Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajkaaa

dzisuaj kupiłam zakiet w orseju -jak to mozlwe ze prawie identycznyjest w innej

Polecane posty

Gość no własnie bez kaptura
i bez naszywek na rekawach a tak IDENTYCZNY W REALU WYGLADA O NIEBO LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile są w orsay te zakietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziełam ostatni
no idlatego był ju z przeceniony dałam 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jestem w szoku
ze w dwóch / a moze i wiecej :O/ sklepach sa takie same fasony i ten pasek i guziki i kratka ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo teraz wszędzie takie same rzeczy sprzedają :P dlatego zanim coś kupię w markowym sklepie, to się zastanawiam 10 razy czy warto. (pomijając cenę :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harcerka
ja kupilam sobie taki krotki zakiecik elegancki zapinany pod sama szyje dwoma wielkimi guzikami z rekawiami rozszerzanymi 3/4 oczywyscie zakiet w kratke i tez widze na okolo pelno takich mozna je znalesc poczawszy od markowych sklepow konczac na targach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod koniec lata na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod koniec lata na
(odruchowo wcisnęlam enter) pod koniec lata na wyprzedaży kupiłam sobie w zarze dwa sweterki,identyczne-ale naprawdę dokładnie takie same,tylko,że bez metki "zara" były w sklepie obok,na szczęscie ceny miały takie same,bo by mnie szlag chyba trafił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja rozumiem podobne
troszke podobne ale zeby az tak? to juz przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaatasaray
To ja Ciebie pociesze. Kupiłam sobie z identycznego materiału i bez tego paska w pasie, w zwykłym sklepie w kwietniu za UWAGA! 119,90 - jeszcze ma cene bo w niej nie chodziłam (zapomniałam :) ) , moja ma odpinany kaptur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaika
Ależ jesteście naiwne. To wy nie wiecie, że wszystkie te ciuchy ktore potem trafiają do Orsaya, Zary i innyvh sklepow są produkowane masowo w Łodzi?? Potem naszywają odpowiednie metki i już, gotowe... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaika
Takie bluzeczki jedwabne... latem były w Orsayu pamiętacie? z krotkimi rękawkami. IDENTYCZNE są w małych sklepikach u bab ktore zwożą to z Łodzi wlasnie. Mają tylko inne metki... ;) i niższe ceny. TAK jesteśmy robione w konia niestety, nie dotyczy to dużych marek oczywiscie no ale pozostale... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj moje drogie.. nie w Lodzi a w Chinach :) do tego tam kupuje sie te ciuchy za grosze- DOSLOWNIE!! niestety tak to wyglada.. pozegnajcie sie ze zludzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj moje drogie.. nie w Lodzi a w Chinach :) do tego tam kupuje sie te ciuchy za grosze- DOSLOWNIE!! niestety tak to wyglada.. pozegnajcie sie ze zludzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj moje drogie.. nie w Lodzi a w Chinach :) do tego tam kupuje sie te ciuchy za grosze- DOSLOWNIE!! niestety tak to wyglada.. pozegnajcie sie ze zludzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×