Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lusiana
miej tu czlowieku dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jej powiedzialam ze wroci jak pie z podkulonym ogonem ale jest w takim dolku ze nic do niej nie dociera no i dziewczynki sa bardzo zwiazane z ojcem tu jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez pogonila tyle tylko ze ta mala mieszka w ich drugim mieszkaniu no i chlopczyk przeniosl sie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a one pewnie nic nie wiedzą jakiego maja tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
"chlopczyk ilo letni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja tam bym na otrzeźwienie nie czekała nie wyobrazam sobie że mogłabym jeszcze z nim kiedys pójść do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
już myślałam "że chłopczyk" to ich syn i poszedł z tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no ale skoro poszedł mieszkać z tamtą to takie duże dziewczyny nie wiedzą dlaczego?Nic nie jarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to wyszlo sorki ja pewnie tez bym nie umiala wybaczyc no ale wydaje mi sie ze mysli o corciach a moze jest jeszcze w szoku sama nie wiem ale tego nikt sie nie spodziewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wiec to sie stalo dopiero niedawno?Wiesz co ty jej nie dawaj żadnych rad tylko mów to co ona chce usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to mieszkanie a raczej dom jest na farmie bo oni maja spora farme no wiec niby pracuje sama nie wiem niby powiedzieli ze sie poklocili ale ze to nic powaznego zreszta Rumunka pojechala na pare dni do domu Straszne zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a co twój mąż na to?Nie chce zabić drania że niszczy życie siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole nie potrafilam wczoraj sklecic rozsadnego zdania sama bylam w szoku powiedzialam tylko ze moze na nas liczyc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja mam córke ale drania nie chciałabym znać chyba że byśmy żyli ale juz nic nas by nie łączylo oprocz dziecka-jak dwoje obcych-a zreszta nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
poza tym ja to jestem prawie zdana na mojego ale jakby wszystko bylo moje to super komfortowa sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana sama wyrobila jej papiery bo chciala malej pomoc Uf moj chodzi jak bomba moze to i dobrze ze wyjezdzamy bo wiecie jak jest wetniesz sie w malzenstwo a potem zostaniesz wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
rozgadalam sie pomądrowałam sie a teraz ide skończyc ten placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
właśnie dlatego mówilam ci abys jej gadała tylko to co chce słyszeć jak na niego źle gada to niech sie wygada a ty nic nie mow tylko przytakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt ze konfortowa tutaj maja taki fajny zwyczaj ze wszystko jest zapisywane na kobiete tuz po slubie smieje sie z mojego ze on tez jest golas i niech lepiej nie podskakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie trafilas w dziesiatke zastanawiam sie o czym mysla takie panienki .Wiem ze w zyciu roznie bywa ale jakos nie umiem uwierzyc w te nagla milosc.Jak mozna w taki sposob odplacac za dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smiem twierdzic,ze niektorzy nie zastanawiaja sie co robia. Ot fajnie i tyle. Moze jej zaimponowal czyms. A moze ona pomylila milosc ojcowska z ta do mezczyny?? wiesz tylko takich starych pierdzieli nie rozumiem. Ze mu jeszcze staje przy takiej smarkuli i sie nie wstydzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech szkoda gadac facet jest jak w amoku. Dziwne to naprawde dziwne bo to bylo naprawde udane malzenstwo zawsze razem usmiechnieci zadowoleni widac bylo ze sie szanuja i ze im na sobie zalezy dlatego cos takiego to jak grom z jasnego nieba. Gdyby to nie bylo irracjonalne pomyslalabym ze rzucila na niego jakis urok wiesz tak jak to robily czarownice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mursianka jesteś tam bo cos w placku sknocilam a ty jestes specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzucila:) wiesz jak widze czasem cyganki przy bazarach albo na dworcach :) to tez sie zastanawiam czy one urokow nie rzucaja :)bo gadaja i gadaja jak sie odejdzie bez dania im zlotowki lub reki do wrozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×