Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialabym wiedziec

Kanada - jaka jest możliwość dostania pracy, jak się żyje?

Polecane posty

Gość chcialabym wiedziec

Kiedyś widziałam tu topik o Kanadzie, ale nie mogę go znaleźć. Mam pytanie, jak tam się żyje? Czy cieżko jest znależć pracę? Pytam, bo to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chciałabym wiedziec
Up Up;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny gość parzący herbatę
Mam ciocię i wujka w Kanadzie i życie jest spokojniejsze od tego w USA zarobki ? zależy kim jesteś i co robisz :) potrzebna jest wiza trudno ją dostać jak nie masz rodziny:) Nie mam nikogo w UK,USA,Niemczech ... więc wyjadę też do Kanady :) W tym roku kończę liceum i pewnie wyjadę a tam się zobaczy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też słyszałam że ciężko sie
dostać ,siostra moja zmieniła obywatelstwo bo 5 lat temu wyszła za Włocha.On ma tam rodzinę więc się wybrali z wizytą, opowiadała mi że strasznie ją maglowali na lotnisku,słyszałam też historie gdzie Polka wyszła za Kanadyjczyka i chyba mogla po roku do niego pojechać ale nie wiem na ile w tym prawdy,a jeśli chodzi o samą pracę to nie wiem jak z tym jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyszla za kanadyjczyka to zapewne mogla opuscic terytorium Kanady po roku od zawarcia malzenstwa...tak samo jest w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała ale nie mogę
słyszałam ze zarobki są gorsze niż w połowie europy !!! ale chciała bym zwiedzić kanadę . wiza to mur i nie mam tam rodziny :( zarabiała bym na utrzymanie i zwiedzanie szkoda że polska do dziś nie rozwiązała sprawy wizowej z innymi krajami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupkowa
kanada zniosla juz wizy dla czechow i lotyszy.ale my mozemy tylko pomarzyc bo jak zniosa wizy to pol polski wyjedzie a to nie bylo by zbyt korzystne dla tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny gość parzący herbatę
a ja nie mogę się doczekać momentu kiedy odbiorę wizę :) mam rodzinę i mogę jechać a nawet pracować legalnie i zarabiać jak obywatel Kanady :classic_cool: wystarczy że wujek zatrudni mnie i tyle jest tu jakaś fajna dziewczyna która chciała by ze mną pojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vandetta
Witajcie, mam na imie Monika i szukam chetnych osob a nawet jednej osoby do wyjazdu do Kanady do Toronto, do pracy...czy jes ktos chetny? Samemu tak nie bardzo jechac ....pozdrowionka i zekam na kontakt:)moj nr kon - 693 054 607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandetta
Witajcie, mam na imie Monika i szukanm chetnych na wyjazd do pracy do Kanady do Toronto:)samej tak nie brdzo jechac wiec prosze piszcie i dajcie znac:)znam biegle ang wiec nie ma problemu:)moj tel - 693 054 607 Pozdrawiam :)i czekam na kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtlllllllllllllllllllllllllle
jak mozna byc tak naiwnym Monika? i co myslisz ze ten facet sie do ciebie odezwie ? do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandetta
kazdy mowi za siebie madralko a kto nie probuje ten nie ma, najlepiej komentowac z zalozonymi rekoma w fotelu, troche zwiwedzilam swiat i nie jestem naiwna. pozdrowka i milego dnia:):):)papapapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1
ja jade do toronto za miesiac, juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkich chetnych do studiowania w Kanadzie w przepieknej miejscowosci KELOWNA. Znizki dla nowych studentow!!! http://focuscollege.education/ Wiecej informacji na emailu!!! studyincanada15@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiuhu

Prześliczna jest, ale tylko dla turystów 😉 Większość obywateli Kanady nie ma pieniędzy żeby podróżować po własnym kraju. I mają tylko 10 płatnych dni wolnych w roku (często muszą udowadniać, że naprawdę potrzebują, np pogrzeb ) bo inaczej nie dostaną. Dla ludzi którzy mają jakieś standardy w życiu - nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbk

Kanada ma już mase ciapatych, premier naściągał, tęczowcy i inne zboki też buszują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felga

A co chciałbyś w Kanadzie? Samych białych którzy ukradli tą ziemię Indianom? Puknij się w ten pusty łeb 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Kanadzie są niższe zarobki niz w USA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Mieszkam w Kanadzie juz 10 lat. Na poczatku bylam zachwycona, teraz zaczynam miec dosyc tego kraju. Mieszkam w Albercie, ktora mam wrazenie utknela w latach 80tych pod wieloma wzgledami. Dodatkowo to absolutne zero pod wzgledem oferty kulturalnej. Prowincja redneckow. Jedyne dobre strony to piekne gory i bliskosc Ameryki Srodkowej Poludniowej, w ktorych jestem zakochana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Ameryki Srodkowej i Poludniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×