Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miła_mała

W co się ubrać na dyskotekę?

Polecane posty

Gość miła_mała

Witam! Kochani! Wybieram się na dyskotkę, ale nie wiem w co się ubrać. Na dyskotece nie byłam już dość długo i nie wiem co się teraz nosi. Więc proszę Was o pomoc. Dodam, że mam już 28 lat i pewnych ciuszków już nie wypada mi włożyć (niestety). Pomóżcie proszę!! Dajcie jakieś fotki żebym wiedziała o co biega. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no a czemu
Ci nie wypada?? ja mam 27 i nie czuje zeby czegos nie wypadalo mi zalozyc... Wloz spodnie i jakis fajny, seksi top, lub zamiast spodni, spodniczke i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_mała
Napisałam, że pewnych rzeczy mi nie wypada ubrać, bo jak byłam ostatnio na dyskotece to widziałam dziewczynę ubraną w króciutkie spodenki - ledwie przykrywały pośladki a jej góra to był staniczek z koronki koniakowskiej. To było jakieś 2 lata temu i jak pomyślę, że skoro wtedy tak się ubierałao to co trzeba założyc teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_mała
Dzięki masz tu odp. I właśnie tego się obawiałam, ale ja na pewno nie ubiorę się tak jak Jola. Napiszcie jeszcze proszę w jakich kolorach mają być te ubranka? Być może będę musiała się wybrać na jakieś zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na imprezy do klubów praktycznie co tydzień i zawsze ubieram dżinsy i jakiś top albo bokserkę ;) do tego wygodne buty, najczęściej jakieś baletki [ostatnio widziałam masę dziewczyn w kozakach ale po mojemu w kozakach za długo sie nie da tańczyć :P] biżuterii jak najmniej , żadnych naszyjników, kolczyków bo całą noc potrafię na parkiecie przetańczyć i te wszystkie wisiadła mi przeszkadzają, pozatym mam skłonność do ich gubienia :P :P podsumowując : zależy gdzie idziesz , czy to jakiś fajny klub czy wiejska dystkoteka no i oczywiście zależy po co idziesz :P bo ludzie na dyskotekach dzielą sie na 2 grupy : 1 idą żeby sie bawić 2 idą zeby ładnie wyglądać i wyrywać osobników płci przeciwnej :P :P :P choć ja mimo swojego stroju i tak zawsze mam kilku adoratorów :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_mała
Dzięki za Wasze podpowiedzi. Teoria>>> do klubu idę zdecydowanie po to żeby się dobrze bawić. Zdecydowanie po to !! I masz rację z tymi butami w końcu muszę wytrzymać całą nockę. Jeżeli chodzi o te króciutkie spódniczki to dziękuję, ale chyba nie jestem aż tak zgrabna żeby je ubrać i pewnie bym się źle w tym czuła. Może coś dłuższego? Fajnie, że można liczyć na Waszą pomoc. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko w samych stringach
a na nogi oficerki i nic więcej, będzie Ci cudownie no i modnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emota
Zeby wyglodac fajnie trzeba zalozyc ubrania ktore tobie sie podoba .Jakies fajne buty i korale i neprawde bedziecie wyglondac super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emme
Mam 29 lat, mam dwoje dzieci( jestem dobrze wyposarzona hi hi hi) i wcale nie szczupła. Często z mężem chodzimy po baletach i na dyskoteki chodze w spódniczkach i kozaczkach na obcasiku i wspaniale się czuje i mam w d...e co inni myślą. Nie lubie tylko dopasowanych miniówek. Na disco idź w tym co lubisz nie patrz na innych to będziesz się wspaniale bawić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
E, nie ma sensu isć specjalnie na zakupy, żeby sie na dicho ubrac. Dżinsy na pewno jakies masz, koszulke tez - może być z rekawem krótkim, może byc bez rękawów, wszystko moze byc. I fru. Z gołymi cyckami to tam latają amatorki szybkiego seksu w dyskotekowym kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROJEKTANTKA MODY
"Na wisne moga byc takie"===> CO TY! TAKiego CZEGOS JUZ DAWNOOOO SIE NIE NOSI...! JESLI KTOS NIEWIE JAK SIE UBRAC NA DISCO TO NAJLEPIEJ WLOZYC SPODNIE RURKI-czarne I BLUZECZKE-NAJLEPIEJ ZEBY POSIADALA PASEK nOI OCZYWISCIE SZPILECZKI...Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISTYt
Zenada. Babki nie umieją się ubierać na balety. Spodnie to pasują facetom. Laski powinny pokazac swoją seksowność i kobecość. To co radzi pani proijektantka to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youbnvjhv
w slipy z golfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Mam dziś dyskotekę i nie wiem co na siebie włożyć mam spódnice ale wstydzę sie jej nałożyć bardzo proszę o pomoc jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kuleczka
Nie ma sensu zakładac czegos, w czym się człowiek źle czuje, bo co z tego, że bedzie dobrze wyglądać, jak ciagle bedzie myśleć - a to że tyłek wystaje, a to że grubo wygląda, a to że się coś podwinie. Jesli ktoś sie dobrze czuje w mini, to proszę bardzo. Ja osobiscie na dyskoteki zakladam dżinsy, top i baleriny albo cos w tym rodzaju i tyle. Nie uwazam, ze kobiety mają jakis obowiazek epatować seksem na dyskotece. Jak chcą, niech sobie epatuja, ja tam nie widzę przyjemności w tym, że co chwilę ociera sie o mnie jakis podchmielony adorator, który adoratorem został, bo się zapatrzył na półgołe balony albo mini ledwie zakrywającą dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja chce tylko zwrócić uwagę ze klub i dyskoteka to nie koniecznie to samo:P sytuacja chyba z przed roku jako ze na dyskoteki nie uczęszczamy a bawimy sie zazwyczaj w knajpach wiec postanowiłyśmy gdzieś wyjść oczywiście były to święta i byłyśmy poza miastem:P ubiór: ja czarne spodnie szpilki i satynowy top przyjaciółka rybaczki szpilki kimonowa bluzka 2 przyjaciółka dżinsy top i szpile mój były koszula na podkoszulek i oczywiście buty (nienawidził adidasów) po 20 minutach stwierdziliśmy że impreza marna idziemy na disco:P jak weszliśmy połowa ludzi spojrzała na nas jakbyśmy się z choinki urwali:P dominowały mini odsłonięte brzuchy kozaki i inne ciekawe rzeczy oczywiście wszystko w kolorze białym:P mój facet wtedy był jedynym na sali w koszuli i butach innych niż adidasy:P ja jako jedyna miałam elegancie spodnie a kumpela kimonowa bluzkę:P zabawne:p szybko sie zmyliśmy do poprzedniej knajpy gdzie impreza rozkręciła sie już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa80
hmm, ja mam 27 lat i faktycznie też mi się wydaje, że niektórych rzeczy już mi nie wypada nosić, ale są to zazwyczaj rzeczy tandetne, więc nie żałuję ;) ja najlepiej czuję się w jeansach i jakimś ładnym topie. Może być np. taki w cekiny: http://www.allegro.pl/item376938493_cekinowa_bokserka_.html myślę, że takie połączenie jest akurat na dyskotekę. Do tego jakieś baletki ja bym założyła, bo w obcasach mi jest na dłuższą metę niewygodnie - szczególnie podczas tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu
powiem cie jedno ubierz sie w to w czym bedzie ci wygodnie ja najczęściej ubieram sie w rurki dzinsowe i blluk albo na szyje albo bez ramion i do tego bytu na niskiej szpilecce i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikal
Zenująca dyskusja i odpowiedzi. Gdzie w tym wszystkim kobiecość? Brak!! Jesteście tak leniwe laski, że szkoda gadać. Brak gustu. Kobietka na baletach powinna wyglądac jak kobieta a nie jak mutant faceta. A tak większość i na baletach i na ulicach wygląda.Spodnie to męska rzecz, a nie kobieca. Kobieca jest kiecka lub spónica. Jestem facetem i wiem na co zwracaja uwage faceci i o zym rozmawiają.Wiele razy śmialiśmy się z udających facetów mutantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VAV
bikal - łatwo Ci mówić jak chce się zakryć to i owo to tak bywa... ja np nie lubię lasek w mini gdzie z talii po 3kg tłuszczu wisi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam czarne rurki lub zweżane spodnie, do tego może być biała bluzka - sportowo-eleganka np: tzw. nietopertek :P Bluzka byleby nie z kołniezykiem i guzikami :P do tego baleriny lub szpilki, a dopełnieniem całości będzie jakiś szeroki pasek i korale - najlepiej w tym samym kolorze :) Mi osobiśćie podoba sie taki styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×