Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Gość aaaaa555
witam.Widzę,że wykasowali temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
MaMani--------- nie wiem czy to dobrze,że ty go zalożyłaś.........zaraz cię znowu zjedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa trudno mysle ze jakos to przezyje niech ktos zrobi tabelke bo ja nie pamietam jak tamta wygladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
do Mani nie, ale do mamy Mani tak:)Strasznie sobie ciebie upatrzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek...................2l i4miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a i do Mani czasem równiez :) ach ta popularnosc :D:D No wlasnie gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania..................7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest mamusia ktora wczoraj pisala mi o firankach z kubusiem:) tez sobie che je zamowic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
no i teraz cię obgadam Paulina...............:D ja nie wiem czy jest nielubiana.Mam tylko wrażenie,że jak ktoś jest dłużej na kafe z jednym nickiem to chcą go pożreć żywcem:DNie tylko zresztą o MaMani chodzi .jest więcej---kolorowa już chyba znikła ,albo zmieniła nick:(,acha i jeszcze kilka. ale nie warto o tym gadać............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
MaMani ty masz 21 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
o kurcze,to wy młodziutkie mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si mam 21 i wiem cos nie cos o tej niechlubnej popularnosci na kafeterii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie negocjuje z mezem pozwolenie na zakup kurteczek... ale sie wkurzyl wiedzialam ze tak bedzie... dobrze ze allegro sie nie da zablokowac bo by to juz zrobil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D patrzcie to mój mail do meza \"> Moge kupic Mani to > > http://www.allegro.pl/item265562206_plaszczyk_disney_h_m_rozm_74.html - dam 50 zl > > i to > > http://www.allegro.pl/item265181630_ladybird_bajeczny_kozuszek_aplikacje_74_jak_nowy.html też dam 50 zl > > co ty na to? > > I nawet nie waż się pisac że nie moge bo bede miala zepsuty humor a zepsuty humor rowna sie wielkaaaa awantura. Wiec masz do wyboru tylko dwie odpowiedzi > nr1 \"oczywiscie ze mozesz to kupic kochanie\" > nr2 \"oj kochanie sam bym rowniez wybral te dwoe kurteczki wiec kupuj smialo i nawet sie nie zastanawiaj\" > > a teraz argumenty przemawiajace za tym ze te rzeczy sa potrzebne: > 1. mania NIE MA KURTKI bo jedna jest za mala a druga jest za duża > 2. Mania jest kobietą a kazda kobieta powinna miec wiecej niz 2 kombinezony na zime z czegfo jeden jest na jesien > 3. Mania powinna miec najpiekniejsze ciuchy na swiecie > 4. sam widziales jak sie to kurestwo rózowe wczoraj źle ubieralo wiec trzeba kupic cos co sie bedzie dobrze ubieralo. > > To tyle. Milego dnia > Żona\" a oto odpowiedź \"odp nr3 Ale możesz kupić to kochanie jeśli ty chcesz dawać na to pieniądze;). Zartuje. licytuj jak chcesz te ubranka kupic to ok.\" jednak mam dzis dobry dzień :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
wiesz,co ja kiedyś mialam takie kożuszki i strasznie niepraktyczne dla mnie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
ale ładne są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dlaczego niepraktyczny cos ie z nim dzialo? bo ja niepraktycznych ciuchów to mam cala mase- np to tzw \"rozowe kurestwo\" to taka puchata kurtka z next wklądana przez glowe mania sie tak rozdziera przy jej ubieraniu jakby ja ktos bil conajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.................1rok Melduje się na nowym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam syna i nie narzekam:) hehh tez mozna go fajnie ubrac zreszta jest taki sliczny ze w byle czym slodko wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna jak ja sie w moim lumpexie napatrze na te wszystkie jeansiki z tygryskami i bluzeczki do tego to mi sie synusia zachciewa :):D:D:D a wczoraj tak gadalismy troche i od stycznia ... i zobaczymy jak bedzie jak sie uda to ok a jak nie to bedziemy probowac dalej ale juz decyzja podjęta!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widze ze Alek jak narazie to jedyny mezczyzna na tym topicu:)rodzynek:) jana:classic_cool: czekamy an reszte.... kurcze nie zdazylam zapamietac wszytskich nikow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i temacik sie nam rozwinal a jeszcez nie ma evi i gabi i zielone szkielko... polowy brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×