Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

hej właśnie udało mi się wejść na kafe:)Głowa mnie boli nie wiem czy to jakiś spadek ciśnienia czy tak ogólnie mam kiepskie samopoczucie:(.U mnie tam słonko świeci wiec jak chcecie....no nie będę się powtarzać:)Stonoga cieszę sie że jednak jakoś wyszło z tą Twoją fryzurką.Ciemny bląd nie brzmi źle tylko daj sobie na jakis czas spokój z eksperymentami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyobraź sobie że jesteś u mnie słońce grzeje oj grzeje ,ptaszki śpiewają,kwiatki kwitną i zaraz po obiedzie zabiorę Cie na przejażdżke nad morze.Kumpel dał klucze od swojej chaty więc do niedzieli możemy spokojnie sie wylegiwac na plaży,popijać zimne drinki i ogólnie robić wszystko ...no prawie wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie miałobyć cieplej od samego myślenia :Pkiedyś czytalam że takie rzeczy działaja ,ale widocznie jednak nie.A może ja nie mam tego daru przekazywania:)Na obiad zrazy serwuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wiesz u mnie kiepsko z wyobraznia jak mam szaro za oknem:) w gardle gorace 36.9 czy jakos tak i mysli o kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc kawusia bardzo dobry pomysł.Wylazłam na taras może gębule trochę opalę chociaż największe słonko mam po południu.Ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja własnie miałam pierwszych klientów :) mili panswto przyszli popytac co mozna we tu ciekawgo zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje wreszcie coś się zaczyna dziać:)Muszę iść po okulary przeciwsłoneczne nic nie widzę na ekranie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj tak cichutko i spokojnie.Gdzie sie podziewacie gwiazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też :)choć napijemy się kawy.Poczytałam sobie tamten topik.Zastanawiam się czy płakać czy się smiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wolisz? bo ja ci powiem,ze dla mnie to smiech przez łzy :( kawy nie moge:( wczoraj sie rozstałam z kawa ostatecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups szkoda :(ok ma dobrą herbatę dla Ciebie jesli lubisz miesznki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno:) nudno, dzis mnie nawet ksiązka nie interesuje. ale w sumie jeszcze 3 h dzis moja pani kierownik wydzialu stwerdzila ,ze chyba jestem chora bo dziwnie mówie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ma:)chyba mam jakis kiepski dzien dzisiaj:(rozdrazniona jestem,zla na wszystko i nic mi sie nie chce:(nic tylko sie upic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie to jest dobre pytanie tylko ja nie znam odpowiedzi:(Po prostu jakos tak nijako się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Ty jakas chora bedziesz? albo jakas babska dolegliwosc?? ja to niby nie zle chocby dlatego,ze jestem sama :P jupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może:)jakiś maruder mi się właczył:)ale mam nadzieje że to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może :) haha wypiłaś już tę kawe?? bo ja usypiam:) jakos sie szaro zrobilo i moja energetyczna czerwona bluzka mi ni epomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wypiłam:) teraz siorbie zieloną herbatę i latam po necie zamiast zacząć cos robić.Ale mnie sie nie chce i tyle:)Też jakos szaro się zaczyna robić.A to czerwony kolor pomaga.Lecę więc zmienic sweterek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonił znajomy pogadac o swoich problemach sercowych.Związał sie z rumunka wspólna znajoma zreszta,potem ona go przekręciła,a teraz znowu wydzwania bo nie ma pracy ,kasy itd.No i biedaczek nie wie co ma zrobić.Cholera stary chłop a głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ich sporo więc jest w czym wybierac:)ale mentalność taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×