Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość era

Prezent na 1 rocznice dla dziewczyny!?

Polecane posty

Gość cila
Ramka cyfrowa z waszymi zdjęciami, ostatnio w sferisie mieli fajną promocję na ramki cyfrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej ładną pomadkę do ust w kolorze ciemnego różu albo fuksji. Teraz na jesień takie odcienie będą w modzie. Zajrzyj sobie do sklepu pierre rene. Mają tam dobre jakościowo pomadki w bardzo różnych odcieniach. Myślę, że jest w czym wybierać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuston
Może zegarek? Mój ziomek kupił ostatnio Oceanica swojej lasce to była bardzo zadowolona :D zawsze to cos praktycznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się z czego tak naprawdę Twoja dziewczyna będzie zadowolona i jaki prezent chciałaby otrzymać, na www.Stonki.com.pl na pewno coś znajdziesz i teraz dodatkowo maja bardzo fajne promocje, rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pasowałoby kwiaty kupić. na http://kwiaty-prezenty.pl znajdziesz idealne na tą okazje bukieciki i inne drobiazgi które na pewno się przydadzą jak np. czekoladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonila
Ulubione czekoladki i kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteście wierzący to różaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwanleeeeeee
Moja dostała piekny klasyczny zegarek miugo w jej ulubionych kolorach i nosi codziennie, wiec chyba trafiłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem wg. mnie jest biżuteria, kup jej wisiorek albo pierścionek jakiś ładny na http://jewel-concepts.pl są tam np. takie z odciskiem palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie bardzo dobrym pomysłem na taką rocznice są kwiaty. Nie ma sie co wysilać i kupować nie wiadomo czego, symboliczny bukiet jest bardzo dobry. Sprawdź na http://kwiaty-prezenty.pl jaki Ci sie podoba :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
Zabierz ją na kolację w jakieś ulubione miejsce, warto też to robić bez szczególnej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, może piękny, ręcznie wykonany świecznik lub coś w tym stylu? Coś co będzie zdobić wnętrze i jednocześnie posłuży do stworzenia klimatu podczas romantycznej kolacji? Zapraszam do obejrzenia, może coś wpadnie w oko! https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5x0sz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
ulubiony perfum i kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
perfum i kwiaty to taka tradycja, ja bym poszukała czegoś ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole kupować prezent trochę inne, bo co? Kolejna bransoletka czy pierścionek. Kupiłem lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. To był bardzo dobry pomysł i do tego oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jej fotoksiążkę. Kosztowo grosze, często nawet Empik Foto ma dodatkowe promocje. Tak więc ogólnie to zdecydowanie się opłaca. Musisz zebrać większą liczbę fotek, ale to raczej nie problem. Generalnie wszystko powinniście sobie na spokojnie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisia892
No nie wiem, ja bym sie ucieszyla z kosmetyków, bo uwielbiam dbac o siebie, testowac nowe produkty itd. Czesto dostaje je w prezencie od znajomych, bo wiedza, ze to bedzie to dla mnie trafionym pomysłem. Na kuponiarnia.pl/promocja/zdrowie-i-uroda/kosmetyki/ znalazlam znizki na drogie kosmetyki i juz zamowilam kilka kremow i podklad do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×