Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lena lena
chej lusianka nasdtrój mam świetny i nie zamieżam na nikim się wyżywać ....zresztą wczoraj też tak było - do pewnego momętu ... ale puszczam to w niepamięć!!!!!!!!!!!! u mnie też świeci słonko i dzisiaj idę z dziećmi na spacer szukać wiosny - będzie świetna zabawa mozecie się przyłączyć jak macie ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
moja narazie w szkole a jak wroci to chyba musimy polazic po sklepach bo idziemy na roczek do dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
moi chłopcy też ale po szkole tżebo ich już obudzić z zimowego snu aż palą się do zabawy na łonie natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
moja tez by latala ale kolezanki teraz zimowa pora nie wychodzą a ze mną to najwyzej do sklepu poniewaz tu gdzie mieszkam nawet nie ma gdzie isc na fajny spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
ja chodzę z dziećmi do lasu teraz jest fajnie bo niema komarów a maly jest uczulony na ugryzieniaowadów.a tak to też niemamy tu żadnych atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja to pospacerowałam sobie po bankach:)początek miesiąca to jak zwykle opłaty ,o płaty i jeszcze raz opłaty. Słoneczko świeci ale wietrzysko nadal paskudne. :)Oj lenka zazdroszczę spacerku po lesie. Pewnie już przebiśniegi kwitną i bazie oj powiało mi swojskimi klimatami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
niestety nici ze spaceru pogoda się zepsuła i wieje jak diabli mały jest zawiedziony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to przykre. Ale nie martw się jutro nadrobicie:)Ale pewnie trudno to maluszkowi zrozumieć. Tak się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonoga-będziesz teraz tylko machać???przecież nikt na twoj temat nic nie gada.Nie zołzuj tylko pisz co slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
cześć lusianka -ale miałam wczoraj dzień zerwało nam linie przez te wiatry i siedzieliśmy beż światła-przymusowe spanie i to bardzo wczesnie całe szczęście że już naprawili oby tylko znowu coś się nie popsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
cześć lenka -no to miałas wesolo.U mnie wiaterków jakoś malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:)A u mnie znowu gorąco:)Boli mnie gardło i głowa pewnie jakieś przeziębienie się przyczepiło:(Nic dziwnego przy takiej zwariowanej aurze:)Lenka oj to miałaś wieczór wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
dzisiaj jest jakiś zwariowany dzień światło raz jest to znowu niema!!!mursianka skarbie pod kocyk i gorąca cherbatka z miodem i cytrynką!!! przydałby się jeszcze termofor .zdrowiej szybko bo bez ciebie będzie smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że Was wieczorami nie ma. Pogoda paskudna chciałam się rozerwać i obejrzałam \"polska komedie\" ranczo wilkowyje. nigdy nie widziałam serialu ale to co zobaczyłam to porażka, ani to smieszne ani zabawne. Może 2 teksty na które zwróciłam uwagę. A cezary żak-jak ja go niecierpię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok mam chwilkę na szybką kawę i muszę spadać do pracy. Pewnie się powtarzam ale ja naprawdę nie lubię soboty:(Gardło mnie boli coraz bardziej z nosa cieknie do d*** z tym wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki stonóżka i wzajemnie🌼Dzisiaj trochę spokojniejszą sobotę miałam ale i tak jestem szczęśliwa że to już wieczór:D Ale widzę że świętujecie na topiku pusto i głucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
cześć dziewczynki jesteście już po porannej kawce , jeżeli nie to zapraszam .a jak samopoczucie mursianka mam nadzieję że lepiej już się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie:)może jakaś kawka tak na miły początek trochę spóźnionego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×