Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

heh czasem rozmowa z szefem moze poprawic humor najpierw sie zezloscilam,ze przeszkadza mi w czytaniu ale pozniej sie okazalo,ze............wysnul dokladnie taki sam wniosek jak ja na temat postepowania mojego ULUBIONEGO kolegi mowie Wam jak mi milo az sie sama mordka smieje do tego w domku czeklay na mnie ulubione pyzy rewelacja a przede mna serial nooo i prasowanie ale z takim humorem nawet ono mi nie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jak zwykle wieczorkiem sie klaniam milym kolezankom:)Stonoga zostaly Ci jakies nadprogramowe pyzy? wiesz ze ja sie pisze ale od zaraz i pal diabli wieczna diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byłamzabiegana, miałam 2 rocznice smierci mamy, zmarła w ten dzien co papiez hmm, tyle ze rok pozniej, wiec cmentarz a potem na zakupy z corkami, pozno wrocilam, potem jeszcze kumpela wpadła i tak zleciało, teraz weszlam sprawdzic co sie dzieje ale zmykam zaraz spac bo o 6.30 musze wstac niestety, jutro napewno bede mursiana nie martw sie!!!:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga - ale co z tym szefem i twoim Ulubiencem...bo do konca nie wyjasnilas co ci tak humor poprawiło?? Że szef podziela Twoje zdanie?? Czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalejdis tez byłam -- super film, dawno tak sie w kinie nie ubawiłam jak własnie na tym filmie!! Chcialabym teraz pojsc na Nie kłam kochanie ale narazie czasu brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszanowanie kolorowa :)troche sie zagalopowalam w tamtym temacie i nie lukalam tutaj.Szkoda ale trudno sie mowi:)Przykro ze tak smutno-nostalgiczny dzien mialas dzisiaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, spadam spac bo ja jutro kurcze nie wstane hahahaha ale jutro bede znow, wiec spoko luzik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wpadami wypadam bo niestety zapieprz ale jeszcze trochei to wariactwo sie skonczy, jestem dzis rozdrażniona jakas - chyba dlatego ze mam wrazenie ze stoję w miejscu :-( poza tym pogoda wredna blleeee ale pozdrawiam słonecznie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:)no naprawde w dzien nie mam jak nawet wam pomachac:(dzisiaj wyszlam o 7.30 i wrocilam o 21.15:(Mam nadzieje stonozka ze to nie pracoholizm a tylko zwariowane poczatki:)Oby bo jak tak dalej pojdzie to ......brrrrrr:(Ale jest i dobra strona przez tydzien polecialo mi 4 kilo fajnie co nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :)ja znowu wieczorkiem:( mam nadzieje że miło Wam mija weekend bo ja niestety zapracowany mam i tyle. Dobrze że chociaż jutro popołudnie będzie wolne:D Stonoga przykro mi że masz problemy z lotem ale to tak chyba nie może być że sobie anulują i już. Musisz reklamować przecież każdy ma jakies tam plany i nie mogą sobie ot tak po prostu odwołac samolotu. Rezerwacja to rezerwacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ jak sie nic nie wydarzy to jedank lece w sobote i tego tytulu bedzie to urlop dluzszy o 2 dni moze 3 pogoda nie jest najlepsza, a slonca nie zapowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj chwilke wiec pomacham Wam z samego rana 🖐️. Stonoga ciesze sie ze udalo Ci sie jednak wszystko zalatwic.:D Mam nadzieje że uda nam się jeszczee pogadac ale tak na wszelki wypadek udanego urlopu!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko znajdę wolną chwilę z przyjemnością ale za siebie:PTy swoje słoneczko złapiesz kiedy wreszcie zdecydujesz się mnie odwiedzić:D A gdzie kolorowa się zapodziała? Byłam pewna że już ma troszkę luźniej w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×