Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

hejo Miałam problem śiecią 😠 A gg jak nie mam tak nie mam 😡 zadźwoniłam po brata powiedział że czegoś tam nie mam i że by było wszystko ok to musi mi od nowa zainstaloiwać widowsa 😠 Teraz to będze na instalacje wieki czekałaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam cisze i spokoj heheh maz na rano..a bąka tescie zabrali na wycieczke:) mysle ze wroca tak przed 13.00 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też masz cisze :D Obiaqd w zasadzie skończony a moi wybyli na spacerek a potem do teśćiów.Będe dopiero ok 14.Ależ mi dobrze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez mam cisze ale dlatego ze moje chlopy spia !!!!nie wiem co sie dzieje z kaziem ale widac znowu potrzebuje snu w dzien wlasnie szukam jakiejs rozrywki dla nas na dzis chcialabym juz sie do zoo wybrac ale poczekam az bedzie cieplutko bedzie sie milej spacerowalo :) wczoraj robilam pyzy (moje pierwsze)przepis mialam ze strony wielkie zarcie ....przy wyrabianiu ciasta juz bylam zrezygnowana bo to cholerne ciasto cholernie lepilo sie do rak a 4lyzki maki jak bylo podane w przepisie to jakas sciema ...uratowaly mnie komentarze do tego przepisu...wszyscy dawali wiecej maki ...a ja bylam gotowa wypieprzyc to do smieci...w efekcie sa bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×