Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam23lataLOL

nigdy nie mam z moim chlopakiem gry wstepnej

Polecane posty

to jest wasze dziewczyny zadanie nauczyc faceta kochac sie z wami a nie uprwiac rąbankę .Oni naprawde nie wiedza bo skad .Nie ma filmow romantycznych ,delikatnych erotykow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam23lataLOL
rabanka haha strzal wdziesiatke lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abracadabra__
DO AUTORKI: to masz strasznie drętwego faceta w takim razie.... pieszczoty są cudowne a gra wstępna może trwac naprawde długo i dac wam wiele cudownej rozkoszy i zarowno orgazmow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem mężatke 28 lat miala 6 -cio letnia coreczke i ta kobieta mi powiedziła ze nigdy z mezem i zadnym facetem nie miała orgazmu Była zdziwiona ze bawie się jej sutkami ,caluje po ciele ,delikatnie stymuluje lechtaczke itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abracadabra__
do jakis tam facet. to współczuje... chciałes zrobic kobiecie przyjemnośc a ona nic. ja kocham pieszczoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie mówisz, czego chcesz, to jakim cudem on ma się tego domyślić? faceci nie są domyślni!! może zanim dojdzie do seksu, pogadaj z nim, podeślij mu adresy stron www, na których jest wyjaśnione, że kobieta lubi pieszczoty i jakie, albo pokaż mu, czego chcesz, np. pokieruj jego rękę tam, gdzie chcesz. a i mówić się o tym nauczyć warto. ale to wszystko pod warunkiem, że w ogóle czasem rozmawiacie nie w łóżku, bo wygląda na to, że tylko w ten sposób spędzacie czas. jeśli czujesz, że jest z Tobą tylko dla seksu, to zastanów się, czy tego naprawdę chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ale oni nie chca poznawac sekualzmu kobiety Oni wiedza najlepiej kiedy kobieta jest w sodmym niebie Mowła mi tez kobieta ze nauka polegała na drapaniu łechtaczki a jak ja to bolalo i skrecała sie z bolu to on uwazal ze juz ma orgazm i zaczynał penetracje i zadowolony był ze ona miała super orgazm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie nie mogę uwierzyć w takie opowieści. jejku, jakby mnie bolało, to bym mu powiedziała, albo się odsunęła, no zareagowałabym tak, żeby on wiedział, że coś jest NIE TAK. nie wyobrażam sobie milczącej zgody na nieprzyjemne sytuacje w łóżku. nie mam ogromnego doświadczenia, ale Ci faceci, których spotkałam zwracali uwagę na to, jak mi jest, zwłaszcza, kiedy to sygnalizowałam. przecież oni nie czytają kobietom w myślach, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam23lataLol
ok, wlasnie dostalam wiadomosc od niego ze chce sie zemna spotkac u niego w pracy, dziwnym trafem moja szkola jest naprzeciwko jego pracy... wiec wiem ze jak tam pujde to pewnie sie upije i oddam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka22
moj chlopak ostatnio oglada filmy erotyczne:/ troche mnie to wkurza i czuje sie z tym zle ale on uwaza ze to nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×