Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miła_mała

W co się ubrać na dyskotekę?

Polecane posty

Gość Młoda_dziewczyna
Hej ja mam 12 lat i mam w piatek dyske i niewiem w co sie ubrac.Mam pomysł zeby ubrac czarne prawie rurki i do tego bluzke wiązaną przez szyje czarna z tyłu a z przodu ma wzorki brokatowe>Czy to jes jeszcze modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_dziewczyna
Ale to dyskoteka szkolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_mala_100
wiesz ja ci radze cos w twoim stylu a nie jakies badziebie co te huje tam napisaly cos z c&a i H&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesSunia_xD
Suchajcie jestem kompletnie załamana :(:( nie wiem w co się ubrać i mam długie włosy i nie wie jak je spiąć :(:( mam 12 lat a dyskoteka jest 24.11 prosze was pomóżcie mi.Myślałam żeby nałożyć sobie dżinsy takie prowie rółki bluzke z odkrytymi plecami i na to oczywiście super bluza biała z kapturem ;];];];] i myślałam żeby włosy zostawić rozpuszczone ... BŁAGAM POMÓŻCIE MI ;];];] ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesSunia_xD
oczywiście na dyskoteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo xD
A jak powinien się ubrać chłopak żeby dobrze wyglądał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo xD
No ciekawie :) a co byście powiedziały na czarną koszulę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy zartujecie z tymi skorzanymi spodniami? nie wiem jaka jest moda na dyskotekach/w klubach w Polsce teraz ale jezeli te spodnie to na powaznie to ja juz chyba zrezygnuje z tego typu imprez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudik
a co powiedzie na modne w tym sezonie cekiny i swiecidełka?? na bluzce... ja mam taka czarna ale to taka sukienka bardziej ale do spodni tez pasuje... to raczej sylwestrowa ale czy na dyskoteke tez pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane sa bardzo sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez poł roku chodzenia na
imprezy tylko raz widziałam laske w spodniach skórzanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia2020
kochana, 28 lat - to ty o bieliźnie przede wszystkim pamiętaj ładnej, bo nie wiesz jak się skończy dyskoteka. Proponuję Ci intymna.pl, a jak już tambędziesz to poleca Ci bluzkę z lejącego materiału. Ja ją kupiłam i powaliłam mojego chłopaka - tak ładnie wyglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKamyk
Kochana? Na dyskotekach daja tylko dzi wki... Także podsumowałas autorke postu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otka12
Cześc dziewczyny mam problem :( we wtorek mam dyskoteke szkolną ) i nie wiem w co się ubrać pomóżcie mi proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna małolata
Ludzie nie rozumiem was co to za wypowiedzi.! Ja osobiście ubieram się jak większość osób które odpowiadają Po pierwsze ustal czy idziesz się tam bawić czy przyciągać męski wzrok,jeżeli się dobrze bawić ubierz się w ciuchy w których będziesz czuła się swobodnie i komfortowo,a jeżeli idziesz by przyciągać męski wzrok to ubierz się jak niektórzy piszą powyżej, jak dziewczyna lekkich obyczajów chociaż ja nie popieram takiego wyglądu.!! Błękitna Małolata(15 lat x]) Pozdrawiam i udanej zabawy.!!;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudoslawka
Hej!!! Tak sobie czytam wypowiedzi na tym forum... Szukam odpowiedzi na pytanie w co się ubrać... Mam 32 lata, na dyskotece nie byłąm ze 12 lat... Nie mam idealnej figury i w zwykłych rurkach i koszulce nie będę wyglądać dobrze (o balerinkach nie mówiąc). Jestem raczej niska i urodziłam dwoje dzieci... Gruba nie jestem, ale modelką też bym nie mogła zostać... Idę w sobotę na madonnaafterparty i naprawdę nie mam pojęcia co na siebie włożyć.... Myślałam o moich białych rybaczkach z wiązanymi na dole nogawkami i brązowej kimonowej bluzce, a do tego białe sandałki na wysokich obcasach... ale jak tu czytam to mam wrażenie, że nie będzie to dobre rozwiązanie.... Cholera jasna... Zabiłyście mi ćwieka dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli ***
Ja na twoim miejscu założyłabym jakieś fajne leginsy np w panterke lub zebre dodatkowo tunike przykrywającą pupe i buty na obcasie. Ostatno też miałam dyskoteke i właśnie taki kąplet miałam na sobie a chociaż mam 29 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksylap
no dobra a w co sie ubrac jak jest taka pogoda? zimno i pelno sniegu. jutro ide do klubu i totalnie nie wiem w co sie ubrac;/ jakies rady? czy zimowe kozaki beda ok? help o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaj777
moim zdanikem wystarczają rurki, bokserka, bransoletki i cos na szyje z biżu... top na krótki rękaw i heja na disco:D:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
masakra z tym ubraniem sie na dyskoteke, szczegolnie, jesli komus stuknie w tym roku 30 jak mnie :/ myslalam mini plus kozaczki do tego jakis top, a teraz sama juz nie wiem?? tunika plus legginsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ototrend.pl
www.ototrend.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji

×