Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halllloooooooo

Czy modne są kabaretki?

Polecane posty

Gość halllloooooooo

Chcialabym zalożyć do sukienki kabaretki ale nie wiem czy są jeszcze modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
kabaretki sa odpowiednie zawsze tak jak futra, koronkowa bielizna, skorzane rekawiczki, kapelusze i bordowe paznokcie. kabaretki to nie moda tylko element stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też noszę
ostatnio, pod spodnie,wciepłych pomieszczeniach noga jak sięspoci to oddycha przez oczka,a na dworze kiedy zimno lekko ocieplaja nogi. kabaretki są leprze pod tym względem od rajstop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
futra sa odpowiednie? Chyba w Koluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfh
gdzies ost wycztalam ze sa "zdecydowanie"nie modne,ale mam to gdzies i nadal w nich chodze!w tak modnych teraz azurowych moje nogi wygladaja tragicznie:O...a znowy zwyklych,"blyszczacych"z laykra nie znosze!tak wiec pozostaje wierna kabaretkom.. i jak mozna stwierdzic ze sa "kur..."?:Oa czerwona szminka,czerw lakier do pazn,szpilki?tez sa kur..? co za ograniczone ludzie tu siedza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
tak moja droga futra sa odpowiednie zawsze.tylko jak kogos na nie stac- u Ciebie w koluszkach pewnie niewiele kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
i wszystko w temacie - sprowadzasz wszystko do kasy wiec raczej sie nei porozumiemy... Futro, zloty zab na przedzie - i cala "tak naprawde" ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
wiesz co, chyba chcialas komus nawrzucac.napisalam po prostu ze kabaretki tak jak futra sa zawsze na czasie, bo sa ta rzeczy ktore nosi sie nie patrzac na mode, tylko zgodnie z wlasnymi upodobaniami. i po co sie tak unosic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bylam goraca
nastolatka to mi sie podobaly, teraz nie wlozylabym za zadne skarby swiata :) zmienielam kompletnie styl a wl;asciowie znalazlam swoj...na kabaretki nie ma w nim miejsca. poza tym jak ktos tu pisal...niejkoniecznie musza byc kur*wskie, zalezy z czym sie nosi, ale patrzac po ulicy to moze kilka procent pan wie jak je nosic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
nawrzucac? Absolutnie nie. Ale na publicznym forum moge wyrazic swa opinie na temat malomiasteczkowych "elegantek" majacych krew na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
a kto ci powiedzial ze mieszkam w malym miescie.jezeli warszawa i londyn to wedlug Ciebie male miasteczka, to jakie miasta sa duze??? niestety lubie futerka, jem mieso i nosze skorzane buty, torebki i paski. i wolno mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_oo
kabaretki jak najbardziej zwlaszcza ponczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
fajnie jest jak mieszkasz z facetem i przychodzisz do domu normalnie ubrana- dzinsy, zakiet itp. i zaczynasz sie rozbierac do kapieli czy tak wogole i zdejmujesz te dzinsy, sweter gadajac co bylo w pracy/szkole, zostajesz w tych ponczochach kabaretkach.no i nie ma takiego ktory by chcial taka kobiete zostawic, ktora zawsze potrafi zaakcentowac jakos swoja seksualnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noszę ostatnio
rajstopy kabaretki pod spodnie drogie kobietki, czy wolicie nosić pod spodnie pełne rajstopy np. 20den czy tez kabaretki 20 den?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
malomiasteczkowym sie jest niezaleznie od miejsca zameiszkania. I nic mi do tego - wolno Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
mam wrazenie ze Ty wlasnie do tych malomiasteczkowych nalezysz, jak futro to dla Ciebie taki wyskok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
szczyt kiczu i bezdusznosci. Proznosci. Egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
prawdziwe piekne futro- to wedlug Ciebie szczyt kiczu???? a Ty co- pewnie kurteczka ze sztucznym futrkiem na kapturku , dzinsy noszone od roku i czarne buty oczywiscie ze skaju, do tego nieodzowna czarna skajowa torebka i sweterek z rynku pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojęcia nie mam
co dają kabaretki nozone pod spodnie ??? marne ocieplenie dla mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
prawdziwie piekne futro jest piekne pod warunkie, ze nosi je zywe zwierze. Jesli natomiast warunek ow nie jest spelniony to to samo futro staje sie synonimem kiczu i bezdusznosci. Serio jest w Tobie tyle egoizmu, serio masz w dupie te wszystkei zwierzaki, ktore trezba niepotrzebnie zabic dla paniusiowatej proznosci? I nie pisz teraz o miesie i butach bo nawet ciasny umysl chyba pojmuje ze to zupelnie inna sprawa. Widzialam tez, zarowno w Warszawie jak i w Londynie, cala mase ubran w kategorii pomiedzy opcja "futro" a "kurteczka ze sztucznym futrkiem na kapturku". W Koluszkach nie bylam wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja nie widze roznicy jezeli chodzi o mieso, skorzane buty i futra jezeli chodzi o ochrone zwierzat. a Ty wiedze ja znasz, toprosze wytlumacz mi to co sie tak przyczepilas do tych Koluszek, studiowalam z bardzo fajna dziewczyna z tego miasteczka. czyzbys byla jedna z tych zadufanych w sobie wiesniareczek z Lodzi, ktore mysla ze sa z duzego miasta, chociaz Lodz to najwieksza i najgorsza wioska w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja nie widze roznicy jezeli chodzi o mieso, skorzane buty i futra jezeli chodzi o ochrone zwierzat\" Roznica jest taka, ze zwierzeta zabijane na futro sa skazywane na potworne meczarnie. Wiele zwierzat jest ogluszanych i obdzieranych z futra ZYWCEM, bo strzal czy ugodzenie nozem zniszczyloby ich futro.Blekitne lisy sa razone pradem przy uzyciu szpikulca wprowadzanego do gardla, a potem zostawiane w cierpieniu na wiele godzin. W Kanadzie co roku urzadza sie polowanie na bardzo mlode foki, ktore maja wyjatkowo delikatne i puchowe futro. Oprawcy bija je palka w glowe i czekaja, az zwierze sie wykrwawi na sniegu, zeby zedrzec z niej futro. Te zwierzeta nie musialyby ginac, gdybt takie osoby jak ty nie generowaly popytu na \"ponadczasowe i elegnackie\" futra. Jesli chcesz wiedziec wicej, zajrzyj tutaj: http://www.peta.org/ i wlacz film z prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka czyli guzik
hehehehe a ja posiadam kurtkę z kapturem obszytym futerkiem (sztucznym ;) ) i przynajmiej tyłek mi nie marznie :D ale, dziś Jacyków powiedział, że botki już nie modne i się "nie nosi" ; no żesz kurna, a ja właśnie sobie kupiłam bardzo zgrabne, ładne kozaki, no i co ? Pan Jacyków będzie musiał to jakoś przeżyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
mimo wszystko dalej nie widze tej roznicy.swinki sa hodowane zeby je potem zabic na miesko lub buty, norki i lisy na futra. moze faktycznie te obdzieranie ze skory jest wstretne, ale mnie nie stac na takie futra wiec nie czuje sie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde- zwierzeta w rzezniach sa katowane, powiedzmy, dla jakiegos celu. Chociaz uwazam, ze bez miesa mozna zdrow przezyc, to umowmy sie, ze zwierzeta gina, zeby ludzie mogli jesc mieso, nie glodowali. Natomast smierc zwierzat, przeznaczonych na futra jest bestialska i bezsensowna. Teraz nie stac cie na futro, ale gdybys miala pieniadze, czy kupilasbys plaszcz z lisow? nosilabys go, wiedzac, ze zwierze zostalo ZAKATOWANE, zebys mogla lansowac sie w futrze? nie pojmuje twojej pogardy dla dziewczyn w \"kurteczkach, obszytych sztucznym futerkiem\". Zastanow sie, kobieto, co jest dla ciebie wazne i przestan zgrywac dame, dla ktorej wyznacznikiem statusu jest futro z nutrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
na lisa i nutrie mnie stac, nie stac mnie na futerko ze specjalnie obdzieranych fok,bo one sa koszmarnie drogie. a nutrie i lisy sa specjalnie hodowane na futra tak jak swinie, krowy , owce na mieso i skore wiec wedlug mnie mozna porownac te wykorzystywanie zwierzat. powiedz mi ze Ty nie nosisz skorzanych butow, nigdy nie mialas skorzanej torebki, kurtki lub paska i nigdy w zyciu nie jadlas miesa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
wedlug mnie wyznacznikiem statusu jest wykonywany zawod i rodzaj ukonczonych studiow. a futro to tylko dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde- widze, ze interesuje cie moja osoba, wiec wyjasnie; odkad swiadomie zaczelam podejmowac decyzje nie jem miesa, nie nosze tez skorzanych butow ani dodatkow. Zwierzeta hodowane na futro sa zabijane w WYJATKOWO bestialski sposob.Obejrzyj film pod linkiem, ktory zamiescilam w poprzednim poscie. Nie chce mi sie powtarzac, wiec po prostu obejrzyj. Jestes, jak mniemam, osoba wyksztalcona i wykonujaca prestizowy zawod, wiec zapewne wykazujesz rowniez pewna wrazliwosc i nie traktujesz zwierzat jak przedmioty uzytkowe. Powinnas z latwoscia zrpzumiec, ze takie stwierdzenia, jak \"futra sa odpowiednie zawsze\", \"niestety lubie futerka, jem mieso i nosze skorzane buty, torebki i paski. i wolno mi\" raczej nie swiadcza dobrze ani o twojej inteligencji ani o wrazliwosci, niezaleznie od twojego wysokiego mniemania na swoj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×