Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

a ja to zalezy:) jak mam wytlumaczyc jakims wazniakom kim jestem :) kiedys jak co niektorzy byli starsi ode mnie to nie gadali ze smarkula:) a teraz kiedy lata minely :) ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze ze ubaw dzisiaj mialyscie a ja biedulka w pracy:)moze i ja zaczne zagladac jednak na ta nasza klase skoro to moze byc zabawne ale zlosci mnie ze tak wolno sie otwiera jakos nie mam cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Stonoga kochanie ty po prostu doladuj konto to Ci odblokuja telefon a przynajmniej powinni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) uczciwie mówie, nie chce mi sie siedziec a do dopiero pracowac. śnily mi sie dzis koszmary z szefem w roli głownej a to naprawde obrzydlistwo...bleee zaraz parze kawe wiec zapraszam :) a wczoraj był naprawde swietny dzien... noc była gorsza. sie zdenerwowałam ale.. to dzis jest nowy dzien co rpawda bez słonca ale nowy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te kawe to ja sie chetnie pisze:) no i masz racje mamy nowy dzien oby lepszy niz poprzedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było zaaajebiście:) mowie ci :) normalnie moj ex jest wiceprzewodniczacym sejmiku... az takiej kariery to mu nie wrozyłam ale dzis z rana juz mnie tez wkurzył gosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) wiec tego drugiego ancymonka mozesz jedynie ignorowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jestem wrocilam z banku jak zwykle troche lzejsza :) robie kawe masz ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam i chetnie wypije bo nie dośc,że mnie wkurza wspolpracownik to jeszcze elektrycy bawia sie pradem. I buc na forum,ktory zjadł wszystkie rozumy mnie poucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u jak brzydko z jego strony jak on smie :)ale ty sie nie daj jedna cieta riposta tak jak to tylko ty potrafisz i pojdzie sobie jak niepyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwał mnie głupia w zaowalowany sposób myslisz,ze z takim kims warto sie jeszcze w gadke wdawac?? zostałam sama wiec uczciwie mówie mam prace w d... a wieesz chyba subtelna sugestie ktos mi tu podsunał o nagrywaniu rozmów :) normalnie ludziom odbija palma. dla niepoznaki zaczniemy chyba szyfrem gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer:)az szkoda to komentowac:) ale spoko opracujemy jakis kod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to,ze podglada co ja tu robie to juz sie przyzwyczailam ale.....podobno nagrywa na dyktafon o czym rozmawiamy nie wiem czy to na serio żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda:) tez pomyslama o tym. dobrze,ze wiem ze w czujkach ruchu podsłuchów nie ma :) ale na wszelki wypadek zapytam sie w firmie ochroniarskiej :) a wczoraj podobno nie wylaczylam alarmu i dzis on mi zapowiada tylko czytaj jakie komunikaty wyswietlaja sie :) rany!! nie pomyslam,ze moze ja chce zeby przyjechal jakis silny i umiesniony pan w czarnym wdzianku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre:) ale nie zazdroszcze ci tej pracy.Nie dosc ze malo inspirujaca to jeszcze psychole na dokladke nie wspomne juz o tym ze zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja a podobno koalicja sie sypie w powiecie wiec...ze stolka spasc moze szef... i albo bedzie gorzej albo lepiej i chyba zaczne sobie szukac innego zajecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na dwoje babka wrozyla:)ewentualnie mozesz sie jeszcze przylaczyc do ugrupowania ktore rzadzi i bedziesz na topie:D ale tego tak jakos Ci nie polecam :) Ale macie tam balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym sie z pantofelkiem na rozum musiała zamienic,zeby do partii wstapic:) wole byc wierna swoim przekonaniom a poki co zadne z ugrupowan moich nie podziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moze zalozymy wlasne :D jakas koalicja polsko-hiszpanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, pomysl moze i dobry :) tylko ja chce duzooooo zarabiac-da sie?? ja w koncu zamarzne.teraz mam wrazenie,ze wpomieszczeniu jestzimniej niz na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×