Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lusiana
-jestem dzis cierpiący ludż -wyrwalam chirurgicznie moją poziomą OLBRZYMIĄ ósemeczke.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusianka.. biedactwo. wspolczuje :( az mnie dreszcz przeszedl :) a sluchaj znalalam lot do mursjanki 1000 w obie strony starczy :) oczywiscie w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedze i mysle i wymylsilam,ze jutro kupie buty a jak sie zdenerwuje na moja fryzure to ... zrobie inna:) jestem bardzo bliska podjecia tej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj sobie troche nagrabiłam,że tak się wyrażę.niektóre słowa wypowiadane z emocjami sa tak ostre,że rana zostaje na długo w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusianka ,Lenka kawę już zrobiłam nie czujecie jak pachnie:D Stonoga dla Ciebie mam herbatkę mogę Ci dolać trochę rumu jeśli lubisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie herbaty z pradem jest taki wiatr,ze zmarzlam, zapisałam sie na szkolenie-to nic,ze zakres mnie nie interesuje :) ale lepsze to niz siedzenie tu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ktos mi wczoraj napisał a dzis powiedział cos niemiłego:( zawsze widzi to co chce widziec i to mne tez przygnebiło :( i chyba jednak pojde do tego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie ma to jak ruszenie nerwa z rana Kobieta na poczcie kazała mi napisac na pieknie zaadresowanej kopercie napisac do jakiego kraju wysyłam list. A było jak wól Scotland i jej to mowie a ona do mnie,ze ma BYC PO POLSKU a ja mowie ze po polsku adesuje jak wysylam list do suwalk a ta dalej swoje wiec jej odpowiedzialm (zdenerwowana) ze trzeba sie bylo jezykow uczyc A wysyłam od roku srednio raz na 2 miesiace i pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło! i jestem troche wytracona z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nic w tym dziwnego:)U mnie też wszystko pozajmowane ale po znajomości wcisnęła mnie na przyszłą środę. Zresztą tutaj Wielkanoc trwa tydzień więc to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi mówil,ze mam jesc czosnek,cebule, miod cytryne:) herbate z cytryna:) i pic ferwex -znaczy ajkies cieple herbatki apteczne. a na glowe to sie najlepiej polozyc i wypoczac..ale nie wiem czy cie ktos bedzie pielegnowal ???w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na co liczyć:(sama z maluchem jestem a on dodatkowo ząbkuje:(już się martwiłam że żaden ząb nie chce mu się przebić a teraz wszystkie naraz wyrastają:)koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ci nie zazdroszcze:) mojaj mama z calego macierzynstwa najgorzej wspomina moje zbkowanie, goraczke przy tym i cala game innych dolegliwosci z ktorymi sama sobie nie umiala poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a u mnie się to jeszcze wszystko spotęgowało. Normalne dziecko to ząbek po ząbku pomalutku ale do przodu. Ten nie do roku zero a teraz cztery równocześnie. :(Więc tylko siąść i płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×