Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznamsie naniczym

ciuchy dobrej jakości- jakie sklepy?

Polecane posty

Gość nieznamsie naniczym

powiedzcie mi jakie sklepy podanych poniżej uwazacie ze maja dobre ciuchy jakościowo? musze kupic pare ciuszków ale byloby miło gdyby starczyły na dłużej niz sezon orsay nwe yorker house top secret terranova ravel big star tatuum camaieu mango vero moda taboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie naniczym
jeszcze podam h&m tally weijl a może mają np dobre spodnie ale złe bluzki? napiszcie co i gdzie kupujecie i ile czasu wytrzymuje ciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna poszukiwaczka
Ooo,bardzo dobry temat. Ja np. nie polecam rzeczy z cropp towna,jedno dwa prania,tracą fason,kolor, beznadzieja. A najbardziej nie lubię swetrów,które się szybko mechacą i dżinsów, które się raz dwa wycierają,płowieją i stają cienkie. Znacie jakieś dobre firmy, robiące spodnie dżinsowe i nie mam tu na myśli lee, wranglera czy americanosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Z polskich sklepów polecam: top secret deep diverse pretty gerl Natomiast zagraniczne to: victoria's secret bebe express tommy J.LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
jesli chodzi o polskie sklepy z dzinsami to nie spotkałam dobrych jakościowo!ale z zagranicznych to świetne są dżinsy firmy bebe czy xoxo fajne też są express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię:H&M(tam kupuje dzinsy i jestem zadowolona z jakosci),Orsay,Cropp,Puma,Nike,Adidas,Reebok,Diverse,Lacoste,Tommy Hilfiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecaM
EDC/Esprit S.Oliver Promod Camaieu Only Madonna Springfield Mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga16
Z tych które wymienilaś...to chyba tylko Taily Weil...Camaieu i jeszcze Mango..:) ja kupuje spodnie tylko i wyłącznie w ZARZE..są dobrze uszyte...z dobrego materiału..nie zcierają się..modne wzory i fasony..H&M jest sklepem z modnymi wzorami ale niestety ich jakość jest bardzo kiepska...wszędzie się robią dziury...targają sie i przecierają...polecam Zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Vila Promod Vero Moda Next Americanos Mustang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zagraniczne to rewelacyjne są rzeczy Banana Republic, Tommy Hilfiger i Expressu. A o te działające w Polsce to polecam H&M, Cubusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURAIKO CZY MOGŁABYŚ NAPISAĆ COŚ WIĘCEJ O TYM POZYSKIWANIU WEŁNY. DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nantu
Przede wszystkim MANGO Zawsze wchodzę do Zary, ale baaardzo rzadko udaje mi się coś tam kupić. Mam wrażenie, że te ciuchy są "szyte" na niższe dziewczyny o sporych biustach. Ja jestem dość wysoka i szczupła i nic tam nie leży na mnie tak jak powinno. River Island...znam te markę ze względu na dłuższy pobyt w Anglii, ale nigdy nie należała do moich ulubionych, za dużo świecidełek, cekinów, naszywek itp. a ceny znacznie powyżej średniej. No chyba, że ktoś szuka ciuchów na jakąś super imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mówią że ludzie pieniedzy
nie mają ???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silwia anonim
Camaieu, Zara, Mango, Promod - tam najczęściej coś znajduje fajnego. Na ile ciuch starcza. No to też zależy od traktowania go. Mam rzeczy których nie odważyłabym sie prać w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara forever
może drogo, ale na przecenach zawsze się coś znajdzie, chociaż 200 zł za dżinsy to chyba nie tak źle. Zara ma dobrze skrojone ciuchy i w małych rozmiarach, dla mnie problematyczne sa sklepy, które najmniejszy mają rozmiar 36, potrzebuję 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli chodzi o spodnie to zdecydowanie polecam sklepy Big-Star. Zawsze miałam problem z kupnem spodni gdyż mam 1,78 wzrostu i przeważnie były za krótkie. Od pewnego czasu kupuje spodnie w Big-Starze i zawsze znajdę coś idealnie dopasowanego.:) Fakt,ze nie są najtańsze bo zazwyczaj kosztują ok 290 złotych ale są dobrej jakości. W jednej parze przechodzę spokojnie nawet dwa lata. Z pozostałych sklepów polecam house z tym,ze mają bardziej ciuchy sportowe ale tez znajdzie się coś eleganckiego. Jednak moim ulubionym sklepem z ubraniami jest RESERVED! Mają tam naprawdę dobre jakościowo ubrania. Od eleganckich poprzez imprezowe aż do sportowych.Głównie chodzi o bluzki,bluzeczki,topy,sweterki żakiety itp. Naprawdę niezły wybór i super jakość. H&M też ujdzie. Nie polecam jednak New Yorkera! tandetne ubranka z lichego materiału.Fajne są jeszcze ubranka w Taily Weil z tym,ze typowo imprezowe i w Orsay też całkiem fajne. POZDROWIONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
spodnie tylko z camaieu- ponad dwa lata, za 90 zł co najważniejsze- dobrze na mnie leżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) bardzo dobry temat POLECAM: ciuchy: monnari, zara, mexx, wrangler, lee, reserved, mango, promod buty: hego\'s, nine west, ryłko, ecco ciuchy sportowe (w moim przypadku górskie i do rekkingu): jack wolfskin, milo, małachowski, alpinus, bergson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Krycha
ja bym poleciła reserved, vero modę i house; cubus tez jest fajny, mam stamtąd rzeczy od lat i dalej dobrze wyglądają za to od trolla bym sie trzymała z daleka; moze i sympatyczne, wesołe ubranka, ale natychmiast sie szmacą, kurcza albo rozciągają - no i ogólnie zawsze te ich rzeczy jakieś p[rzykrótkie są, że brzuch wyłazi, a tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vero moda, mexx, mango, edc, simple, monnari, claire dk, tatuum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.03
ja cropp town'a lubię - mam dwie spodnice za kolana ktore mam juz przeszlo 3 sezony - i obie nadal sa w bardzo dobrym stanie. Mam też beżową koszulę też z crop towna już jakos 2 lata i jest w idelanym stanie - a bardzo często w niej chodzę, bo bardzo fajnie się ją nosi. Myślę, że ważne jest co się tak kupuje i z jakiego materiału. swetry z terranovy szybko dosyc mi się zmechciły. bluzki z reportera bawełniane prawie zawsze mi sie kurczą - mimo delikatnego prania ręcznego w 30 stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petersenka
sprobujcie www.schaffa.pl, tyle dobrych marek w jednym miejscu jeszcze nie widzialam, nawet takie ktorych nie ma w Polsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatkaM
Osobiście nie polecam bluzek zwłaszcza z długim rękawem H&M (kolory: blękit, różowe, czarne). Targają się na plecach, rękawach a dzisiaj w pracy różowa bluzeczka potargała mi się... NA BIUŚCIE!!! tuż obok guzików:/ koszmar!!! dobrze, ze mam marynarke, inaczej siedziałabym z biustem na wierzchu:/ Co prawda nie mam paragonu, ale dzisiaj zareklamuje 3 potargane bluzki tej marki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos napisal, ze ubrania vs sa dobrej jakosci..nie zgadzam sie z tym. sa to ubrania trudno dostepne w Polsce i moze dlatego tak zachwalane. ja jednak kilkakrotnie skusialm sie na zakup tych ciuchow i niestety jedyne do czego moga sie nadac to na szmatki do sprzatania. kosmetyki owszem pieknie pachna i sa dobre, ale ubrania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam27
esprit, mexx. s.oliver, tom tailor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111111111
NY....tylko nie sprzedawane tam ciuchy marki amisu bo to dziadostwo, ale fishbone i ann christine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×