Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sŁoDka_CzeKoLaDka

AKCJA STOP SŁODYCZOM

Polecane posty

Od dzis nie jem slodyczy ! Narazie chce wytrzymac 12 dni :) zobaczymy jak bedzie potem. Chce sie uwolnic od tego nalogu bo niweczy kazda diete :( :D potem bedziemy sobie zwiekszac ilosc dni. Kto zacznie ze mna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romciaaa.
Ja! ; d nie jem już 2 dni łałł ; D hehe. Idę teraz biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
definitywne stop wszedlkim slodkosciom w stylu :ciasta,lody,batony,cukierki oraz slodzenie herbat i kawy. Ew. mozemy jesc jogurty owocowe i miod :) trzeba wkoncu zaczac walczyc z tym slodkim nalogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, też sie przyłączam do tej akcji bo NIBY nie jem dużo slodyczy a jednak mnie kuszą...trzeba z tym skonczyc raz na zawsze ! Od dziś jedynym dopuszczalnym dłodyczem będzie kisiel i suszone morele/rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej ehhh
hej I_want_to_be_skinny ! No i jak Ci idzie? Zamierzasz tylko odstawic słodycze czy ograniczasz też jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka11
Ja juz nie jem slodyczy od 113 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 174.... i 65 kg, buuuuuuu a kisiel muszę jesc bo mam problem z kolanami (morele musze jesc na anemię bo maja duzo żelaza). Ja nie slodze herbaty, za to ostatnio coraz częsciej słodze kawę ( w pracy piję te saszetki 3 w jednym - sama chemia, ale co zrobić ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpatka11 serio ? wow ! tylko pogratulowac tak silnej woli :) a powiedz mi czy po takim czasie wogole cie ciagnie do slodyczy ? nie masz ochoty na czekolade lub ciastka ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem - musze sie przerzucic na herbaty. Dokończe tę paczke 3 in 1 którą mam i będę pić herbatę z aronii albo jakąs inną smakową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze przynajmniej nie lubie lodów - zawsze to jakieś pocieszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka11
Czasami sobie pomysle o czyms slodkim, ale jako ze nie dalam sobie przyzwolenia na robienie odstepstw, to te mysli przechodza, bo wiem, ze i tak nie pojde i sobie nic nie kupie. Gdybym pozwalala sobie od czasu do czasu cos zjesc, to na bank ciagle bym myslala, co by sobie kupic. Ja od slodyczy jestem po prostu uzalezniona, takze musialam je odstawic jak alkoholik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) dzis nasz drugi dzien bez slodyczy :D tak jak napisala karpatka - po prostu trzeba calkowicie odstawic slodycze i miec zakodowane w mozgu ze to jest niedozwolone i wtedy powinno sie udac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja od dziś postanowiłam się odchudzać, więc i mogę się przyłaczyć do Waszej akcji. Oj ja mam okropną słabośc do żarcia. Ale kończę z tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Ja czwart dzień bez słodyczy. W 2 dni z powodu stresu ubyło mi 2 kg tzn 2L wody pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to jest walka z wiatrakami hahah w sumie jestem szczupła, ale czasem udawoło mi się prze z miesiąć nie jeść, tzn jadłam tylko w weekendy tak normalnie do kawy, tomoja cera znacznie sie poprawiała, a teraz ze dwa dni wytrzymam i znowu, najgorzej że jak się zajdzie do sklepu to te słodycze na samym widoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorea
Też zaczynam od dzisiaj, właściwie od teraz;) Bo dzień rozpoczęłam od kawki z bitą śmietaną i kilku batoników:( Czas rzucić w cholerę te pyszności bo robię się coraz bardziej okrągła a cera robi się fatalna! To jest straszne ale codziennie musiałam zjeść coś słodkiego a jak nie miałam nic w domu to przewalałam wszystkie szafki w poszukiwaniach, a w ostateczności szłam do sklepu:( Normalnie zachowywałam sie jak alkoholik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest uzaleznienie. alkoholik jest uzalezniony od cukru w plynie a my od cukru w postaci stalej. nie ma roznicy. i cholernie ciezko to zwalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy akurat od cukru bo ja muszę zeżreć cos czekoladowego, zastanawiam się czy czegoś w tym kakao nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady Ann
Ja nie jem słodyczy od poniedziałku 5.11.2007. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady Ann
A w kakao jest magnez. ;) Pewnie Twój organizm domaga się magnezu, dlatego masz ochotę na czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×