Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzezsnica Magdalena

ROZWÓD - od A do Z - tak to wygląda.

Polecane posty

Gość gość
ja tu widze bande bezmozgow. macie internet. znacie google? to wpisujcie "jak napisac pozew o rozwod", "porady prawne" "sad okregowy - oddzial cywilny". no ludzie po wiloletnich zwiazkach, dzieci odchowane a takie niedorajdy, jednego urzedowego papieru nie potraficie napisac....zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidotka
Zamierzam złożyć pozew o rozwód. Niestety na chwile obecna mieszkamy jeszcze razem. Mam słabą sytuację finansową więc chciałabym złożyć wniosek o zwolnienie z kosztów. I tu moje pytanie: czy w oświadczeniu o stanie rodzinnym i majątkowym w rubryce "członkowie rodziny i ich dochody "uwzględniać męża i jego zarobki, skoro mieszkamy wspólnie? On pieniędzy mi nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek złożony w sierpniu, termin rozprawy na grudzień (zeszły rok)- rozwód na pierwszej rozprawie, jedno dziecko alimenty załatwione za jednym razem. Gdybym nie skłamała w sądzie tak jak on (gdybym powiedziała prawdę co do pożycia małżeńskiego jak było naprawdę)to byśmy nie dostali rozwodu na pierwszej rozprawie. Powiem jedno przygotowania ślubne trwały kupę czasu a rozwód w ciągu 20 minut.Podział majątku póki co jeszcze nie zrobiony, ex mąż w pracy za granicą- jak wróci mamy to zrobić u notariusza (czekam do połowy kwietnia jak nie to niestety sąd mnie czeka). Co prawda to nie ja złożyłam pozew (mąż to zrobił) ale nie żałuję, że to zrobił. Po podziale majątku u notariusza podziękuje mu za to że to on pierwszy złożył papiery, bo tak to bym się bujała jeszcze z zamiarem złożenia pozwu z 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidotka
Hej, składał ktoś taki wniosek? Wpisywać męża czy tylko siebie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidotka
Bardzo wszystkim dziękuje za odpowiedzi. Naprawdę mi pomogliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zadała pytanie i czeka na odpowiedź. Narwdę nikt nie wie jak to wpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"naprawdę" miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1983
Witam złożyłam pozew o rozwód z orzeczeniem o jego winie pozbawienie władzy rodzicielskiej (mamy 3 letniego syna) i zakaz zbliżania do dziecka. Jak się okazało mąż molestował małoletnia córkę mojej siostry. I bardzo sie boję termin rozprawy mam na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×