Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co o tym myśleć

!!!Pytanie dotyczące ciąży i Waszych facetów!!!

Polecane posty

Gość co o tym myśleć

Czy jesli Wasz facet (dwudziestoparoletni) na kazdą zmianke ze Wam niedobrze, ze cos wal boli itd. mówił "A moze Ty w ciązy jestes?" (nie ze złością tylko pytanie i uśmieszek) ale który mowi ze do dziecka jeszcze czas bo chce najpierw sie dorobić... pomyślałybyscie, ze podswiadomie chcialby bym była w ciąży? Czy po prostu sie boi i zadaje często takie pytania..??? Dodam że się zabezpieczamy a ja nie planuje narazie ciąży i on o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
Ale mnie tylko nurtuje a czasem nawet wkurza jego ciągłe pytania czy jestem w ciązy. To sie czasami zdarza kilka razy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
On twierdzi ze gdyby był teraz przygotowany pod względem finansowym to nie widziałby problemu ale w takiej sytuacji nie. Dodam, ze oboje pracujemy i konczymy studia. No i sie kochamy :) Ja nie mam jeszcze zamiaru byc w ciązy - tym bardziej ze wynajmujemy pokoj i chcialabym najpierw ślub a wiadomo to nie jest tak hop. Tylko nurtują mnie te jego teksty o ciązy, bo nie wiem czemu on tak to wałkuje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
I czasem mowie mu "mów tak dalej to wykraczesz :P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo panicznie sie boi, albo podświadomie już chce. Faceta niegdy nie zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sluchaj, zachodzac w ciaze dzis nie urodzisz jutro!:P bedziecie jeszcze mieli 9 miesiecy! wtedy mozecie znalesc cos wiekszego, a czemu chcesz tak bardzo slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYSZKI
Fajna i po co namawiasz nie każdy chce żyć tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
Nie chce tak bardzo slubu, tylko chce najpierw slub, potem dziecko- tak pokolei ;) Julii- no wlasnie, tylko ktora odpowiedz jest prawidłowa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
faceci nie kryją nic pod słowami, nie czynią aluzji. Oni mówią wprost . to tylko my kobiety, czaimy się gdyu chcemy coś przekazać. Twój facet po prostu pyta czy nie jesteś w ciązy bo na razie wie, że jej nie planujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) ale nawet jesli wpadniesz to przeciez na slubmasz jeszcze tyle czasu:P znaczy mozecie sie pobrac w trakcie trwania ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
To nie takie proste. U mnie w miescie rezerwacje są już na 2009 :D Poza tym chcialabym najpierw skonczyc studia, potem powolutku wszystko planować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a nie chcecie tak na spontana?:P dla mnie to szalenstow z tym 2009... a co jesli sie rozejdzie ktos w 2008?? bez sensu w ogole takie planowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioesz mjak sie dowiedzieć?? Powiedz mu że jesteś w ciąży i zobacz reakcje. Jak sie bedzie cieszył to znaczy że chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jesli nie jest w ciazy?:P powie ze zartowala?:P no ja sie nie zdziwie jakby facet sie lekko wkurzyl:P poza tym pozniej moze ci nie uwierzyc;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
A Ty mialas na spontana? Ja akurat ze slubem wolałabym bez spontana tylko cieszyc sie tym faktem jak najdłuzej i wszystko zaplanować a nie brac slub np. zimą brrrrr. No wiem ze szalenstwo z tym 2009 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fajna ty nie rób ze wszystkiego problemu to nie dzieci że sie za taki żart poobrażają na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
hehehe nie, takiego żartu nie zrobiłabym. Jesli kiedys zajde, chcialabym powiedziec mu to w wyjątkowy sposob... Zresztą takie słowa (ze jestem w ciązy a nie jestem) nie przeszłyby mi przez usta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj boze pozartowac nie mozna? co wy ludzie jacys dziwni jestescie.... no zima nie zawsze musi byc zimno poza tym chyba nie masz zamiaru bawic sie na dworzu nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
No pewnie ze nie i moj facet woli jak jest zimno :P Ale śluby kojarzą mi sie z latem i piękną pogodą ;) Ostatnio byłam na slubie i panna młoda zamarzała :O Nawet zdjec w terenie nie mogli zrobic bo padało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYSZKI
Fajna weś sie uspokój daj lasce spokój nie widzisz że laska pożadna jest i chce najpierw pożadny ślub potem dziecko??Ale ty jak zwykle za kogoś będziesz decydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
fajna a opowiedz cos o sobie? Mialas spontaniczny slub? W ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj jego o to, o co nas pytasz. Tutaj nikt Ci nie odpowie. Zapytaj wprost: czy ty chcesz żebym była w ciąży? czy tak się tego boisz, że nie możesz przeżyć dnia bez takich pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
Jak zadaje mu takie pytanie po jego tekscie to mowi ze on juz tak ma heh. I ze najpierw trzeba sie dorobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niestety musicie poczekac do 2009 albo 2010 skoro w 2009 sa terminy pozajmowane... ludzie poszaleli... a co jesli teraz wpadlabys?`:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
Hmm dobre pytanie :P:P No to trzeba by było zaplanowac slub chyba... Chociaz wizja slubu z brzuszkiem mnie przeraża :O Mam nadzieje, ze tabletki działają dobrze ;) To jak fajna opowiesz o sobie? Chetnie poslucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×