Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

hej majonia ja tez nie potafie sie dlugo gniewac ale jak mi ktos zajdzie za skore ...zreszta pieprze taka przyjaciolke widocznie nigdy nia nie byla :(ja nie wyciagne reki bo to ona narobila ...i bardzo sie zmienila a moze to ja sie zmienila bo przeciez mam juz dziecko???nie wiem mam to gdzies rozmyslac o tym nie bede ! sylwia do kiedy mieszkalismy w pl to spotykalam sie ze znajmymi nawet jak kazio juz byl zawsze czas sie znalazlo i sily choc z tym drugim bylo gorzej...ale po wyjezdzie do uk wszystko sie zmienilo i teraz to utrzymuje kontakt z taka stara przyjaciolka (co ma meza i dziecko)wiecie o co chodz:) a reszta zapomniala o mnie a ja przestalam tracic kase na telefony do nich..bo tylko ja staralam sie utrzymac kontakt ...i mam go tylko z rodzina... alez mi dzis plotki doniosla szwagierka:D i musze do tesciowki zadzwonic :D my dzis z kaziem idziemy na grupe do dzieciakow spotakm sie wiec z takimi mamami jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie i wcielo.....powiem krotko u mnie z \"przyjazniami\" bylo tak samo...wraz ze zlozeniem malzenskiej przysiegi wcielo \"przyjaciolki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myślałam że to tylko ja odstaszam ludzi :D:D:D Dziwny jest ten świat..... I tu Niemen ŚP. ma racje! :D Kurde teraz przyjaźń to wielkie słowo.Ja to już nawet nie chcem mieć przyjacółki bo 3 razy mnie taka przyjaźń bolała :( (oczywiście 3 inne kobietki wchodzą w rachube...) scenariusz filmu bym mogła z nimi w roli głównej napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ja też.Czasami zazdroszcze mojemu męzowi który to ma naprawde rpawdziwego przyjaciela!!!! Kumplują się od podstawówki i przez tyle lat zawsaze mogą na sobie polegać.Spotykają się non stop,dźwonią do siebie :) szczęściarze i już :D he he he pamiętam jak poznałam męża to Robort bo tak kumpel męża ma na imie bał się że skończy się ich przyjaźń he he he Myślała że okaże się zołzą itd he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy grupy dzis nie bylo bo dzieciaki maja ferie 2tygodnie wiec bylismy na dlugim spacerze widze ze mozemy sobie podac rece z tymi przyjaciolkami to byla moja najdluzsza przyjazn bo trwala 10lat ale widac i tak nie trafiona ech mam te przyjaciolki gdzies wole miec zwykle normalne kolezanki niz jedna taka zajebista co to ci dupe obrobi ...i jeszcze sie do tego nie przyzna ---biedna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nóg nie czujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie skoczylam porcjowac kurczaka..wiecie nozki,skrzydelka,piersi,dupka ,korpus kiedys moja byla przyjaciolke uswiadamialam jakie to farfocle plywaja w rosole to niestety byla ugotowana krew biedna niezapomne jej niedowierzajacej miny hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fu flakow to ja tez nie tkne ostatni raz mialam je w ustach jako 6letnia dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za flaczki dam się zabuć :D MNIAMMMMMMMMMMMMMMMM Za to nigdy nie tkne czarniny fujjjjjjj obrzydza mnie już sam widok osoby jedzącej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to rzeczywiscie jest oblesne fu jesc krew ble obojetnie czyja fu!fu!fu! a gdzie serwuja takie RARYTASY hehe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to raczej speciał starszych osób he he he dużo osób znam wieku naszych dziadków że by dali się zabić za to :D Kiedyś widziałam nawet w manu eleganckiej restauracji ten speciał he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ble co za ohyda chyba ....swoja droga musi pieknie pachniec tak gotowana krew z np.makaronem:o zjadlam wlsanie omleta z dzemem ...dobry byl:) przemek dzis jedzie na lotnisko do liverpoolu odwiezc kolegow..swinia nie chce nas zabrac😭 musze zrobic zupe i nie mam pomyslu jaka???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- daleko macie do lotniska/? bo moja siostra jakies 30min:) moze latem ja odwiedze :classic_cool:zawsze mozemy sie umowic na lotnisku:) jak nie w Polsce to w Anglii spotkanie:) z toba:) chyba ze sylwia tez ma kogos w Anglii?? ja dzis mezusiowi zaserwowalam kupne pierogi z kapucha i grzybami:) sobie robie cos mniej kcalorycznego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja mam wczorajszy obiad pomidorówke z kluchami i koniec :D No ja w Anglii nikogo nie mam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia no pewnie ze masz mnie jak cos to gdzies cie wcisne z malym:D byla szwagierka z dziewczynkami i sie zmiescilismy do lotniska mam jakas godzine/poltorej drogi ale w sierpniu angli nie polecam bo tu juz jesien sie robi majonia ale mi smaka narobilas na te pierogi...ja dzis tylko krupnik zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona u mnie też leje 😠 A to co napisałaś na maila to dobry pomysł! :D Tylko gg musze zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio- to instaluj :classic_cool: i do dziela:) chodze po domu jakby mi kto patelnia walnał heheh ospała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na stronie gg.Ale mam nie lada problem 😠 otóż klikam by mi pobrało i niby pobiera ale po kilku minutkach przerywa! dlaczego??? czy to może być powód tego ż emam zaśmieciony dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×