Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie mi wybrac

zglupialam babeczki - jak mam wybrac rozmiar?

Polecane posty

Gość pomozcie mi wybrac

jestem "malutka" nosze xs.. poza cyckami ktore od porodu sa dosc spore.. chcialam kupic kurtke ale tak: eska jest swietna lezy poprostu pieknie- dopasowana i bajeczna.. tylko jak wloze cos grubszego to mi lekko splaszcza cycki. wiec niezbyt praktyczna na zime:9 natomiast w emce juz nie czuje sie yak fajnie choc zle nie wygladam.. nie jest tak obcisla i jest praktyczna bo pod nia cos wloze wkurza mnie rozmiar em.. zawsze mialam bluski es.. jakos mnie ta metka by denerwowala.. moze kupic eske i najwyzej nie bede nosic swetrow grubszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie doradzę
Nie kupuj zbyt małej kurtki. Twoje wątpliwości wskazują, że lepsza będzie ta większa. Poza tym w za ciasnych ciuchach wygląda się niezgrabnie i grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi wybrac
nawet jesli emka jest ciut za szeroka i juz nie tak fajnie dopasowana? wiesz to jest kurtka z tych kapturem one powinny byc obcisle, czyli radzisz emke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie doradzę
Ja osobiście uważam, że dopasowane powinny byś przede wszystkim pończochy, a kurtka raczej nie aż tak bardzo ;-) No a poza tym nie wolno zniekształcać pięknego biustu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi wybrac
oki dziekuje Ci bardzo:) trudno wygoda gora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie doradzę
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
kolezanka ma racje przyjda mrozy itp to bedzie to komicznie wygladac jakby kurtka sciagnieta z "mlodszej siostry" kiedys sama uparlam sie na mniejsza kurtke i cycki mialam splaszczone, jak tylko podnioslam rece wszystko bylo widac :-/ do dzis zaluje tego zakupu... w syumie kurtka byla zalozona moze 3-4 razy i koniec kupilam inna wieksza i czuje sie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×