej jakości i klienci są zadowoleni z zakupów. Dzięki temu, również Przedstawiciele tej firmy mogą być zadowoleni, bo nie dość że zarabiają, to rozwijają znajomości (i nie muszą się obawiać drugiego spotkania po wciśnięciu byle czego klientowi ;) ). Jeśli chcecie poznać nieco opinii o produktach z oferty Betterware (a może podzielić się swoją opinią) zapraszam na http://produktybetterware.pl - forum o produktach Betterware. Jeśli macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu gg: 1851491, tel. 792-777-297 lub mail: sudik2@gmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga do sukcesu?
oczywiście mail: sudik2@gmail.com :) Istotna uwaga: Betterware nie ma nic przeciwko temu, żebyście działali w innych firmach z branży MLM czy sprzedaży bezpośredniej. Zapraszam więc konsultantów Avon/Oriflame/FM Group - produkty z naszej oferty będą doskonałym uzupełnieniem Waszej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotabetterware@poczta.fm
Również zapraszam! Chętnie pomogę, udzielę informacji i wsparcia! Dorota, tel. 883744226, gg 10470350 (www.betterware.olawa.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1810
WITAM NAZYWAM SIE MAŁGORZTA NOWAK JESTEM SPONSORKA W FIRMIE ORIFALME ORIFALME JEST TO FIRMA ZAJMUJACA SIE SPRZEADAZA NATURALNYCH SZWEDZKICH KOSMETYKOW ZAPASZAM DO ZAOSTANIA KONSULTANTKA W KATALOGU 16 KTORY SIE ZACZYNA 8 LISTOPADA PONIEWAZ JEST TO CHYBA NAJLEPSZY MOMENT ABY DOLACZYC W TYM MOMENCIE DO GRONA KONSULATANEK JESLI TERAZ SIE DO MNIE ZGLOSISZ I JESZCZE W KATALOGU 16 LUB 17 ZLOZYSZ SWOJE PIERWSZE ZAMOWIENIE NA 100PP(OK200ZL) ,SZYBKO PRZEJDZIEMY PRZEZ REJSTRACJE TO TY OTRZYMASZ -WPISOWE 1ZL(DOLICZANE DO FAKTURY Z PIERWSZEGO ZAMOWIENIA I DZIEKI TEMU SKORZYSTASZ Z PROGARAMU WITAMY DLA NOWYCH KONSULTANTOW 1 ETAP PROGRAMU(JAK W PIERWSZY KATALOGU PROGRAMU ZLOZYSZ AMOWIENIE NA 100PP OTRZYMASZ KUPON O WRTOSCI 40ZL 2 ETAP(JEST TAKI SAM JAK 1) W 3 ETAPIE ZA PELNE ZAMOWIENIE OTZRYMASZ PIEKNY ZEGAREK ZA 1ZL (WARTOSC ZEGARKA 120ZL) ZAPRASZAM,NAPISZ DO MNIE A JA POMOGE CI SIE ZAPISAC I ZAWSZE BEDZIE MOZNA NA MNIE LICZYC GG 19946181 E-MAIL-goska18201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1810
WITAM NAZYWAM SIE MAŁGORZTA NOWAK CHCIALAM ZAPROSIC WLASNIE CIEBIE DO WSPOLPRACY Z BETTERWARE JEST TO FIRMA ZAJMUJACA SIE SPRZEDAZA PRODUKTOW DO DOMU -KUCHNI -ŁAZIENKI -OGRODU -GARDEROBY -BIUR W DOMU JESLI NAPISZESZ DO MNIE I ZAPISZESZ SIE DO BETTERWARE JESZCZE W LISTOPADZIE I PIERWSZE ZAMOWIENIE ZLOZYSZ W LISTOPADZIE TO TWOJA REJESTRACJA BEDZIE KOSZTOWALA CIE 1ZL I OTRZYMASZ POJEMNIK NA OWOCE ZA 0.10GR OPROCZ TEGO JESLI ZLOZYSZ ZAMOWNIEIE ZA MIN 100PP(ok 250ZL) dodatkowo otrzymasz za 1zl zestaw srodkow czyszczacych -aktywna piana do czyszczenia mikrofalowek -aktywna piana do czyszczenia lodowek -grejfrutowy plyn do czyszczenia szyb JEST TO CHYBA NAJLEPSZY MOMENT NA DOLACZENIE DO GRAONA KONSULTANTOW BETTERWARE MOJE ANE KONTAKTOWE GG-19946181 E-MAIL - goska18201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1810
WITAM NAZYWAM SIE MAŁGORZTA NOWAK CHCIALAM ZAPROSIC WLASNIE CIEBIE DO WSPOLPRACY Z BETTERWARE JEST TO FIRMA ZAJMUJACA SIE SPRZEDAZA PRODUKTOW DO DOMU -KUCHNI -ŁAZIENKI -OGRODU -GARDEROBY -BIUR W DOMU JESLI NAPISZESZ DO MNIE I ZAPISZESZ SIE DO BETTERWARE JESZCZE W LISTOPADZIE I PIERWSZE ZAMOWIENIE ZLOZYSZ W LISTOPADZIE TO TWOJA REJESTRACJA BEDZIE KOSZTOWALA CIE 1ZL I OTRZYMASZ POJEMNIK NA OWOCE ZA 0.10GR OPROCZ TEGO JESLI ZLOZYSZ ZAMOWNIEIE ZA MIN 100PP(ok 250ZL) dodatkowo otrzymasz za 1zl zestaw srodkow czyszczacych -aktywna piana do czyszczenia mikrofalowek -aktywna piana do czyszczenia lodowek -grejfrutowy plyn do czyszczenia szyb JEST TO CHYBA NAJLEPSZY MOMENT NA DOLACZENIE DO GRAONA KONSULTANTOW BETTERWARE MOJE ANE KONTAKTOWE GG-19946181 E-MAIL - goska18201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betterware.m@wp.pl
PRACA DODATKOWA - ŁATWY I PRZYJEMNY ZAROBEK BETTERWARE oferuje świetne produkty do domu i nie tylko! Idealne rozwiązanie dla osób, które : -chcą dla siebie kupić ciekawe artykuły taniej o minimum 23% -uczą się/ studiują/ mają dziecko i chcą dorobić w łatwy sposób. STAŁY RABAT 23% na WSZYSTKIE PRODUKTY do tego dodatkowy rabat 3-15% w zależności od wielkości zamówienia!! Nie ma konieczności regularnego składania zamówień! REWELACJA! Sam/sama decydujesz ile czasu poświęcasz aby zapoznać swoich klientów z ofertą, sam/sama decydujesz jaki wynik finansowy chcesz uzyskać. Rejestrując się u nas NIC NIE TRACISZ a MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ! Wszelkie materiały zainteresowanym osobom przesyłamy mailem. Jeśli masz pytania również jesteśmy do dyspozycji - NAPISZ. betterware.m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2087
Zostań przedstawicielem BETTERWARE! Firma ta zajmuje się sprzedażą drobnych artykułów gospodarstwa domowego. Po zapisaniu się do mojej grupy otrzymujesz KATALOGI NA STRAT - gratis, nic nie inwestując! Zbierasz zamówienia i zarabiasz! Możesz sie zarejestrować przez internet, a umowa pisemna przyjdzie do wypełnienia z pierwszym zamówieniem. KATALOG NA luty http://www.betterware.pl/img/katalog/c0211.pdf Jak zarabiasz? - „Kiedy znajomi zamówią u Ciebie wybrane produkty, Ty kupujesz je w Betterware taniej i sprzedajesz je z marżą 30% - to Twój Zysk Natychmiastowy. Im większej liczbie znajomych pokażesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i osiągniesz wyższy zysk. Oprócz zysku natychmiastowego zarabiasz dzięki specjalnym Rabatom. Ich wysokość zależy od wielkości Twoich zakupów - od 3% do 15%. „ jednorazowe wpisowe TYLKO 9,90 ZŁ A DODATKOWO PREZENTY w programie ŁATWY START PRZEZ PIERWSZE 3 m-ce składając zamówienie za 100 punktów Dodatkowo możesz tworzyć własną grupe i zdobywac dodatkowe rabaty, kazdej zapisanej Twojej nowej osobie prześle na start 3 katalogi! Można sie zapisać tylko po to aby dla siebie zamawiać taniej! Podaj nr sponsora PL-56205 wypełniając formularz http://www.betterware.eu/pl/Register.php a otrzymasz katalogi .... w razie pytań proszę pisać gabrielaBETTERWARE@interia.eu gg: 33652212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salesmann
Że współpraca z Betterware jest to świetna alternatywa dla pracy na etacie, to wielu już zauważa, jednak wielu nadal się boi. Jeśli masz wątpliwości, ale chcesz zacząć dorabiać do pensji watro byś poczytał możliwości współpracy i rozwoju osobistego jakie da Tobie www.euroagd.eu . Dzięki przejrzystej i solidnej informacji możesz w stosunkowo krótkim czasie osiągać zarobki ponad 1500 zł miesięcznie - jako dodatek. To da Tobie więcej wiary i pewności siebie i bezpieczeństwo stałych dochodów. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz zabezpieczenia Twoich interesów w przyszłości, zapewne zainteresujesz się pasywnymi przychodami które może zapewnić Tobie Betterware. Twój biznes może przejść na bardzo wysokie obroty i to przy minimalnych kosztach. Wyobraź sobie teraz, że odpoczywasz w ciepłym kraju, a pieniądze spływają na Twoje konto, a Ty nie martwisz się zupełnie o zamówienia, wysyłkę czy też dostawy. Twoja sieć sprzedaży może się bardzo zwiększyć o wielu nowych stałych klientów. Twoje zyski poszybują na poziom dodatkowych kilku - kilkunastu tysięcy miesięcznie. Mało ? Skontaktuj się ze mną euroagd@op.pl - dowiesz się jak zwiększyć Twoje zyski o kilka tysięcy tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fana999
Witam jestem przedstawicielem Betterware :) Zapraszam osoby chętne do zostania konsultantką tej firmy naprawde się opłaca :) Zapisanie się i pierwsze katalogi GRATIS jedynie przy pierwszym zamówieniu wpisowe ale jeżeli nie masz zamówień nie musisz zamawiać nic wtedy nie tracisz. Zainteresowane osoby proszę o kontakt anteria999@gmail.com PS. Jestem też konsultantką marizy z podkarpacia i zbieram zamówienia;) Zainteresowanych proszęo kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTERWARE123
Polecam firmę Betterware oto link z marcowym katalogiem http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0 311/ a oto link z promocją na marzec http://www.betterware.pl/img/katalog/ulotka03 11.pdf Firma proponuje nam produkty do domu, ogrodu, biura co miesiąc promocje i nowości 1. OSZCZĘDZASZ - kupując produkty taniej o 30% do swojego domu, 2. ZARABIASZ NA SPRZEDAŻY - polecając produkty znajomym, marża 30% - różnica między ceną dla przedstawiciela a ceną katalogową to twój czysty zysk natychmiastowy + PREMIA INDYWIDUALNA. 3. BUDUJESZ FIRMĘ - zapraszając do współpracy nowych przedstawicieli, otrzymujesz dodatkowo PREMIĘ GRUPOWĄ DO 15% Dodatkowe Rabaty - dodatkowe pieniądze. Jako Lider rozwijającego się zespołu zdobywasz kolejne poziomy procentowe, tytuły menadżerskie i dyrektorskie, rabaty grupowe, bonusy i nagrody pieniężne. Nie ma górnej granicy zarobków - sam decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów - Sam decydujesz, którą z tych trzech możliwości uznasz za najlepszą! A może wszystkie trzy ??? Napisz a ja przedstawię Ci wszystko dokładnie, po rejestracji prześlę Ci katalogi i ulotki a po pierwszym zamówieniu prześlę upominek. Zapraszam również konsultantki Avon i Oriflame - to dobry sposób na powiększenie swoich zarobków, napisz hania.ro@wp.pl pozdrawiam Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Adamczyk
Witam, Poszukuję osób do sprzedaży (lub kupna na własny użytek) ciekawych i niedrogich artykułów powszechnego użytku domowego, przydatnych w każdej kuchni, garderobie, ogrodzie, a nawet domowym biurze. Doskonałe środki czystości szybko znajdują swoje zwolenniczki wśród Klientek, które chętnie je kupują i regularnie zamawiają. Nie potrzebujesz doświadczenia, by dobrze sprzedawać. W firmie obowiązują proste i jasne zasady: - kupujesz po cenie dla przedstawiciela, a sprzedajesz po cenie katalogowej, zarabiasz marżę 30% - nie musisz inwestować gotówki, by zrobić zakupy - możesz skorzystać z kredytu w wysokości od 500 zł brutto i zapłacić w ciągu 14 dni - zamówione produkty kurier dostarczy Ci bezpośrednio do domu w ciągu 3-4 dni - realizujesz atrakcyjny plan marketingowy - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań (30 dni dla przedstawiciela, 14 dni dla klienta) - możesz uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach internetowych i szkoleniach - jako nowy przedstawiciel otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki Oferujemy: - Pracę w dowolnym miejscu i czasie: nikt Cię nie kontroluje, nie daje obowiązkowego planu do wykonania, nie rozlicza. - Pracujesz swoim własnym rytmem, wtedy gdy Ty masz czas i ochotę. - Działasz na terenie całej Polski. Sponsorujesz wszędzie gdzie masz znajomych. - Możesz składać tyle zamówień w ciągu miesiąca ile chcesz zawsze będziesz kupować taniej, już od pierwszego produktu. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany napisz! Dołącz do mojego zespołu, pomogę Ci awansować! Chcesz zamówić katalog lub złożyć zamówienie ? Również proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie. Tel.665279165 E-mail:betterware_rybnik@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeta to nielegalne
"działa na podobnych zasadach co avon, ale nie ma jeszcze konkurencji" oczywiscie, pomijajac tupperware i kilka jej podobnych firm dla kobiet bez wykształcenia i pasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betterware123
Jest to dla osób z ambicjami, które mają cel i chcą osiągnąć wiecej. Polecam, przekaże więcej informacji hania.ro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia_
Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z firmą Betterware to zapraszam do kontaktu - chętnie pomogę w rozwoju. Katalogi na start w prezencie!!! Wejdź i sprawdź sam www.betterwarecom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia1
Witam, poszukuję osób z Łodzi i okolic chętnych do współpracy w Betterware. JESTEŚ KONSULTANTKĄ ORIFLAME LUB AVON? Chciałabyś poszerzyć swoją a ofertę o wysokiej jakości produkty chemii gospodarczej do domu? Zaproponuj swoim klientom nową ofertę. Poznaj ofertę firmy Betterware, świetny plan marketingowy i przyłącz się zanim wyprzedzą Cię inni. gg 4936876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_monalisa
Witajcie:)) A ja zapraszam osoby ze Ślaska do mojej grupy betterwarowskiej :)) Zresztą bez problemu także i osoby z innych rejonów Polski :)) Co Wam mogę zaoferować? Możliwość korzystania taniej z produktów, możliwość zarobku, miłą współpracę i stały kontakt , pomoc na kazdym kroku współpracy, informacje o darmowych szkoleniach, produktach, promocjach, konkursy dla mojej grupy i prezenty dla aktywnych przedstawicieli :)) Nowym przedstawicielom wysyłam WYPRAWKĘ a w niej pomocne dokumenty i katalogi w prezencie:)) Zapraszam na moją stronę http://betterware-poland.com.pl/ Tu wszystkie szczegóły :)) pozdrawiam cieplutko i zapraszam do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITUNIA
WITAM JESTEM Z LODZI -CHETNIE POMOGE NA POCZATEK A UWIERZ MI ,ZE TUTAJ ZARABIANIE JEST PROSTSZE NIZ W INNYCH FIRMACH TEGO TYPU WIEM ,BO PRACOWALAM U INNYCH I TAK TRAFILAM TUTAJ CHCESZ PRACOWAC,MASZ MALE DZIECKO A MOZE CHCESZ DOROBIC DO PENSJI PISZ pitunia2005@interia.pl lub 505 414 882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia2005
zapraszam do wspolpracy - na poczatek pomoge ,jestem z lodzi nic nie tracisz a mozesz zyskac . 505414 882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0905
Jesteś zainteresowany zarobieniem dodatkowych pieniędzy? A może usilnie poszukujesz pracy? Ta propozycja jest dla Ciebie. Oto linki do mojej strony http://betterware-zarabiaj-maga.pc4.pl/ Przeczytaj. Obejrzyj filmy wideo bo tam znajdziesz wiele ciekawych wiadomości na temat firmy w której możesz pracować już od jutra...W razie wątpliwości jest tam na górze okienko kontaktowe do mnie z moim nazwiskiem, numerem telefonu , GG , okienko kontaktowe na moja pocztę.........i drugie okienko.tam juz dziś podając swoje dane możesz zarejestrować swoją gotowość podjęcia pracy.Udzielę odpowiedzi na pytania które Cię nurtują....I......zapraszam do współpracy. na pewno nie pożałujesz Gorąco Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich do współpracy z firmą betterware :) chętnie pomogę na starcie. Tylko w maju wpisowe 1zł ;) gg 1309786 m.koleda90@gmail.com Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do zakupów lub współpracy z Betterware serdecznie zapraszam, gg 5348816 z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji atrakcyjnego programu dla nowych przedstawicieli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Witaj ,

Zapraszam do  współpracy z firmą Betterware.

Katalog zawiera mnóstwo ciekawych i fajnych rzeczy, które wykorzystamy w codziennym życiu. W ofercie również suplementy, kosmetyki i środki czystości ;-)

Zapraszam na moją stronę tam można obejrzeć aktualny katalog i zarejestrować się.

www.betterwaremalopolska.pl

Zapewniam materiały i katalogi na start !

Pozdrawiam

Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×