Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

ja działam tylko jakos nie tak jakbym chciała:) wczoraj tak podziałalam na kolege,ze zaczal mi sie zwierzac,ze od uczuc nie uciekł choc wyjechał daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to raczej trudne jest.Ciekawy gość miał nadzieję że kilometry coś zmienią,ale zasługuje tym bardziej na wspólczucie nie dość że daleko to i sam na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto??? ja tam wiem że takich nie brakuje ale może jakieś konkrety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz myślałam że masz go z głowy przez jakiś czas że jest na zwolnieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie ateraz sie okazalo,ze sie troche napracowała le w jego prace wkradl sie niewielki ale znaczacy blad i cos czuje,ze my dzis razem tu do 15.30 przesiedzimy!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz pecha jednym słowem a tak miło dzień się zapowiadał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe więc życze wytrwałości podczas tego przyspieszonego kursu przetrwania.:P Zreszta cierpliwość też Ci się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jak! ale wiesz nawet sie jej nie staram cwiczyc? po co? owszem sa rzeczy na ktore czekam cierpliwie ale jak sa niecierpiace zwloki to po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda :)Ignorowanie będzie w tym przypadku bardziej skuteczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno generalnie ignorowanie odnosi skutki ale jakos nie umiem :) chyba do niektorych rzeczy sumienie mam:P mam widok z okna na mala uczeszczana ulice wiec jak ktos sie pojawi to prawie sensacja:) i co widze zatrzymał sie facet,siedzi w aucie, palce mu robi za gornika i o ile wzrok mnie nie myli odbywa sie konsumpcja bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety :( za duzego wyboru tu nie ma:) ci z drugiej strony maja widok na Bug :) a tam juz zupelnie sie niec nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z dwojga złego ja też bym wolała uliczke nawet mało uczeęszczaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonoga-jak Ty pieknie dzis wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
obsmarowałysmy wszystkich po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
to były wspominki i opowiadania co u kogo slychac bo to bylo spotkanie po latach z kolezanka z podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to szybko wrocilas:) ja sie mam zamiar spotkac ale z kolezanka ze studiow :) i czekam na sprzyjajaca aure,jakies slonce itd.. coby przy okazji pospacerowac a nie tylko objadac sie paczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okno sie przydaje:) para staruszkow idacych tryzmajac sie za reke to widok ktoremu ja sie nigdy nie nadziwie. I czasem sie zastanawiam czy My tak bedziemy potrafili,dzisiejsi 30 -latkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze spacerku dotleniona i wogóle z lepszym nastawieniem do świata-wygrałam w losa 100 euro hehe.A mówią ze kasa nie poprawia samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha 100 niezle:0 na krem do piet ci zabraknie :P a ja jestem zła :( ale to u mnie ostatnio norma:) wiec w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no nie jest tak źle za 100 już można coś tam podziałać.:)A dlaczego znowu jesteś zła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie amatorowi,jak sie nazywa facet ktorego personaliow poszukuje a on udaje,zenie slyszy i dzwoni do szefa zeby ten mu te dane dostarczyl !1 no debil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×