Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egfsgefuirgufrsfs

czy ktos powie mi czy jest normalne? /

Polecane posty

Gość egfsgefuirgufrsfs

mam 22 lata, jestem na stidiach na zagranicznej uczelni, jestem niezalezna i mam problm, moja rodzinke, ojciec jest normalny kiedy matki nie ma w poblizu i kliedy ze mna rozmawia nie ma problemu, tka mnie wyzywa od matolow debili kurew idiotow dziwek, jest tak odkad poamietam, pojechalam do domu na wszystkich sietych i co w ciagu 2 godzin doprowadzila mnie do placzy 7 razy! jak on asie drze to i ojciec sie denerwuje i zaczynaja obydwoje, chcialam zrobic cos milego,posprzqatalam dom kiedy ich nie bylo,zrobilam obiad, kiedy przyszli juz na wejsciu darlsie ze jak nie umiem gotowac to po chuj sie tykam garow, co ja sobie mysle wszytko jest nie tak jak trzeba jestem leniwa, ni nie umiem robic,i potem grad zarzutow, czemu nie jestes jak siostra, czemu nie wygladasz jak siossa czemu nia nie jestem? nie wiem kurde,no porostu nia nie jestem, gowniara tez opowiada w domu na moje temat bog wie co, znajomi s odemie podwracali bo mowia ze ziedza od zrodla ze sie puszczam za graniaca a nie studioje mam dosc jeszcze raz i zalamaisie czy ta rodzina jest normalna? co ja mam robic jak mowienie spokojnie nie skutkuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgf
kobieto, odetnij sie od wszystkiego i wiecej do tego domu nie przyjezdzaj. Powiedz im tylko przed odjazdem co myslisz o ich postepowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×