Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Daj sobie na luz to naprawde nic przyjemnego no moze troszeczke.:P Widze jak chodzi dookola i probuje wszystko naprawic mam z tego ubaw.Ale niech sie jeszcze troche pomeczy:)do fryzjera umowilam sie na poniedzialek niby kupilam farbe i sama mialam to zrobic ale czort wie co wyjdzie.Z tymi wyjsciami to ciezko jest bo nie mam co z maluchem zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze rozumiem:) na szczescie za mojego fryzjera bar placi no bo wiesz jest obok i kawusie u mnie pija.Ale i tak rzadko tam zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to rzeczywiscie musi byc zabawne. facet,ktory wie ze zawionil. ze ja takiego nie spotkalam. ostatnio dzwoni znajomy z sarajewa ( tak se wymyslil,ze tam bedzie pracowal, po zawodzie milosnym) i mowi do mnie kociaku ale ja naprawde nie wiem dlaczego Ty sie na mnie obrazilas 3 miesiace temu,naprawde :) no i tak mnie rozbawil,ze na chwile wrocil mi humor...bo jak se przypomnialam zdarzenie (to wiesz...z rzucaniem sie na mnie ) to sie znow zdenerwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz moj tym razem nie zawinil.Tym razem to ja przegielam no ale przeciez mu o tym nie powiem.Bardzo nie lubie przepraszac....faceta.Wiec teraz on chodzi i sie meczy i analizuje.Chyba biedaczek wie ze mial racje,tyle ze tez wie ze on nigdy nie ma racji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to takie buty:) ja tez przeginam i to ostro ,powiem wiecej taka jestem zajadla w tym,ze w sumie nie pamietaj o co poszlo :) i podziwiam jego cierpliwosc ...:) tylko sie boje spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy ten Twoj znajomy:)I mowisz,ze chcial sie rzucic na Ciebie??I z tego powodu wyjechal.Kurcze toz to jak film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze bedzie :)Zna Cie przeciez:)Hehe widze ze Ty tez zawsze masz racje:D Tak trzymac chociaz czasem szkoda mi troche tyc naszych facetow.Ale tylko troche no i do nastepnego razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zeby ci ktos podniosl cisnienie to zamiesc swoje dane w ksiazce telefonicznej :) wydzwaniaja z jakiejs firmy i co 2 dzien zapraszaja na pokaz poscieli welnianej,ktora kolo weny nawet nie lezala, daja jedego ciapa w prezencie a po 2 musisz wyslac list czy cos tam i tak zawracaja dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak skomplikowane jest to Twoje zycie uczuciowe.:DBardzo trudno za nim nadazyc:P.Tych od kolder olej.Mnie tez cholera wziela jak nabrali tak moja mame.Biedaczka chciala wnukowi sprawic przyjemnosc a to wielkie g...o tyle ze raty splacala i splacala.Pasozyty cholerne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ja ich olewam ale jak wydzwaniaja co 2 dzien to mam wstret do odbierania telefonu:) ja mam proste zycie uczuciowe-niezmienne od 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne moze dla ciebie jest ono proste i niezmienne.Ja tam znam Ciebie krotko ale zawsze cos sie wokol Ciebie dzieje.Na nude i bezczynnosc nie ma raczej szns:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mowilam ze ten NIe przystojny to zbyt kompetentny nie jest mimo tego wielkiego napisu przed nazwiskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz ja tak mysle,ze ja tak lubie tych moich kolegow,ze oni mi sie bliscy staja;) i to tak dlatego wyglada:) ale chyba musze sobie znalesc jakis nowy obiekt westchnien bo... zaczyna mi byc smutno wieczorami. Chyba juz dosc samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram!!!Nie ma to jak motylki:DAle to oznacza ze ja tez musze sie porozgladac bo moje sobie juz odlecialy:)To chyba rutyna sie nazywa albo cos kolo tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadalam koledze pytanie co on mysli o zwiazkach z rozsadku :) chyba tez pomyslal,ze ja o nas pytam i... mowi,ze to bez sensu... ze wlasnie o te motyle chodzi i... to jest wtedy to.. i kurde sie zgadzam.... ale ci nie wiem co radzic... kup moze stroj pokojowki:) albo pielegniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przyszedl poslaniec z kwiatami to chyba oznacza zakonczenie dzialan wojennych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tak pozatym to nie jest tak zle.Jest troche inaczej ale jak narazie to koniecznosc male dziecko i te sprawy.No i sporo czasu jestesmy razem...pewnie ze czasem teskno mi za tamtymi wczesniejszymi.....ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok polowa dla Ciebie.:)Spora wiacha tego jest wiec obie sie nacieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie kwiaki przeslala? upralam plaszcz taki wiosenny i ... tragedia:) jest blekitny a ma brazowa podszewke i ... teraz zeby smiesznie bylo kolor na kolnierzy i przy ramionach jest jakis jakby czerwony :( to chyba juz sie do smieci nadaje prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale lubie taka bezwarukowa kapitulacje:)myslisz ze bardzo wredna jestem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba niestety tak:(blekit, braz i czerwien troche to nie tak.A moze w pralni chemicznej go uratuja Roze malo oryginalne ale coz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak roze to zachowaj dla siebie :) nie lubie tych kwiatow no chyba,ze na rabatce:) no wlasnie tak pomyslalam z tym plaszczem ehh wywale do smieci i juz. a czy jestes wredna? nie wiem :) chyba nie ma zbyt potulnych kobiet,kazda jakies rogi ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda powiem aby nastepnym razem bardziej sie postaral:DNo tak te nasze rozki ale ja je tam lubie.Spadam na zakupy jutro sobota wiec jak zwykle trzeba wiecej zarelka do baru naszykowac.Oj jak mi sie nie chce mieszac w tych garach.Niedlugo bede moze jeszcze Cie zlapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wyrobilam sie:)Kupilam tez zeberka moze powiesz jak Ci mam je przyrzadzic:)Moze jakies specjalne zamowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×