Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

szkoda dzieciaka:( znow zimno,deszcz pada a ja zamarzam. Pogoda jest jak kobieta zmienna,kaprysna,nieobliczalna i wkurwiajaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to się muszę zgodzić:) chociaż z drugiej strony wolę lato w Polsce:)Trochę chłodniej i jest czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek się dogotowywuje a ja pewnie znowu do wyrka wskoczę:)Jakoś tak wogóle sił nie mam i w głowie mi się kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi jakieś nowe dziwne słówko wyszło "dogotowywuje"to woła o pomstę do nieba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo chętnie bym Ci posłała trochę ciepełka ale pewnie nie dojdzie:)coś mi się widzi że Ty również chora będziesz:(Oczywiście Ci tego nie życzę ale tyle godzin w zimnym pomieszczeniu nie może nikomu wyjść na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja tu sobie zagladam chwilkami ale ciagle jestem cierpiaca po tym rwanku dlatego malo sie udzielam.Spuchnieta obolala i szczeka otwiera sie ledwo na 1cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jutro moze juz bedzie lepiej (nadzieja matka glupich)Zreszta teraz rekolekcje i dziecie do szkoly nie chodzi dlatego malo jestem.Jutro juz idzie to zajrze na dłuzej(w przerwie mycia okna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jeszcze spuchnieta i wczoraj łupał jak diabli.Szczeka nadal sie malo otwiera .ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)Jakoś nie mogę ale przynajmniej gardło już mnie tak nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki gdzie się podziewacie? Muszę zabrać się za świąteczne porządki ale bardzo mnie się nie chce:)Macie może jakiś sposób na lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma was więc skończyły mi się wymówki i usprawiedliwienia dla samej siebie:)Stonoga czy ty już zaczęłaś ten jakiś tam kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno:( kurwa ja juz nie moge !! kurs ja dopiero gotowke poczuje w maju :) w poniedzialek mam szkolenie tylko a ja nie sprzatam,nienawidze swiat a czysto mam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty to robisz???? Zawsze czysto !!! U mnie zawsze jest coś do zrobienia:( Nienawidzisz Świąt ale dlaczego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy dziewczyny dzis poleglyscie na placach chorobowych czy jak?? cały dzien sie nudze i marzne a was nie ma zeby mi towarzystwa dotrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
jeszcze nie poległam ale niewiele brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
cześć dziewczynki -przepraszam ze sie nie odzywam ale dalej zdycham z boleściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×