Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

No Swidwin jest niedaleko chociaz ja jakos tam nie bywalam pare razy na baletach jak jeszcze bylam mloda i piekna ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
A Ty gdzie balowalas na sylwka?Jak sie u nas podobało mężusiowi?No i co u tej zdradzanej zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Juz sie przebralam farbke pomieszalam wiec ide sobie na troche zrobic ta lepetynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy na imprezie taki niby bal fajnie bylo nie ma co wyszalalam sie za wszystkie czasy na parkiecie.Mojemu nawet sie podobalo chociaz krecil nosem bo do picia tylko wodeczka a on nie lubi no ale jak sie nie ma co sie lubi...Wrocilismy bladym rankiem Ana no coz rumunka jednak wrocila i przeprowdzil sie do niej na stale schudla z 10 kilo ale jakos sie trzyma chociaz adwokat szykuje juz papiery szybko to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz lepiej acha zlozyla tez doniesienie na policji o te telefony i dorwali jakiegos tam kolege tej rumunki bedzie mial sprawe. Calkowite wariactwo mowie Ci miasteczko az szumi od plotek jak to wszedzie cos mi sie wydaje ze tego juz nie posklejaja a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
nie jarze o jakie telefony chodzi nie pisalas chyba o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, rozmawialysmy o tym ze stonoga ale to byly telefony z pogrozkami ze nie doczeka nastepnych swiat,lepiej aby nie wychodzila wieczorami z domu i takie tam niby glupota ale policja wziela to na serio no i zlapali zartownisia jakas rodzina czy przyjaciel tej tam malolaty Jak tam nowa fryzurka ?? a raczej kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
juz troche moja siwizna zniknęła ale piekniejsza to ja ne jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jej musze cos zrobic z moim charakterkiem bo masakrycznie przynudzam i ciagle cos mi nie pasuje -starzeje sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
nie!Ze mna cos sie dzieje.Dawniej bylam chodzacym dowcipem a teraz pesymista maruda i nic mnie nie cieszy.Jakas beznadzieja mnie dopadla i nic nie widze w jasnych przyszlosciowych barwach.Czy to wina że wlaśnie wyzlopalam piwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakas zimowa depresja cie dopadla bo piwko to raczej powinno pomoc ale nastepnym razem zapros to razem sie ululamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wpadne nastepnym razem do twojego pubu na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wiadomo.Moze kiedys.....Na emeryturze....Pewnie to sobie trudno wyobrazić ale ty wiesz ze ja nigdy za granicą nie byłam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ja nie wiem jak to mozliwe ale odpwiadaj na sms znajomemu napisalm do jakiegos obcego faceta:) a bylam pewna ze wsickam odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kochana to masz przeboje jak ty to robisz:) Witaj stonozko w Nowym Roku oowiadaj jak tam nowa praca podoba Ci sie no i tak ogolnie jak leci chyba roczek zaczal sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem jak to robie:) rok sie zaczal dobrze:) w pracy hmm trudno powiedziec ale juz mam za soba powazna rozmowe z przezlozonym bo .. krotko mowiac nie tego sie spodziewalam :) ale jestesmy na dobrej drodze do tego aby nam sie wspolpraca ulozyla a jesli nie to ja rezygnuje:) stres psychiczny nie jest mi potrzebny biorac pod uwage,ze to zadna etetowa robota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jestem z rana na porannej kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wlasnie sobie zrobilam to juz druga zreszta.Kurcze jak ja nie lubie rano wstawac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jak ty zdązyłas już druga pic to o ktorej ty wstalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o 5 przerabane mowie ci przeciez ja sowa jestem:) nie wspominalam Ci ze pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
w swoim barze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niestety bylam zmuszona zwolnic swoja kelnerke jakos tak lepkie raczki jej sie zrobily no i tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja ciemniak kompa chciałam sie zapytac -powiedz mi skad na kompie moge mieć jakieś fajne obrazki za darmo?Pytam bo moje dziecko zrobiło sobie jakąś stronke a zamiast swojego zdjęcia chciałyśmy wsadzić jakiś obrazek a na kompie nie mamy to co zrobić?Igdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sa takie strony bo moj maly sciaga ale adresy ewentualnie moge ci napisac jak wroci ze szkoly bo hmmm ja to tez ciemniak w te klocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Ale to oczywiście trzeba mieć program do sciagania jakiś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×