Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witaj w niedziele 23 o 11 fajnie nie pomysl ze niedzielnt obiad zjem u siebie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to pewnie jakas awaria jak zzwykle:) u mnie dzis tak wieje wiatr,ze odpuscilam sobie wyjscie po zakupy. a mama kaze mi pilnowac w piekarniku miecha:) taki zapach w domu:) pies szczeka pod drzwiami chyba czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
cześć dziewczynki-mam chwilke bo placek szkolny w piekarniku siedzi niewiem jak potem wytrzymam żeby go nie zjeść.Narazie wznosze do niego modły żeby urósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorkiem sobie fajnie popadalo no i oczywiscie moje okna to znowu tragedia ale mam to gdzies niech czekaja do wiosny:) Mialam niespodziewana wizyte siostry meza kurcze rozsypalo jej sie malzenstwo po 20 latach zasatanawiam sie co sie dzieje z tymi facetami juz calkowicie co niektorym odbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
facetom zawsze odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zwiazac sie z 18 latka przeciez ma corke niewiele mlodsza to juz troche przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ze ja tez tego nie rozumiem :( nie mam meza ale mam takie przeprawy za soba,ze az nie chce wpominac. Co wiecej powiem,ze facet nigdy nie widzi w tym co sie dzieje swojej winy a kobieta zawsze i o wszystko sie obwinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
faceci przy mlodszych sie dowartościowuja-wzrasta ich ego sa dumni ze taka nastolatka go chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda jest zalamana mimo ze w tej chwili gniew jej troche pomaga :(Ciezko cos poradzic w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mój wazy juz 110 a ciągle uwaza że jest piekny super sexy i każda by go chciała jakby skinął palcem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja nie wiem jakbym sie zachowała ale mysle że byłabym wsciekla ale o wybaczeniu nie byloby mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a mają dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok rozumiem tylko dlaczego sa tak krotkowzroczni przeciez ta Rumunka ich pracownica zreszta mysli tylko o kasie co takie dziecko moze miec wspolnego z czterdziestoparoletnim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
faceci potrafia jednym cieciem zniszczyc 20 lat życia a co wtedy robia żony albo rycza po katach i doszukuja sie swojej winy albo robia "ja mu jeszcze pokaze"i zaczynaja dbać o siebie stajac na glowie żeby facet zobaczył co stracil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
facet poczuł sie dowartościowany a potem mloda go rzuci i będzie sie kajał żeby wrocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a on ja zdradzil po kryjomu czy chce rozwodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak bedzie tym bardziej ze nic nie ma wszystko jest formalnie zapisane na Ane ale i tak mi jej szkoda tym bardziej ze zawsze uchodzili za takie swietne malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no i dobrze bo tak to by ja oszukiwal niewiadomo dokad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
zwolniona chyba została???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
przynajmniej ona jest w dobrej sytuacji-oj przyjdzie jeszcze gość na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja to zreszta nie rozumiem jak ludzie nie boja sie takich zdrad tyle różnych choróbs i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najsmieszniejsze ze to Ana znalazla te panienke.Spotkala ja na jakiejs stacji benzynowej glona bez dachu nad glowa no i zaopiekowala sie nia.Dala prace mieszkanie itp bo to jeszcze dzieciuch byl. Nie jeszcze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
czemu ona ich nie wygnała razem na zbity pysk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×