Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieufny kolo

Dlaczego nie ufam kobietom idącym do łóżka na pierwszych randkach

Polecane posty

Gość tak mondrosc życiowa
przez niego przemawia, zwłaszcza gdy zdanie zaczyna od "mi" do re mi fa sol la si do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee facet ma racje ....jesli laski pisza , ze jakies farmazony wypisuje to wiadomo, ze bronia swojej pozycji... a faceci bronią pozycji takich lasek, bo im się to podoba....-tylko potem szukaja niewinnej, najlepiej dziewicy na całe życie... Kobieta powinna się szanować...nie wyobrazam sobie kochać się bez miłości... Moim zdaniem to najpiekniejszy prezent jaki mozna dac swojemu partnerowi-oddac się tylko jemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo ty dziwny jestes
jak dla mnie kolo ma kompleks malego członka i nie miał jeszcze zadnej kobiety a udaje wielkiego znawce płci pięknej :D Weź sie chlopie za odrobienie lekcji po dlugim weekendzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
no dobra.....tylko gdyby doszło do rozwodu.to wg. teorii Pawełka jestes już dziwką:D :D :D i co ma zrobić taki porządny jak on....gdy padnie na niego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmiusz
Kobietka1983, Cicho :) kazdy nie moze o tym wiedzic. Prawde powiedzialasz, tak jest, faceci wszystko powiedza zeby wykorzystac dziewczyn, do tego czasu az bedzie szukal partnerke prawdziwa, pozniej szuka 'inny typ' kobiety. A te 'wyzwolone' to nawet nie wiedza ze sa i byly oszukane. Ja mysle ze kazdy powinienen szanowac sie i wiekszosc z nas wijdzie lepiej na tym. Sam mialem za duzo partnerek i nawet jako facet zaluje ze tyle czasu zmarnowalem i nie potrzebnie wchodzilem w takie psuedo zwiazki bo mi chodzilo tylko o jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmiusz
"Nieufny kolo" - on nic nowego nie chce, "Wolę kobiety, które bardziej sie szanują", kto takich nie chce ? Odp. idz sobie znajdz :) koniec. Tylko jedno, przestan byc taki podejrzliwy, i z kobietamy to nie uzywaj slowo "Napewno", pomyslij o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllll
Darmiusz....czyzbys był facetem z krwi i kości.i z mózgu......:D :D :D SUPER...bo przez tego klubowego idiote można zapomnieć jak facet wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to juz inna kwestia... słuchajcie, tez nie mozna nikogo tu skreslac, jak zycie napisało mu taki czy inny scenariusz... ale osobiscie uwazam, ze ludzie powinni bardziej się szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą sama wiem po sobie jak faceci cenią sobie, to gdy kobieta się szanuje-naprawde! Jestem atrakcyjną kobietą( nie to zebym sobie tu pochlebiała ) i faceci są w szoku, kiedy poznają moje wartości... i ja z tego nie zamierzam rezygnować ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmiusz
Kobietka1983, Zgodze sie, moze cos jest w nazwie - "Nieufny kolo" Kazdemu jest trudno ufac, ale moze cos jemu sie stalo ze naprawde juz nie moze ufac, moze tylko pewen typ kobiety zna, a jeszcze zle sobie przetlumacza. Moge tylko upewnic ze w wiekszosci kobiety sa okay ale i tez niektorych to napewno trzeba unikac:) Najwazniejsze to odrozniac i szukac dokad az taka prawdziwa kobiete znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ma sie szanowac
faceci doceniaja maly przebieg czyli mala ilosc partnerow, to, ze kobieta nie miala przygod, seks uprawiala tylko z milosci i nie dawala dupy na pierwszych randkach. a to jakies podejscie do seksu ma kobieta poznaje sie po stylu zycia i bycia, jej charakterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie co myslicie o tym, ze kobieta czy facet wszystko jedno...im więcej mieli partnerów, tym bardziej są doswiadczeni i \"lepsi\" w tych sprawach... nie sądzicie , że to bardziej od temperamentu zalezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint
Darmiusz........czyzbys był Nieufnym:D :D ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop kurwom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmiusz
do "jasny gwint", nie jestem :) ale jak Ty cos mozesz dodac do takiej diskusji to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks-fitnesska-pro-pakerka
do"kolo ty dziwny jesteś...: dzięki za pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ufaj szmatom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Hehehe:D:D ale się uśmiałam. Ludzie, to prowokacja, dajcie spokój! pewnie to jakieś biedne dziewczę/biedne chłopię, które zawsze chciało założyć topik cieszący się powodzeniem. Nie ufa kobietom, które idą do łóżka na pierwszej randce... Może powinieneś częściej w nich i z nimi bywać, co? :D dobre, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×