Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lusiana
siwieje w jakims zstraszajacym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ładny cala masa kobiet maluje na taki wlasnie:) jak zdrowko?? mala juz poszla do szkoly??? kurde :( nie moge kawy z Toba wypic bo mi niepozwolil lekarz:) i zamiast czekolady kazal jesc szarlotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to stresy albo mialas wczesniej kruczoczarne wlosy:) moj sasiad posiwial w ciagu roku :)jest rok starszy :)mial tak czarne wlosy ze az granatowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
moje wlosy sa brazowato nijakie a siwieć zaczęłam chyba po 20stce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym miala swoje wlosy naturalnego koloru tez nie mam pewnosci,ze swiwizny na nich nie ma:) ale od 15 lat farbuje wiec... sama rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a wogóle to nie moge sobie zrobić żadnej fajnej fryzury bo moje wlosy żyją swoim życiem czyli mam na glowie coś takiego sianowatego a dla innych falowate koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja farbuje a po tygodniu już widze odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze powinnas jakas trwala nalozyc lekka:) ja swoich nie ukladam bo nie lubie,nie mam rano czasu sa wazniejsze rzeczy niz misternie upiete wlosy zwlaszcza w wietrzny dzien :) nie lubie dzialac na prozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja bym własnie chciała proste lśniące i gladkie a mam każdy w inna strone.Mozna sobie teraz wygladzać prostownica ale na moje wlosy sztywniaki to działaloby chyba godzine.Tak wiec od 20 lat wyglądam tak samo(no może troche buźka sie postarzala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie jak ty, co prawda mniej niz godzine potrzebuje ale nie gadaj,ze nic sie z tym zrobic nie da :) musisz wybrac sie do innego fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
u fryzjera jestem raz na 2 lata.Zreszta jak kiedys mówie ze prosze mi wymyślec cos fajnego to skonczylo sie na tym ze mi znowu tylko pocieniowali.No i raz bardziej niz zwykle skrócilam i to sa moje wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ach te włosiska..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
u mnie planów jak zwykle brak czyli w planach-ogarnac chałupke ugotowac obiad .....czyli proza zycia to moje plany na codzień-BEZNADZIEJA.A co do harego to ja bym nie przebrnęła bo jakoś nie lubie fantastyki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja to lubie jakas straszna leciznę romansowata jaka danielle steel itp i przymierzam sie kiedys przeczytac jaeszcze raz sage o ludziach lodu (a mówilam ze fantastyki nie lubie) a wlasciwie to wszystko (oprocz harego) jak ktos poleci ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no wlasnie .Raz ambitnie przeczytalam jakas BARDZO mądra ksiązke bo nie chciałam byc gorsza od kolegi -myślałam ze sie zamorduje nad nia ale tytulu nie pamietam. Ogolnie moge wszystko zmordowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kolezanka mi podsuwa Agate christie ale tej nie znosze i morduje wlasnie jakos nie pamietam co osttanio cyztalam zeby ci polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie boli:(zla jestem bo sie wczoraj pozarlam ze swoim :(Do kitu jest to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ech..faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jestem pierwsza -i pije kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gwiazdy!!!tez sie melduje i tez z kawa maoze macie ochote na mala przerwe:)zaczyna sie robic niebiesko na niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na spaghetti:)sloneczko pieknie swieci nareszcie wiec bedzie milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×