Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lusiana
❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jak zjadlas lubczyk to napewno sie jakoś rozgrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rydze ???? niby grzyby takie???A po co Ci rydze zreszta skoro daja...:D.Jaka dzisiaj paskudna pogoda zimnica i deszcz pada.Ja tam lubie taki mily spokojny cieply deszczyk ale nie takie cos.I gdzie te cieple klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie grzybki:P no wiesz nie moglam odmowic starszemu Panu,ktory sam je przyrzadza. To chyba bylby nietakt :) on byl taki wniebowziety jak zaczelam z nim rozmawiac:) opowiadal o swojej mlodosci w okolicach obozu zaglady w sobiborze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zreszta rydze sa bardzo smaczne wiec jest fajnie:)Ja tam tez lubie rozmawiac ze starszymi ludzmi zaraz mi sie przypomina moj dziadek i jego wieczorne opowiastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no totez ja z rozmawialm z tym panem z wielka przyjemnoscia:) rydzy nie jadlam i nie zamierzam bo jedyne jakie jem to pieczarki i kurki :) u nas tez pogoda byle jaka-wieje wiatr i przywiewa jakies plataki sniegu ??? chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej daj spokoj telewizora nie moge ogladac bo wieje jak diabli pewnie znowu cos z antena a na hiszpanskiej same tasiemce brazylijskie.Z domu nie ma jak nosa wystawic brakuje jeszcze aby net przestal dzialac i mialabym komplet.:)😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj obejrzalam sobie torebke:) nie wiem czy pomaranczowy to dobry kolor:) ale torebka mi sie podoba:) zastanawiam sie czy w poniedzialek nie wybrac sie do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm pomaranczowy mowisz ale jesli Ci sie podoba to nie ma sprawy.:)A do fryzjera idz koniecznie juz od kilku tygodni sie nad tym zastanawiasz wiec wreszcie to ZROB a potem bedziemy sie martwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie widzi ze w poniedziale swieza gotoweczka Ci wpadnie :)takie plany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wpadlam machnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wczoraj nalepilam 75 pierogow a dzis 65 i ide je zaraz gotowac.Wpadniecie???????Popijemy sobie na walentynki........i opijemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze az tyle no i nie mow ze te pierogi to ruskie bo jak nic wieczorkiem bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
kurcze nie ruskie ale pyszne to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiec sie wpraszam:D nie nie jest zly:) jesli masz inne dodatki w tym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo spadasz sobie do domku.A jutro piatek i znowu weekend sam luz:)Szybko jakos te tygodnie leca:)Dobrze ze przestalo padac ale i tak jest pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×