Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

No tak :P Mimo wszystko mam nadzieję że wkrótce się odezwie bo jak narazie Stonóżka to niepodzielnie nam tu królujesz:D.Dobrze że Ty chociaż dbasz o nasz topic🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przecież chodziło mi tylko o to że masz chwilkę czasami aby zajrzeć. Nic złego nie miałam na myśli:(Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :-)) Dziś jeszcze miałam szał, ale do domciu wrociłam juz normalnie jak bog przykazał czyli zaraz po pracy:-) W weekend troche zażywałam swiezego powietrza i nadrabiałam zaległości domowe. JUż mam luuz i będę częściej:-) Pod koniec kwietnia tez jade sie byczyc ale w gory i tylko na 5 dni ale baaardzo sie cieszę juz na samą myśl!! Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu nie masz ochoty...odpoczniesz dziewczyno, zrozumiałam że do cieplych krajow lecisz, a slonce ma zbawienną moc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga jak chcesz slonca to jak proponowalam wczesniej zachacz o Hiszpanie co Ci szkodzi przeciez i tak juz bedziesz na lotnisku wiec rejsik w te czy w tamta nie sprawi wiekszej roznicy:) Witaj kolorowa Ty jak widze jeszcze bardziej zaganiana niz ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana -juz cora lepiej u mnie hehehe zaraz ide spac niestety, ale jutro w ciagu dnia zajze napewnoooo, buziaakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle nie udało mi się zajrzeeć wcześniej.:( Witam więc wczesnym popołudniem ale widzę że pusto tutaj i głucho :(Chyba też zapracowane jesteście kobietki? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rano zajrzalam a potem nie moglam, blokuja chyba nam strony internetowe hehehe i moglam czytac ale wyslac nic... stonoga- uszy do gory, kolezanka jest energetyzujaca wiec to polowa sukcesu na milo spedzony czas hehehehe kupilam sobie portfel czerwony - podobno w czerwonym kasa sie sie trzyma :-P :-D Zobaczymy!! U mnie to zadko sie trzyma - moze ta czerwień coś pomoże :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niedobrze ze mna :(zrobilam sobie drinka i sacze go przed monitorem:P nie powinnam bo raz ze to nie bardzo wypada a dwa ze przeciez na wiecznej diecie jestem wiec powinnam uwazac ale....co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa 37
witam piję drugą kawkę.... kto się dołączy?? a coi z tą archiwizacją no tyle o ile znam się, jest to nie najmilsza ale konieczna praca ktorą czasem tez muszę wykonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cool :) może się przedstawie : Mówią do mnie Moluś. Mam 31 lat, męża, psa, własne mieszkanko niestety blisko teściów 😭 i nie wiem co jeszcze chcecie wiedzieć . Jak co to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×