Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halllloooooooo

Czy modne są kabaretki?

Polecane posty

Gość tak naprawde
smieszy mnie zawsze jak takie osobyjak juz nie maja co napisac pi sza o rzekomym braku inteligencji u innych. wybacz ale Twoja ocena mojej inteligencjimnie absolutnie nie interesuje bo sie nie znamy i nie zalezy mi na Twojej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie smieszy, jak ktos, komu brakuje argumentow, czepia sie jednego slowa jak ostatniej deski ratunku i probuje ratowac twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
Lola uwierz mi naprawde nie potrzebuje w zyciu ratowac twarzy aani sprawdzac sie przed Toba. widze ze Ty na serio z ta ochrona zwierzat- moze zmien forum , bo troche tutaj nie wstrzelasz sie w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac w kwestii ochrony zwierzat potrzebna jest praca u podstaw, skoro tak wiele jest osob wyksztalconych i swiatlych, uwazajacych, ze futra to \"ponadczasowa elegencja\", a nie dostrzegajacych ogromu zla i okrucienstwa, z tym zwiazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
tak naprawde ---> moze Ty zmien forum bo poki co dyskutujesz z nami dwoma i jestes w mniejszosci :) I kupuj pieronem te lisy czy inne szczury, poki mozesz - bo w niektorych krajach UE barbarzynstwo polegajace na hodowli zwierzat na futro jest juz przestepstwem w swietle prawa. A tak - zdazysz - i bedziesz mogla sie lansowac w tych ponczochach-kabaretkach zalozonych pod dzinsy i w futrze zdartym z jakiegos nieszczesnika i "bendziesz damom z klasom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmvdls- piekna wizja :D nie ma to jak "damy z klasom" w futrze z nutrii po "elytarnych" studiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
chyba z Toba jedna tlumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
niech zgadne - elytarne studia - szkola prywatna w Warsiawie? Pytanie retoryczne - wiem, trudne slowo. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu, kula w plot :( szkoda, ze puscily ci nerwy i znizasz sie do takich nieeleganckich sformulowan. Rzeczywiscie pora, zebys stad poszla 🖐️ ps. jak widzisz, ja pisze pod czarnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvdls
a ja pod czarnym kotem :) Dobranoc, milo bylo Cie czytac Lola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lola Lu ---> widzę że jesteś biegła w temacie :) to mam pytanie co do skórzanych butów, czy torebek. czy skóra na tego typu akcesoria pochodzi od zwierząt rzeźnych, tj jak krowa idzie do rzeźni to jej skóra idzie do dalszego użytku? czy też jest inaczej? ja noszę skórzane buty, a jak odzież ze skóry to wyłącznie używaną. wychodzę z założenia, że nosząc te buty kilka lat (jedne skórzane noszę już 8 rok) lepiej robię, niż kupując syntetyk co roku... no ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko, tez sie kiedys nad tym zastanawialam. Kiedys czytalam, ze skora na buty, torby itd pochodzi ze zwierzat rzeznych, ale wydaje mi sie, ze tu nie ma reguly. Osobiscie nie lubie skorzanych butow, wole kupic co jeden-dwa sezony buty skoropodobne i po wychodzeniu po prostu wyrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze warto podpytac kogos po sggw, jak wyglada kwestia skory, bo pewnosci nie mam (nie zajmuje sie tym zawodowo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
dokladnie elitarna szkola w Warszawie , potem Uniwerek w Londynie. Pisze zawsze pod tym samym nickiem, bo nie chce mi sie hasla wpisywac za kazdym razem nie puscily mi nerwy, tylko naprawde uwazam ze jestes tlumokiem uwierz mi ze to co piszesz nie jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykładny_Pracownick
Sam pracuje w tym i ubijam m.in. lisy. Wlaśnie tak jak to opisujesz. I co z tego ? Biznes to biznes, a zwierzaczki sie rozmanżają, wiec i gatunek nie wyginie, i my zarobimy ! Poza tym mozna sie na nich wyzyc po ciezkim dniu, lisy to falszywe i podle kreatury... Nie rób antyreklamy futerek, bo są sexy ! Dziewczyny soćie futra i skóry, ale tylko PRAWDZIWE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja kiedyś w Krakowie widziałam happening pod sklepem Bennetona. wolontariusze pokazywali jak się pozyskuje wełnę na te piękne swetry, rozdawali ulotki... makabra. już nigdy nie weszłam i nie wejdę do Bennetona !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten film mną wstrząsnał ! Wiedziałam że zwierzątka zabijane są w okrutny sposób, ale nie byłam świadoma że aż do tego stopnia ! Obejrzałam same szopy, potem wyłączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie oglądam, bo nie mam siły. sama mam dwie świnki morskie i gdyby je ktoś skrzywdził, to kurwa zabiłabym skurwysyna. nie oglądam, wolę nie czytać. jak przeczytam o krzywdzie zwierzęcia to od razu ryczę, bo wiem co znaczy cierpienie zwierzęcia, które nie rozumie. już samo to że przeczytałam o kampani przeciwko futrom w Simple, prawie doprowadziło mnie do płaczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haHF
gdyby ni ebylo popytu na futra (czyt. --> panius ktore uwazaja sie za i "aliganckie" noszac na sobie martwe zwierze) to nie byloby i takich okrucienstw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedziała co tam zobaczę to bym tego nie włączyła. Jestem niesamowicie wstrząśnięta, chyba nigdy nie widziałam aż takiego okrucieństwa jak na tym filmie!!! Jest straszny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie :/ przecież można kupić sztuczne futro... nie przeczę - prawdziwe futro jest bardzo milusie w dotyku. ale za cierpienie małych zwierzaczków :( kiedyś byłam z mamą w galerii, weszła do sklepu z futrami i spodobało jej się futro z królików czy tam z kozy :/ zabroniłam jej nawet o tym myśleć i powiedziałam że jeśli waży się kupić futro to obleję je farbą z puszki.... no i nie kupiła hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haHF
futro jest swietne w dotyku, a jesli jeszcze na dodatek mruczy i sie przytula - to juz zupelnie ekstra sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Cię skrytykują że sztuczne futro to kicz.A prawda jest taka że moja koleżanka kupiła sobie ostatnio płaszczyk z dodatkami ze sztucznego futra a jest po prostu śliczny. Może sztuczne futra były kiedyś obrzydliwe ale technika idzie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eeej a wiecie co jest okropne... mamy w domu... lisa... normalnie skóra ze srebrnego lisa z ogonem, łapkami i oczywiście głową... taka do przypięcia do płaszcza jako etola. chyba moja mama nosiła go dawno temu. a ja i mój brat jako dzieci wyciągaliśmy go z szafki i się nim bawiliśmy, głaskaliśmy go.... O.o biedny lisek 😭 gdzieś pewnie jeszcze jest w garderobie. ale nie wyrzucę go na pewno, bo bardzo go lubiłam O.o i jakoś tak wyrzucać... no tak nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia, przykro mi, ze ten film tak zle na ciebie wplynal. Wiem, ze jest wstrzasajacy, ja tez nie obejrzalam go do konca. Jest dedykowany milosnikom \"klasyki\", \"elegancji\" czyli naturalnych futer, takim jak nadeta \"tak naprawde\". Wrazliwy czloweik nie musi ogladac takiego filmu, zeby wzdrygal sie na sama mysl o mordowaniu zwierzat futerkowych, ale moze trafi on do takiego milosnika futer, osoby pozbawiona wrazliwosci. Kuraiko, ja tez kiedys bawilam sie takim liskiem-etola kolezanki mojej mamy, glaskalam go i trzymalam na kolanach:( Prawdziwego futra nigdy nie kupilam i nie kupie, mysle, ze sztuczne futro jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia, przykro mi, ze ten film tak zle na ciebie wplynal. Wiem, ze jest wstrzasajacy, ja tez nie obejrzalam go do konca. Jest dedykowany milosnikom \"klasyki\", \"elegancji\" czyli naturalnych futer, takim jak nadeta \"tak naprawde\". Wrazliwy czloweik nie musi ogladac takiego filmu, zeby wzdrygal sie na sama mysl o mordowaniu zwierzat futerkowych, ale moze trafi on do takiego milosnika futer, osoby pozbawiona wrazliwosci. Kuraiko, ja tez kiedys bawilam sie takim liskiem-etola kolezanki mojej mamy, glaskalam go i trzymalam na kolanach:( Prawdziwego futra nigdy nie kupilam i nie kupie, mysle, ze sztuczne futro jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia, przykro mi, ze ten film tak zle na ciebie wplynal. Wiem, ze jest wstrzasajacy, ja tez nie obejrzalam go do konca. Jest dedykowany milosnikom \"klasyki\", \"elegancji\" czyli naturalnych futer, takim jak nadeta \"tak naprawde\". Wrazliwy czloweik nie musi ogladac takiego filmu, zeby wzdrygal sie na sama mysl o mordowaniu zwierzat futerkowych, ale moze trafi on do takiego milosnika futer, osoby pozbawiona wrazliwosci. Kuraiko, ja tez kiedys bawilam sie takim liskiem-etola kolezanki mojej mamy, glaskalam go i trzymalam na kolanach:( Prawdziwego futra nigdy nie kupilam i nie kupie, mysle, ze sztuczne futro jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×